FİRMA BİLGİLERİ

Adres : Osmaniye Caddesi Kulluk Sokak No:2/B Edirne
Telefon : 02842254191 - 02842252064
Websitesi : -
Üyelik Tarihi : 02 Ağustos 2013

toplusms

Taç Mağazası Özlem Mefruşat

TAÇ MAĞAZASI ÖZLEM MEFRUŞAT

Edirne’nin mefruşat markası Özlem Mefruşat, birbirinden çeşitli, renkli ve her zevke uygun ürünleriyle hizmete vermeye devam ediyor. Modern Klasik ve Spor perde estetiğinin yanında işlevselliğinide önemseyen Taç Mağazası Özlem Mefruşat, ulusal veya uluslar arası pek çok büyük firmanın ürünleri ile her zevke ve tarza hitap ediyor. Binlerce desen ve renk çeşidiyle,  uzman ve tecrübeli kadrosu ile müşteri memnuniyetini hedefliyor.
Edirne Özlem Mefruşat, Türkiye’nin en büyük markalarından biri olan Taç‘ın ürünleriyle kendi müşteri kitlesini oluşturuyor ve Edirne mefruşat sektöründeki yerini sağlamlaştırıyor. İş yerinin temiz ve ürünlerin göz önünde olması işletmecilik alanında ne kadar başarılı olduklarını da gösteriyor.
Satış öncesi ve sonrasında profesyonel danışmanlık, ölçümlendirme, tasarım, dikiş ve montaj hizmetleri deveren Taç Mağazası Edirne Özlem Mefruşat, Edirne’de perde ve Edirne’de ev tekstilini en kaliteli ve en güzel şekilde sunabilmek için elinden geleni yapıyor.
Evlerinizde moda yaratan ve evlerinizi şık, kibar ve estetik dokunuşlarla süsleyen Edirne Özlem Mefruşat, tüketicilerin ev tekstili alanındaki ihtiyaçlarını; rahat ve keyifli mağaza atmosferinde; bol çeşitli, trendi ve kaliteli ürünlerle, uygun fiyat ve ödeme koşullarıyla, keyifle karşılamalarını sağlamak amacıyla faaliyet vermeye devam ediyor.

Edirne’de modern perde, Edirne’de ev tekstili ürünleri için geleceğiniz tek adres; Özlem Mefruşat.

taç

FaceBook Twitter

Firmalar, Perde & Mefruşat kategorisinde bulunan Taç Mağazası Özlem Mefruşat 02 Ağustos 2013 tarihinde eklenmiş ve 3.977 kişi tarafından ziyaret edilmiş.

Firma Harita Bilgisi

Fotoğraf Galerisi

Resim 1
Resim 2
Resim 3
Resim 4
Resim 5
Resim 6
Resim 7
Resim
Resim 9
Resim 10

Sanal Gezinti Eklenmemiş.

Eklenen Seri İlanlar

EDİRNE MEFRUŞAT EDİRNE MEFRUŞAT

19 Ekim 2013, Cumartesi

Eklenen Ürünler

Firma Haberleri

Firma Videoları

Firma Yorumları

İsminiz

 

E-Posta Adresiniz

Yorumunuz

toplusms

Reklamı Gizle
Reklamı Gizle