FİRMA BİLGİLERİ

Adres : Kocasinan Mah Dr. Sadık Ahmet Cad. Kardelen G Sitesi B-C Blok No:24 Kipa Karşısı Edirne
Telefon : 02842355959 - - 05309356338
E-Posta : -
Websitesi : -
Üyelik Tarihi : 18 Temmuz 2013

toplusms

Saltık Merinos Mobilya

EDİRNE MOBİLYA- EDİRNE SALTIK MOBİLYA

Halı mobilya showroom

Yaşadığımız her yerde …

SALTIK MERİNOS MOBİLYA- MAKALE

Edirne Saltık Merinos Mobilya, sağlam, çağdaş, modern, en kaliteli, en kullanışlı ürünleri ve sizin istediğiniz modelleri, en uygun koşullarda müşterilerine sunmayı hedefleyerek yılların vermiş olduğu mesleki tecrübenin birikimleriyle Edirne’de hizmet veriyor.
Hayallerindeki ürünleri gerçeğe dönüştürme imkanını sunan Saltık Merinos Mobilya, evinize dair tüm ihtiyaçlarınızı karşılamayı hedef edinerek Edirne’nin lider mobilya markası olma yolunda emin adımlarla ilerliyor. Edirne mobilya sektörünün lider markası, Edirne mobilya firması Saltık Merinos Mobilya, ihtiyacınız olan her ev ürününü beğeninize sunuyor.
Satış sonrası hizmet desteği ile sektör standartlarını geliştirerek müşteri memnuniyetini en seviyede tutan Saltık Merinos Mobilya, farklılığa ve yenilikçi olmaya büyük özen göstererek güncel beklentileri karşılamakta büyük bir başarını altına imzasını atıyor.
Edirne Salon takımlarıEdirne yemek odası takımları, Edirne koltuk takımları, Edirne yatak odası ve Edirne genç odası, kısacası evinizin ihtiyacı olan her detayı sizlere sunan Saltık Merinos Mobilya, mobilya sektörünün önde gelen kuruluşlarından biri olmayı başararak Edirneli’lerin güvenini kazanmış olmaktan mutluluk duyuyor.
Merinos gibi büyük bir markanın ürünlerini müşterilerine sunan Saltık Merinos Mobilya, müşterilerinin güveniyle büyümeye devam ediyor.

EDİRNE MERİNOS MOBİLYA

Edirne de merinos mobilya ürünleri ve Edirne de halı çeşitleriyle müşterilerinin yaşadığı mekanlara şıklık ve zerafeti işleyen Edirne Saltık Merinos Mobilya, güvenle inşaa edip yükselttiği kalitesini her geçen gün büyüterek Türkiye’nin sayılı mobilya firmalarından biri olmayı hedefliyor.

Saltık Merinos Mobilya… Yaşadığınız her yerde…

merinos

 

Türkiye’nin En Kapsamlı Firma Rehberi Googlefirmalar.com internet sitesi. Firmalar sizde firmanızı ekleyin şimdi kazanmaya başlayın.

Tüm sektör firmalarını sitemiz üzerinden bulabilirsiniz. FirmalarFirma Rehberi 

FaceBook Twitter

Edirne Mobilya, Firmalar, Mobilya kategorisinde bulunan Saltık Merinos Mobilya 18 Temmuz 2013 tarihinde eklenmiş ve 23.138 kişi tarafından ziyaret edilmiş.

Fotoğraf Galerisi

Resim 1
Resim 2
Resim 3
Resim 4
Resim 5
Resim 6
Resim 7
Resim
Resim 9
Resim 10

Sanal Gezinti Eklenmemiş.

Eklenen Seri İlanlar

EDİRNE MOBİLYACILARI EDİRNE MOBİLYACILARI

10 Ekim 2013, Perşembe

Firma Haberleri

Firma Videoları

Firma Yorumları

İsminiz

 

E-Posta Adresiniz

Yorumunuz

toplusms

Reklamı Gizle
Reklamı Gizle