FİRMA BİLGİLERİ

Adres : Saraçlar Cad. No. 186 Finansbank yanı Merkez / Edirne
Telefon : 02842148585
Üyelik Tarihi : 01 Ağustos 2013

toplusms

Star Mobilya

STAR MOBİLYA

Star Mobilya 1990 yılında Saraçlar caddesinde kuruldu.Kurulduğu günden beri müşteri memnuniyetini ön planda tutan firmamız Edirne’de kendi markasını oluşturmuş ve aranılan bir marka olmuştur. Günümüzde Star Mobilya saraçlar caddesinde toplamda 850 m2 mağaza ve teşhir salonlarıyla hizmet sunmaktadır.Her zaman moda renk ve tasarımları mağazamızdan takip edebilir uygun ödeme koşullarıyla sahip olabilirsiniz.

STAR MOBİLYA- MAKALE

Kurulduğu günden itibaren Edirne mobilya sektöründe hızla büyüyen Star Mobilya, mobilya modasını yakından takip ederek keyifli yaşam alanları yaratmanızı sağlıyor. Star Mobilya, sunduğu ürünlerin müşterileri için önemli olduğunun bilincinde olup, bu önemi kaliteli, uzun ömürlü, estetik değeri ve kullanılabilirliği yüksek ürünlerle karşılıyor.
Edirne mobilya sektörüne adını yazdırdığı günden bu yana büyümeye devam eden ve kendi müşteri kitlesini yaratmayı başaran Star Mobilya, günün ihtiyaçlarını gideren ürünleri, geniş seçenekler halinde, uygun fiyat ve ödeme koşulları ile sunuyor ve atış sonrası hizmetlerle müşteri memnuniyetini devam ettiriyor.

Edirne mobilyacıları arasında farklı bir çizgiye sahip olan Edirne Star Mobilya, müşteri temsilcileri aracılığı ile ürünlerin bire bir tanıtımını yaparak uygun fiyat ve ödeme koşulları sunuyor, bu sayede cebinizi yakmadan keyifle yaşayacağınız mobilyaları evinize doğru uğurluyor. Edirne’de mobilya deyince akla ilk gelen isimlerden biri olan Star Mobilya, kaliteli hizmet, zamanında teslimat ve uygun fiyat prensipleriyle büyümeye, bugün ve gelecekte hizmet vermeye devam etmek için çalışıyor.

star

EDİRNE MOBİLYA SEKTÖRÜ DEVİ EDİRNE STAR MOBİLYA, EDİRNE MOBİLYACILAR KATEGORİSİNDE ZİRVEYE YERLEŞİYOR.

EDİRNE MOBİLYA FİRMASI STAR MOBİLYA…

Türkiye’nin En Kapsamlı Firma Rehberi Googlefirmalar.com internet sitesi. Firmalar sizde firmanızı ekleyin şimdi kazanmaya başlayın.

Tüm sektör firmalarını sitemiz üzerinden bulabilirsiniz. FirmalarFirma Rehberi 

FaceBook Twitter

Edirne Mobilya, Firmalar, Mobilya kategorisinde bulunan Star Mobilya 01 Ağustos 2013 tarihinde eklenmiş ve 1.763 kişi tarafından ziyaret edilmiş.

Firma Harita Bilgisi

Fotoğraf Galerisi

Resim 1
Resim 2
Resim 3
Resim 4
Resim 5
Resim 6
Resim 7
Resim
Resim 9
Resim 10

Sanal Gezinti Eklenmemiş.

Eklenen Seri İlanlar

Star Mobilya Star Mobilya

1 Ağustos 2013, Perşembe

Eklenen Ürünler

Firma Haberleri

Firma Videoları

Firma Yorumları

İsminiz

 

E-Posta Adresiniz

Yorumunuz

toplusms

Reklamı Gizle
Reklamı Gizle