FİRMA BİLGİLERİ

Adres : Fatih Mahallesi Binevler Sosyal Tesisleri No:10 Edirne
Telefon : 02842358565
E-Posta : -
Websitesi : -
Üyelik Tarihi : 05 Ağustos 2013

toplusms

Seçkin Ticaret

SEÇKİN TİCARET

Edirne’de hizmet veren Seçkin Ticaret, ihtiyacınız olan her türlü ürünü hizmetinize sunuyor. Evinize veya iş yerinize gerekli olan malzemeleri en kaliteli ve uygun şekilde, zamanında teslim ediyor.

Seçkin Ticaret uzun bir süredir “HIRDAVAT” sektöründe yapmış olduğu ithalat ve pazarlama faaliyetleri ile toptan satış grafiğini tüm Trakya’ya yaymıştır. Güvenli ve hızlı hizmet anlayışı, kaliteli ve nitelikli ürün yelpazese ile uygun satış koşullarında müşterilerine hizmet veriyor. Ürünlerdeki hataları en aza indirerek hizmet veren Seçkin Ticaret, müşteri isteklerine zamanında cevap vermek adına çalışıyor. Kaliteli hizmet anlayışıyla Edirne hırdavat sektöründe lider konuma gelen Seçkin Ticaret, ürün ve hizmet kalitemizi en üst düzeyde tutarak hırdavat sektöründe hizmetlerine devam ediyor. Edirne Hırdavatçıları arasında bir numara olan Seçkin Ticaret, Edirne hırdavat sektöründeki özverili çalışmalarına devam ediyor.

Ticari ürünlerin alımı ve satımında dürüstlük ilkesinden taviz vermeden çalışanEdirne Seçkin Ticaret Ekibi, Edirneliler’in güvenini kazanmış veEdirne Hırdavat sektörüne adını kalın harflerle yazdırmış bir firma olmanın gururunu yaşıyor.

EDİRNE HIRDAVAT/ EDİRNE HIRDAVATÇILAR

hıurdavat

 

 

FaceBook Twitter

Firmalar, Hırdavat kategorisinde bulunan Seçkin Ticaret 05 Ağustos 2013 tarihinde eklenmiş ve 743 kişi tarafından ziyaret edilmiş.

Firma Harita Bilgisi

Fotoğraf Galerisi

Resim 1

Sanal Gezinti Eklenmemiş.

Eklenen Seri İlanlar

Eklenen Ürünler

Firma Haberleri

Firma Videoları

Firma Yorumları

İsminiz

 

E-Posta Adresiniz

Yorumunuz

toplusms

Reklamı Gizle
Reklamı Gizle