FİRMA BİLGİLERİ

Adres : Edirne - Merkez
Telefon : 05534924157 -
E-Posta : -
Websitesi : -
Üyelik Tarihi : 18 Ocak 2017

toplusms

Edirne Telefon Tamiri

Edirne Telefon Tamiri

05534924157

edirne-telefon-tamiri

Edirne Telefon Tamiri

Firmamız her marka ve model telefon tamirini gerçekleştirmektedir.  Tamir için gelen telefonların parçaları elimizde ise aynı gün teslim ediyoruz eğer parça İstanbuldan veya başka bir ilden geliyorsa parçanın geldiği gün cihazınızı teslim ediyoruz. 15 yıllık tecrübe ve birikim ile her marka telefon tamiri yapmaktayız. Tamir işlemi gerçekleştirdiğimiz tüm cihazlara tamir edilen kısım için garanti  vermekteyiz. Edirne telefon tamiri sektöründe 15 yıldır tecrübemiz ve birikimiz ile lider firma olma gururunu yaşamaktayız. 

Edirne’de en iyi cep telefonu tamiri ya da en iyi teknik servis araması yapıyorsanız  şuan  en doğru adrestesiniz. Edirne telefon tamiri tam 15 yıldır, Edirne’de hizmet vermekte olan bir teknik servistir. Cep telefonu bakım, onarım, tamir ve yedek parça hizmeti sunmaktadır.  

Bütün cihazlar onarıldıktan sonra özel olarak 6 ay teknik servis garanti ile birlikte koruma altına alınır. Yapılan tamirlerden sonra en ufak tereddütte para iadesi gerçekleştirilmektedir. Her daim müşteri memnuniyeti ön planda tutulur ve sıkıntısız bir şekilde cep telefonunuz ilk günkü haline getirilir.

 

edirne-telefon-tamiri

edirne-telefon-tamiri

tamir-telefon-edirne

tamir-telefon-edirne

telefon-tamiri-edirne

telefon-tamiri-edirne

 

 

 

 

 

 

Googlefirmalar.com Türkiye’nin En Kapsamlı Firma Rehberi. Firma isminiz, ürünleriniz, haberleriniz ve daha fazlası için bizimle iletişme geçin. Firma Rehberi, Firmalar, Firma Bul Edirne Firmalar 

Edirne Telefon Tamiri, Telefon Tamiri Edirne 

 

FaceBook Twitter

Elektrik, Elektronik, Firmalar kategorisinde bulunan Edirne Telefon Tamiri 18 Ocak 2017 tarihinde eklenmiş ve 1.885 kişi tarafından ziyaret edilmiş.

Fotoğraf Galerisi

Resim 2
Resim 3
Resim 4
Resim 5

Sanal Gezinti Eklenmemiş.

Eklenen Seri İlanlar

Eklenen Ürünler

Firma Haberleri

Firma Videoları

Firma Yorumları

İsminiz

 

E-Posta Adresiniz

Yorumunuz

toplusms

Reklamı Gizle
Reklamı Gizle