FİRMA BİLGİLERİ

Adres : Trakya kariyer hızlı okumak kursu Şükrüpaşa Mah. Arda cad no:10 Karabıçak sitesi E blok D:9/10
Telefon : 02842368585 - 05432431975
Üyelik Tarihi : 24 Ağustos 2013

toplusms

Trakya Kariyer Hızlı Okuma Kursu

 TRAKYA KARİYER HIZLI OKUMA KURSU

Edirne de tek ve Türkiye’de Milli Eğitime bağlı olarak faaliyet gösteren ender hızlı okuma kurslarından biri olan Trakya Kariyer Hızlı Okuma Kursu 2010 yılından beri faaliyetine devam etmektedir. Trakya Kariyer’ de eğitim, tamamen bilimsel teknikler kullanılarak, son sistem bilgisayar programlarıyla donatılmış 10 kişilik sınıflarda uzman personeliyle yapılmaktadır.

Trakya Kariyer’ de Hızlı okumanın yanı sıra: Hafıza Teknikleri, Zihin haritaları, Diksiyon, Etkili İletişim, Kariyer Planlama, Beden Dili, Halkla İlişkiler, Liderlik Ve Yöneticilik Eğitimi, Arkadaş ve Aile ilişkileri, Sınav Destek Danışmanlığı, Ders çalışma Sorunları, Sınav kaygısı, Özgüven, Öğrenme Sorunları, Bilimsel Tekniklerle alan ve meslek seçimi testleri, Kolay ve Kalıcı Öğrenme Yöntemleri, Motivasyon ve Konsantrasyon konularında eğitim ve seminerler düzenlenmektedir.

2012- 2013 Eğitim- Öğretim yılında Edirne Milli Eğitim müdürlüğüyle birlikte projelendirilen “Anlayarak Hızlı Okuma Projesi” kapsamında 2000 öğrenciye Hızlı Okuma eğitimi verilerek okul ve sınav başarılarının arttırılması hedeflenmiştir. Kurum kendi içinde verdiği eğitimlerin yanı sıra Edirne Serhat koleji, Edirne Bahçeşehir koleji ve İhlas koleji gibi özel okullarda Hızlı Okuma eğitimleri vermiştir.

Davranış Bilimleri, kişisel gelişim ve öğrenme yöntemleri konusunda birçok uzmandan eğitim alarak yaşam ve öğrenci koçu olan kurum sahibi Muradiye Akcan Türkiye çapında birçok Üniversite kampüsünde, kolejlerde, özel ve resmi kurumlarda eğitim ve seminer çalışmalarına devam etmektedir.

TRAKYA KARİYER HIZLI OKUMA KURSU

Başarısız birey yoktur ancak değişik nedenlerden dolayı kişi hedeflerine ulaşamayıp, istediği sonucu alamayabilir. Kendi potansiyelinizin farkında olmak ve bu potansiyeli en iyi şekilde kullanacak alternatifler ve modeller üretmek, istediğiniz sonucu almamıza ve hedeflerinize ulaşmamıza katkı sağlayacaktır. Edirne hızlı okuma kursu adı altında yıllardır hizmet veren Trakya Kariyer Hızlı Okuma Kursu, Edirne’de ve Türkiye’de Milli Eğitime bağlı olarak faaliyet gösteren nadir kuruluşlardan biri olarak; potansiyelinizin farkına varıyor ve kişisel gelişiminiz için tüm hizmetlerini sunuyor.
Trakya Kariyer Hızlı Okuma Kursu, diğer hızlı okuma kurslarından ayıran en temel özellik; eğitim süresince elde edilen verilere göre öğrenciyi geliştirmektir. Edirne hızlı okuma kursu olarak hizmet veren Trakya Kariyer Hızlı Okuma Kursu, yalnızca hızlı okumak isteyenlerin değil, diksiyon eğitimi almak isteyenlerin, kariyer planlamasında destek arayanların ve etkili iletişim kurmak isteyenlerin de tek adresi. Edirne hızlı okuma, Edirne kariyer planlama ve diğer kişisel gelişim hizmetlerinin tek adresi olan Trakya Kariyer Hızlı Okuma Kursu, bireye özgü eğitim-öğretim modelleri ve alternatifler sunarak istenilen sonuç ve hedeflere ulaşmanıza yardımcı oluyor.

EDİRNE HIZLI OKUMA KURSU

Son yıllarda yapılan araştırmalar, insanların çok hızlı okuyabileceklerini bilimsel olarak kanıtlamıştır. Sınav rekabeti, yoğun iş temposu ve zamanın verimli kullanılması zorunlulukları hayatımızda hızlı okumayı birinci öncelikler sırasına getirmiştir. Çok hızlı okuyarak, zamandan tasarruf etmek kesinlikle mümkündür. Ancak, çok daha kısa zamanda çok daha hızlı okunulan metinlerin hafızada tutulabilmesi de gerekmektedir. Eğer, okuduklarınızı hafızanıza yerleştiremiyor ve gerektiğinde hatırlayamıyorsanız, çok hızlı okumanın hiçbir anlamı yoktur.  Bu sorunların üstesinden gelmek için, Edirne hızlı okuma kursu alanında tartışmasız adres olan Trakya Kariyer Hızlı Okuma Kursu‘na gelin. Okuduğunuz kitaplar elinizde haftalarca sürünüyorsa, okuma hızınız yavaşsa, az zamanda çok okumanız gerekiyorsa, okurken yoğunlaşma sorununuz varsa, cümleleri anlayabilmek için tekrar tekrar okuyup vakit kaybediyorsanız, okuduklarınızı tam olarak anlamakta zorluk çekiyorsanız, ağır metinlerin içinde kayboluyorsanız… kısaca, okumak size zor, yorucu ve keyifsiz geliyorsa Trakya Kariyer Hızlı Okuma Kursunu ziyaret edin.

Unutmayın!
Başarısızlık yoktur sonuçlar vardır. Bu sonuçları değiştirmek sizin elinizdedir. Yeterki siz kendinizdeki bu gücün farkında olun.

edirne hızlı okuma

 

FaceBook Twitter

Eğitim& Danışmanlık, Firmalar, Hızlı Okuma Kursu, Özel Kurslar kategorisinde bulunan Trakya Kariyer Hızlı Okuma Kursu 24 Ağustos 2013 tarihinde eklenmiş ve 1.741 kişi tarafından ziyaret edilmiş.

Firma Harita Bilgisi

Fotoğraf Galerisi

Resim 1

Sanal Gezinti Eklenmemiş.

Eklenen Seri İlanlar

Eklenen Ürünler

Firma Haberleri

Firma Videoları

Firma Yorumları

İsminiz

 

E-Posta Adresiniz

Yorumunuz

toplusms

Reklamı Gizle
Reklamı Gizle