FİRMA BİLGİLERİ

Adres : Yaşar Atlı Plaza, Kat 3 Daire: 46 Edirne/ Merkez
Telefon : 05325061551
Üyelik Tarihi : 13 Eylül 2013

toplusms

Edirne Reklam

HAKKIMIZDA

Biz alanında bilgi sahibi olan, bu işin eğitimini almış, aldığı eğitime uzun bir piyasa deneyimi eklemiş ve bu birikimi farklı çalışmalarla ortaya koyan dinamik ve yaratıcı bir reklam ajansıyız.
Hayal gücünden yola çıkarak şekillendirdiğimiz hizmetlerimiz ile yaratıcılığın kapılarını aralıyor ve reklamın sözlük anlamını yeniden yazıyoruz.

 

EDİRNE REKLAM

Reklam, kurum ve kuruluşların hedef kitleleri olan tüketicilerine ulaşmak için kullandıkları en etkili araçların başında geliyor. Reklam, şirketlerin, kurum ve kuruluşların, organizasyonların imajlarını yansıtan bir aynadır. Reklam; hedef tüketiciyi, reklamı yapılan ürünün ya da hizmete ilişkin farkında olmamaktan olmaya, reklam mesajını anlamaya, önerilen satış vaadini kabul ile satın alma arzusu yaratarak hedef tüketicileri satın alma davranışına yöneltmeyi amaçlar.
Hızla gelişen teknoloji ile birlikte tüketicilerin ihtiyaçları, buna bağlı olarak da talepleri her geçen gün biraz daha çeşitlilik kazanıyor. Şirketler, bir yandan bu talebi karşılamaya çalışırken diğer taraftan da pastadan daha büyük dilim koparabilmek için rakipleriyle mücadele etmek zorundalar. Böyle bir rekabet ortamında en etkili silah şüphesiz ki iyi bir şekilde organize edilmiş hızlı bir reklam kampanyasıdır. Artan dünya nüfusuna paralel olarak şirketlerin ürünlerini yeni nesillere ulaştırmalarında reklamı daima bir iletişim aracı olarak kullanmaları kaçınılmaz bir gerçektir. Bu sebeple kendi sektörlerinin devi olan bütün şirketler reklam yapma gereksiniminin daha çok bilincinde olmuşlardır.

REKLAMIN AMACI

Reklamın beklenen, gerçekleşmesi istenen ana amacı; üreticinin pazara sunduğu ürünün satılmasını sağlamak ya da satışı devam eden bir ürünün pazar tarafından var olan talebini artırmaktır. Kısa vadede reklam, tüketicileri motive ederek kısa bir zaman dilimi içinde o mal yada hizmeti satın almaya ikna etmeye çalışır. Uzun vadede ise firmalar reklam sayesinde ürettikleri mal yada hizmetleri tanıtarak, tüketiciye getireceği yararları göstererek o mal ve hizmete karşı talep yaratmayı amaçlar.

EDİRNE REKLAM VE EDİRNE REKLAMCILIK

Edirne sahip olduğu tarihi dokusu, kültürel mirasları, turizmi ve bu kategorilerde yer alan firmalarıyla diğer sektörlerde faaliyet gösteren firmaları sayesinde il ekonomisini canlandırıyor. Canlanan ekonomi işletme sayısını arttırıyor, firmalara rekabet ortamı yaratıyor. Başta da söylediğimiz gibi firmaların rekabet için en büyük silahları reklamdır. Firmalar sektörlerinde tutunabilmek adına reklamcılık çalışmalarına da hız kazandırmış durumda. Edirne reklam firmalarının bir numaralı ismi googlefirmalar.com, Edirne reklam çalışmalarına hız katarak firmaların reklam ihtiyacına cevap vermek için çalışıyor. Edirne reklam sektörüne yeni bir soluk getiren ve Edirne reklam sektörüne çağdaş ve ince bir yapı kazandıran googlefirmalar.com, gelişen teknoloji ile birlikte firmaların reklam çalışmalarını yapıyor. Edirne reklam firmaları, Tüketiciyi ya da aracıya bilgi vermeye, ürün ya da hizmeti hatırlatarak satışa ikna etmeye, Mal ya da hizmetin satışını sağlamaya, Toptan ve perakendeci satıcıya yardımcı olmaya, Mal ya da hizmete karşı talebi artırmaya, Talebin yaratacağı fiyat esnekliğini en aza indirmeye çalışıyor.
Tüketicinin dikkatini öncelikle işletmenin varlığına çeken googlefirmalar.com, Tüketicilerin işletmenin ürettiği mal ya da hizmetleri denemesini sağlıyor.

