FİRMA BİLGİLERİ

Adres : Nişancı Paşa Mh. Değirmen Sokak Kıyık Cd. No:56
Telefon : 05301157985
E-Posta : -
Websitesi : -
Üyelik Tarihi : 06 Şubat 2015

toplusms

Edirne Tekzen Mutfak Dolapları

∗∗∗ Edirne Tekzen Mutfak Dolapları  ∗∗∗

Edirne tekzen mutfak dolapları montajını yapmaktayız. Tekzen mutfak dolapları kurumunu, tamiri ile 7-24 saat hizmet vermekteyiz. Edirne il ve ilçeleri dahil olmak üzere montaj işlerinizi itina ile gerçekleştiriyoruz. Özellikle hazır mutfak, dardolap, kitaplık, duşa kabin gibi tekzen ürünlerinin montajını 2 yıl garantili montaj yapmaktayız. Hazır sistemler ve mobilya montaj konusunda uzmanlık alanımızdır. Aldığınız hazır sistemler kullanacağınız alana tam oturmayabilir, biz sizin alanınıza göre montajını gerçekleştirmekteyiz. Usta gerektiren tüm işlerinizi gerçekleştirmekteyiz. Fayans, evye ( lavabo), batarya montajı, isteğinize göre çamasır ve bulaşık makinanızı sol veya sağ tarafa göre montaj gerçekleştirmekteyiz.

edirne tekzen mobilya dolaplari montaj

Edirne tekzen mutfak dolapları ve tüm montaj gerektiren işlerinizi itina ile yapmaktayız. 

Edirne tekzen mutfak dolapları montaj ( isteğe göre evye ( lavabo), musluk ( batarya), dolap ve tezgah arası fayans yapılmaktadır.)

Edirne tekzen duşa kabin montaj ( isteğe göre su tesisatı, fayans, yapılmaktadır.)

Edirne tekzen dardolap montaj kurulum.

Edirne tekzen kitaplık montaj kurulum yapılmaktadır.

edirne-tekzen-mutfak-dolaplariEdirne tekzen amerikan kapı montaj ( isteğe göre kapı ölçülerinizi küçültüp veya büyülterek yerleştirme, sıva, boya yapılmaktadır.) 

Edirne tekzen mobilya dolapları veya amerikan kapı, duşa kabin, dardolap, kitaplık gibi ürünlerin eskilerinin söküm işlemini gerçekleştirmekteyiz. 

∗∗∗ Edirne Tekzen Mutfak Dolapları  ∗∗∗

FaceBook Twitter

Edirne Mobilya, Firmalar, Mobilya kategorisinde bulunan Edirne Tekzen Mutfak Dolapları 06 Şubat 2015 tarihinde eklenmiş ve 4.062 kişi tarafından ziyaret edilmiş.

Fotoğraf Galerisi

Resim 1
Resim 2
Resim 3
Resim 4
Resim 5

Sanal Gezinti Eklenmemiş.

Eklenen Seri İlanlar

Eklenen Ürünler

Firma Haberleri

Firma Videoları

Firma Yorumları

İsminiz

 

E-Posta Adresiniz

Yorumunuz

toplusms

Reklamı Gizle
Reklamı Gizle