FİRMA BİLGİLERİ

Adres : migros arkasi 1. murat mah. 20. sk Gülerler apt. blok 2/a edirne
Telefon : 0284 235 34 74
Üyelik Tarihi : 22 Ağustos 2013

toplusms

Trakya Sualtı ve Doğa Sporları Tur. Tic. Ltd ve Argos Dalış Merkezi

Şu anda 3 şirket olarak hizmet vermekteyiz.
 

TRAKYA SUALTI VE DOĞA SPORLARI TUR. TİC. LTD. VE ARGOS DALIŞ MERKEZİ

1-Edirne Merkezli Doğa Sporları Malzeme Satışı
Doğa Sporları Sektörüne 1996 yılında Sualtı Sporları Dalış ve Doğa Yürüyüşleri ile başlayan firma uzun yıllar   Dalış Sektöründe ön planlarda yer almış ve binlerce dalıcı yetiştirdi.
2013 yılında artan talep ve ihtiyaçlar doğrultusunda Edirne’de Dalış Malzemesi yanı sıra Outdoor- Bisiklet ve aksesuar-yedek parça satış mağazası açmaya karar vererek bu hedefini 2013 Şubat ayı içinde gerçekleştirdi. Şu anda firma TREK Bisiklet, CUBE Bisiklet,KAWASAKİ ve SEDONA Bisiklet lerin Edirne Bayii olarak satışlarına devam etmektedir.
Dalış Kursları ve Dalış Malzemesi Satış-Servis yan ısıra bisiklet satışı, bisiklet yedek parçaları, bisiklet giyim, outdoor giyim, yüzme, balıkçılık, kamp malzemeleri satışı konusunda da hizmet vermekte olan firma Edirne Migros arkasında 1. Murat Mahallesi 20. Sok Gülerler Apt. Blok 2 Daire A adresinde bulunmaktadır.
İletişim ;
Tel/Faks: 284 23534 74
Mobile :533 373 77 51
 
 
2- İstanbul ve Keşan Mecidiye İbrice Limanı Merkezli Dalış Okulu;
 
T.Ü. Sualtı ve Doğa Sporları Kulübü, üniversite öğrencilerine dalış sporunu sevdirmek, bilimsel çalışmalarda bulunmak, çevre bilincini yaygınlaştırmak amacı ile. Doç.Dr. Cem UZUN ve Arkeoloji – Sanat Tarihi Bölümü’nde “Karadeniz’deki Batıklar” ile ilgili tez çalışmasını sürdüren 3 Yıldız Eğitmen Balıkadam Tamer YÖRÜKOGLU tarafından, mezun olduğu Orta Doğu Teknik Üniversitesi dalış kulübü ODTÜ-SAT’ı örnek alarak , oluşturuldu. Kulüp eğitmeni Tamer YÖRÜKOGLU daha sonra bu amaçlarını yaygınlaştırmak amacı ile temeli Trakya Üniversitesi Sualtı ve Doğa Sporları Kulübüne dayanan Argos Dalış Merkezini 1995 yılında kurdu.1995 yılından bu yana Argos Dalış Kulübü sadece kapasite olarak büyümekle kalmayıp tecrübesini de arttırdı. Kulübün sabit merkezi Saroz Körfezi, Çanakale, Gelibolu bölgelerinde birçok ilginç dalış noktasına kolayca ulaşabilmeye imkan sağlayan Uzunkum Plajında bulunuyor. Bunun dışında Assos, Ayvalık, Çeşme, Bodrum, Kaş ve Kıyıköy (Karadeniz) dalış noktalarını da sık sık turlar düzenlenmekte.Doğa Sporları ile Dalış Sporunu kaynaştırmak amacı ile etkinliklerine devam eden dalış kulübümüz dalıcılara çeşitli seçenekler sunmakta. İsteyen dalıcılar doğa ile iç içe kamp ortamında konaklayarak tekne veya bot dalışı yapabilmekte, isteyen dalıcılar pansiyon ve otel konaklamalı tekne dalışını tercih edebilmektedir. Sonar ve GPS ile Saroz bölgesindeki dalış noktalarını çoğaltmak için çalışmalarına devam eden merkezimiz, her sene yeni dalış noktaları keşfetmekte ve bu bölgelere dalışlarını gerçekleştirmektedir. Amacımız dalıcılarımıza tek düzeliliği yaşatmamak.Kullanılan Diğer Malzemeler :
  • 14 Metre Orfoz 1 Ahsap Dalış Teknesi
  • 60 beygir 5.20 şişme bot
  • 20 beygir 4.30m şişme bot
  • Yeni ve kaliteli dalış malzemelerimiz  (45 takım) ve 130 adet tüp
  • Profesyonelce, dostça düşünen ve güvenliğe önem veren eğitmen ve rehberlerimiz
  • İlk yardım kiti ve oksijen seti
  • Dalış bölgesine ulaşmak için hizmetinize sunduğumuz 4×4 Arazi Aracımız
  • Tüp dolumu için  için 2 kompresör
3-    Doğa Sporları Malzemesi İnternet Satışı  http://www.trakyasanalpazar.com/
 
Sitemizde Doğa Sporları ile ilgili her türlü malzemeyi uygun fiyatlarda peşin fiyatına taksitli şeklinde bulabilirsiniz.
 

