FİRMA BİLGİLERİ

Adres : kocasinan mahallesi muammer aksoy caddes ekol hastanesi yani no 40 edirne
Telefon : 02842354047
Üyelik Tarihi : 17 Temmuz 2013

toplusms

Tem Mobilya

TEM MOBİLYA

60’lı yıllarda kulp imalatı ile mobilya sektörüne giren Tem Mobilya A.Ş. menteşe, çekmece rayı ve bunun gibi mobilya yan malzemeleri ve aksesuarlarının ithalatı ve dağıtımı ile mobilya üreticilerinin vazgeçilmez adresi olmuştur. 80’li yıllara kadar mobilya yan malzemeleri tedarikçisi olarak hizmet veren firmamız, bilgi ve tecrübelerini Avrupa’nın seçkin mobilya markalarının ürünlerini ithal ederek değerlendirmeye karar vermiştir. İthal ettiği ürünleri Ankara ve İstanbul mağazalarının yanı sıra yurt içi bayileri vasıtası ile satışa sunmuştur. 90’lı yıllarda Türkiye’de butik koltuk üretimindeki eksikliği gören firma yetkilileri, İstanbul İmes Organize San. Bölgesinde kurdukları tesis ile üretime başlamışlar ve kısa sürede, özellikle deri koltuk üretiminde sektör öncülüğünü yakalamışlardır.

İç ve dış piyasa taleplerinin artması ile 1996 yılında Babaeski Kırklareli’nde bulunan 60 dönüm arazi üzerine 14.000 metre kare kapalı yeni üretim tesislerine taşınılmış ve üretim kapasitesi arttırılmıştır. Günümüze kadar gelen süreçte kullanılan üretim araçları yenilenmiş, kalifiye insan kullanımı arttırılmış ve üretim kalitesinde dünya normları yakalanmıştır. Değişen teknoloji ve yeni döşeme tekniklerinin adapte edilmesi için İtalya ve benzeri ülkelerden getirilen üretim mühendisleri ile eğitim seminerleri gerçekleştirilmektedir. Tem Mobilya A.Ş. bugün iç piyasanın yanı sıra dünyanın 20 ülkesindeki mobilya mağaza zincirlerine de üretim yapmaktadır.Tasarım, teknoloji, teknik kalite ve el işçiliğini bir araya getiren 200 kişilik Tem ailesi ile yurtdışı ve yurtiçi müşterilerinin ihtiyaçları paralelinde kendini yenileyerek dünya markası olmaya adaydır.

 

TEM MOBİLYA- MAKALE

Edirne Tem Mobilya, mobilyayı sadece ihtiyaçları gideren bir nesne değil, yaşamımızı güzelleştiren vazgeçilmez bir unsur olarak görerek hizmet veriyor. Yıllardır ödün vermediği kalitesiyle rahatlık ve görsel anlamda zevkinizi yansıtacak uygun ürünleri geliştirmeyi hedefleyen Edirne Tem Mobilya, müşterilerine rahatlığı ve modern çizgileri en uygun fiyatlarla sunuyor.
markalaşma hedefi ile yola çıkan Tem Mobilya, vizyoner yönetim ve insan kaynakları altyapısı ile Edirne de ki mobilyacılık sektöründe lider marka olma vizyonuyla hareket ediyor. Birbirinden şık ürünlerini müşterilerinin beğenisine sunan Edirne Tem Mobilya, yaşam alanlarınıza yeni renkler katıyor ve  Avrupa’nın seçkin mobilya markalarının ürünlerini ithal ederek değerlendiriyor.
Edirne Tem Mobilya, keyif aldığınız tüm güzelliklerden ilham alarak, kaliteli ve sadece size özel mobilyalar üretip huzur bulacağınız mekanlar yaratıyor. Edirne Tem Mobilya, benimsediği ilkeleriyle Dünya pazarına açılarak, dünya markası olma yolunda ilerliyor.

EDİRNE DE MOBİLYANIN TEK ADRESİ…

Edirne Tem Mobilya,  Edirne mobilyacılık alanında devamlı yenilik yapan, sektördeki yenilikleri takip eden ve modern mobilyalarıyla çağdaş yaşam alanları yaratmanızı sağlıyor. Edirne de salon takımları, Edirne de yatak odası takımları, Edirne de oturma grupları, Edirne de köşe takımları ve Edirne de genç ve çocuk odası takımlarıyla şıklı ve modernliği evlerinize taşıyor. Edirne Tem Mobilya, Edirne Mobilyacıları arasında tek seçenek…

tem

 

Türkiye’nin En Kapsamlı Firma Rehberi Googlefirmalar.com internet sitesi. Firmalar sizde firmanızı ekleyin şimdi kazanmaya başlayın.

Tüm sektör firmalarını sitemiz üzerinden bulabilirsiniz. Firmalar, Firma Rehberi 

FaceBook Twitter

Edirne Mobilya, Firmalar, Mobilya kategorisinde bulunan Tem Mobilya 17 Temmuz 2013 tarihinde eklenmiş ve 2.130 kişi tarafından ziyaret edilmiş.

Firma Harita Bilgisi

Fotoğraf Galerisi

Resim 1
Resim 2
Resim 3
Resim 4
Resim 5
Resim 6
Resim 7
Resim
Resim 9
Resim 10

Sanal Gezinti Eklenmemiş.

Eklenen Seri İlanlar

EDİRNE MOBİLYACILAR EDİRNE MOBİLYACILAR

9 Ekim 2013, Çarşamba

Firma Haberleri

Firma Videoları

Firma Yorumları

İsminiz

 

E-Posta Adresiniz

Yorumunuz

toplusms

Reklamı Gizle
Reklamı Gizle