FİRMA BİLGİLERİ

Adres : Talatpaşa Mh Eski İstanbul Cd No:10
Telefon : 0531 9974272
E-Posta : -
Websitesi : -
Üyelik Tarihi : 17 Temmuz 2013

toplusms

Tatsan Gülerler Gıda

EDİRNE TATSAN GÜLERLER GIDA

edirne-tulumba-tatlisiTatsan Gülerler Gıda, sevgiyle yoğurulup emekle şekillendirilen tatlılarını müşterilerine sunarak damaklarda eşsiz bir tat bırakıyor. Ürün çeşitliliği ve kalitesiyle Edirne‘dehizmet veren Tatsan Gülerler Gıda‘da, tüm ürünler birinci sınıf malzemelerle hijyenik koşullarda titizlikle hazırlanarak müşterilerin beğenisine sunuluyor.
Daima taze ürün servis etme prensibi ile müşterilerinden olumlu tepkiler alarak sektörde en güvenilir marka olmayı başaran Tatsan Gülerler Gıda, çalışanları ile birlikte tüm müşterilerine sürekli yeni lezzetler sunmayı görev ediniyor.
Ürün ve hizmet kalitesinde mükemmele ulaşarak , tedarikçiler ve tüm çalışanlarından en üstün performansı talep eder halde hizmet veren Tatsan Gülerler Gıda, kaliteli ve en tatlı ürünleri müşterilerine sunarak, Edirneli’leri tatlı dünyasında keyifli bir yolculuğa çıkarıyor.

Edirne de Yaz helvasıEdirne de  Tulumba, Edirne de Baklava, Edirne de  Bademezmesi, tüm tatlı ve helva çeşitleriyle damaklarınıza kazınacak lezzetler sunan Tatsan Gülerler Gıda, Edirne’de ki tatlı severlerin durağı haline geliyor.

tatsan

 

EDİRNE DE TATLININ EN TATLI ADRESİ…

Edirne Tatsan Gülerle Gıda‘nın birbirinden lezzetli çeşitleri ile tatlı yemenin tadına doyamayacaksınız… Tatsan Gülerler Gıda, Edirne de tatlı ve Edirne de tatlı çeşitlerinin tek adresi…

Türkiye’nin En Kapsamlı Firma Rehberi Googlefirmalar.com internet sitesi. Firmalar sizde firmanızı ekleyin şimdi kazanmaya başlayın.

Tüm sektör firmalarını sitemiz üzerinden bulabilirsiniz. FirmalarFirma Rehberi 

FaceBook Twitter

Firmalar, Pastane & Unlu Mamüller kategorisinde bulunan Tatsan Gülerler Gıda 17 Temmuz 2013 tarihinde eklenmiş ve 2.109 kişi tarafından ziyaret edilmiş.

Firma Harita Bilgisi

Fotoğraf Galerisi

Resim 1
Resim 2
Resim 3
Resim 4
Resim 5
Resim 6
Resim 7
Resim
Resim 9
Resim 10

Sanal Gezinti Eklenmemiş.

Eklenen Seri İlanlar

EDİRNE TATLICI EDİRNE TATLICI

9 Ekim 2013, Çarşamba

Eklenen Ürünler

Firma Haberleri

Firma Videoları

Firma Yorumları

İsminiz

 

E-Posta Adresiniz

Yorumunuz

toplusms

Reklamı Gizle
Reklamı Gizle