EDİRNE REKLAM SEKTÖRÜNÜN BİR NUMARALI İSMİ…

Edirne reklam sektöründe faaliyet gösteren googlefirmalar.com, kısa sürede yakaladığı başarıyı teşekkür ve tebriklerle taçlandırarak Edirne reklam sektörünün bir numaralı ismi olmuş durumda. Özellikle firma kayıt sistemi adı altında başlattığı çalışmalarını 81 ilde faaliyete döken ve reklamcılığa dair her hizmeti bünyesinde bulunduran googlefirmalar.com, sahip olduğu enerjisiyle reklam sektörüne yepyeni bir soluk getiriyor. Edirne reklam sektöründe devleşen googlefirmalar.com, hizmet yelpazesini reklam yapanlar açısından üretici reklamı, aracı reklamı, hizmet işletmesi, Hedef Pazar açısından; Tüketicilere ve Aracılara yönelik reklam olarak gerçekleştirirken, reklamda ‘5M’ felsefesini benimsiyor. Nedir reklamda 5M? Money (Para) : Reklam için harcamayı düşündüğümüz para, Message (Mesaj) : Reklamda vereceğimiz mesaj, Mission (Misyon) : Neden reklam yapıyoruz (Yeni ürün tanıtımı, pazara nüfuz etme), Measurement (Ölçüm) : Reklam etkinliğinin ölçümü, Media (Medya) : Medya kullanımı (TV, radyo, gazete, dergi,). Googlefirmalar.com reklamcılık sektörüne dair bilgi birikimi ve tecrübesiyle diğer reklam şirketlerinden farklı olarak yaratıcılığını ortaya koyuyor. Reklamlar ne çeşit olursa olsun; ister görsel, ister işitsel, googlefirmalar.com Edirne reklamcılık sektörüne yeni bir hava katıyor. Sektörde faaliyet gösteren kuruluşların rekabet gücünü arttırabilmesi için teknolojik gelişmelere göre kendilerini yenilemeleri gerektiğine inanan googlefirmalar.com, TV ve Radyolarda sunulmak üzere her türlü reklam faaliyetinin hazırlanış aşamasında her saniyenin bir tasarıma tabii tutulması gereğini göz önünde bulundurarak görsel ve işitsel tüm reklamlarda deneyim ve tecrübeyi harmanlıyor. Reklama ihtiyacı olan herkese, Radyo-Televizyon Reklam hizmetleri, Grafik – Animasyon, Kamera çekimi, Grafik – Tasarım ve Fotoğraf Çekimi hizmeti veren googlefirmalar.com, sanaltur uygulamasıyla da reklamcılık paletine yepyeni bir renk ekliyor.

EDİRNE REKLAM VE EDİRNE REKLAMCILIK ÇALIŞMALARININ HIZ KAZANDIĞI BU DÖNEMDE, GOOGLEFİRMALAR.COM ÇALIŞMALARINI ÇEŞİTLENDİRMEYE DEVAM EDİYOR.

İNTERNETTE BULUNABİLMENİN YOLU; GOOGLEFİRMALAR.COM
HERKES BURADA, YA SİZ?

 

reklam

FaceBook Twitter

Firmalar, Reklamcılık, Basın-Yayın kategorisinde bulunan Edirne Reklam 13 Eylül 2013 tarihinde eklenmiş ve 1.161 kişi tarafından ziyaret edilmiş.

Firma Harita Bilgisi

Fotoğraf Galerisi

Resim 1

Sanal Gezinti Eklenmemiş.

Eklenen Seri İlanlar

Eklenen Ürünler

Firma Haberleri

Firma Videoları

toplusms

Reklamı Gizle
Reklamı Gizle