TRAKYA SUALTI VE DOĞA SPORLARI- MAKALE

1996 yılından beriEdirne’de Sualtı sporları ve Doğa Yürüyüşleri düzenleyen Trakya Sualtı ve Doğa Sporları Tur. Tic. Ltd ve Argos Dalış Merkezi, Dalış sektörüne de el atarak Türkiye’nin sayılı firmalarından biri haline geldi. Son yıllarda oldukça rağbet gören dalış sporunu insanlarla tanıştırarak maviliklere inme fırsatını sunan Trakya Doğa ve Sualtı Sporları  Tur. Tic. Ltd, modern teknoloji ürünü dalış ekipmanlarıyla dalışı hem çok kolay, hem de son derece güvenli bir şekilde gerçekleştirmenizi sağlıyor. Profesyonel ekibi ve profesyonel malzemeleriyle hizmet veren Kulüp, insanları su ve doğa sporlarıyla tanıştırarak yaşamlarına farklılık, adrenalin ve renk katıyor.
Türkiye’de her geçen gün daha da popüler hale gelen  dalış sporu, yani scuba ile mavilikleri keşfediyor, hayal dahi edemediğiniz heyecanları yaşıyorsunuz. Denizin büyüleyici atmosferini hissetmenizi sağlayan Trakya Sualtı ve Doğa Sporları Dalış Kulübü, sizi belgesellerde gördüğünüz deniz canlılarıyla tanıştırarak, balık adam gibi hissetmenizi sağlıyor.

Edirne Doğa sporları ve Edirne sualtı sporlarında eksiksiz bir hizmet sunan Trakya Sualtı ve Doğa Sporları, sualtı ve doğa sporları eğitmenleri ile kaliteli bir eğitim veriyor.

Merkezi Edirne’de bulunan Trakya Sualtı ve Doğa Sporları  Tur. Tic. Ltd ve Argos Dalış Merkezi, 2013 yılında  artan taleplere ve gelen isteklere göre Edirne’de Outdoor- Bisiklet ve aksesuar-yedek parça satış mağazası açtı. Edirne’de TREK Bisiklet, CUBE Bisiklet, KAWASAKİ ve SEDONA Bisiklet bayiiliğini yapan kulüp, balık adamların dalış ve dalış aksesuar ihtiyaçlarını karşıladığı gibi, bisiklet tutkunlarınında ihtiyaçlarını karşılamak için kolları sıvadı. Edirne’de ki bisiklet tutkunları ve meraklıları için bisiklet satışı, bisiklet yedek parçaları, bisiklet giyim ürünleri temin eden Trakya Sualtı ve Doğa Sporları Dalış Kulübü, Edirne outdoor giyim, yüzme, balıkçılık, kamp malzemeleri satışı konusunda da hizmet vererek ürün ve hizmet yelpazesini  genişletti.

Profesyonelce, dostça düşünen ve güvenliğe önem veren eğitmen ve rehberler ile yapacağınız Edirne’de Sualtı Sporları, Edirne Doğa Sporları ve Edirne Dalış eğitim ve ekipmanları, Trakya Sualtı ve Trakya Doğa Sporları sayesinde tutkunu olacağınız aktivitelere dönüşecek.

traktya sualtı

EDİRNE SUALTI VE EDİRNE DOĞA SPORLARININ TEK ADRESİ OLAN TRAKYA SUALTI VE DOĞA SPORLARI, ARGOS DALIŞ MERKEZİ İLE DENİZİN DERİNLİKLERİNİ KEŞFETMENİZE OLANAK SAĞLIYOR.

FaceBook Twitter

Doğa Sporları, Firmalar kategorisinde bulunan Trakya Sualtı ve Doğa Sporları Tur. Tic. Ltd ve Argos Dalış Merkezi 22 Ağustos 2013 tarihinde eklenmiş ve 2.126 kişi tarafından ziyaret edilmiş.

Firma Harita Bilgisi

Fotoğraf Galerisi

Resim 1

Sanal Gezinti Eklenmemiş.

Eklenen Seri İlanlar

Eklenen Ürünler

Firma Haberleri

Firma Videoları

toplusms

Reklamı Gizle
Reklamı Gizle