FİRMA BİLGİLERİ

Adres : Londra Camping Tesisleri No:19 Edirne/ Kapıkule
Telefon : 0284 238 25 19
E-Posta : info@tabgrup.net
Üyelik Tarihi : 17 Ağustos 2013

toplusms

Tab Grup

TAB GRUP

Transit Gümrükleme tecrübesi ve profesyonel çalışma tarzı ile işlemlerinizi pratik, güvenli ve mükemmel bir zamanlama ile yapan TAB Grup, teknolojik alt yapısı, bilgisayar donanımı ve tecrübeli elemanlarla müşterilerine doğru ve hızlı hizmet verebilmek için her geçen gün kendini yeniliyor ve geliştiriyor.
Edirne gümrük işlemleri, Edirne transit ve aktarma işleri, Edirne’de uluslararası nakliyat, Edirne GTİP tespiti yapan TAB Grup, Türk ekonomisinin önde gelen ithalatçı, ihracatçı kurumlarının ithalat ve yatırım işlerini ön hazırlık, uygulama ve takip aşamalarını sağlıklı ve güvenilir bir şekilde yürütülmesini sağlıyor.
Kalite ve müşteri memnuniyetini esas alarak hizmetlerini genişleten ve şekillendiren TAB Grup, Telsiz sistemi ve GSM aracılığı hizmeti ile Gümrük işlemlerini takip eden operasyon elemanları arasında iletişim kurabiliyor ve gümrük işlemlerinizin son durumunu anında öğrenebiliyorsunuz.

EDİRNE NAKLİYE DEVİ…

Edirne nakliye, Edirne transit yük taşımacılığı, Edirne antrepo hizmetleri veren TAB Grup,Edirne nakliye ve gümrükleme sektöründe verdiği hizmetleriyle Edirne’nin bir numaralı nakliye devi olam yolunda emin adımlarla yürüyor.

tabgrup

EDİRNE GÜMRÜK FİRMA

FaceBook Twitter

Dış Ticaret, Firmalar, Gabari Dışı Yük Taşımacılığı, Uluslararası Nakliye kategorisinde bulunan Tab Grup 17 Ağustos 2013 tarihinde eklenmiş ve 5.687 kişi tarafından ziyaret edilmiş.

Firma Harita Bilgisi

Fotoğraf Galerisi

Resim 1

Sanal Gezinti Eklenmemiş.

Eklenen Seri İlanlar

Eklenen Ürünler

Firma Haberleri

Firma Videoları

Firma Yorumları

İsminiz

 

E-Posta Adresiniz

Yorumunuz

toplusms

Reklamı Gizle
Reklamı Gizle