FİRMA BİLGİLERİ

Adres : Mrk: Balikpazari cd. no:25 Edirne
Telefon : 0284 212 53 70 - 236 53 22
Websitesi : -
Üyelik Tarihi : 19 Ağustos 2013

toplusms

Final Pastanesi

FİNAL PASTANESİ

Yıllardır Edirne’de hizmet veren Final Pastanesi, pastane ve çikolata sektöründe edindiği tecrübelerle hedeflediği lezzete ve kaliteye ulaşmış durumda. Edirne’de taze günlük leziz pastalar, ev börekleri,  taptaze kuru pastalarıyla müşterilerimize hizmet veren Final Pastanesi, katkısız doğal ve süt kokulu ürünlerinin yanı sıra meyveli dondurmalarda da tamamen meyvenin kendisini kullanmaya özen gösteriyor. Hal böyle olunca pastalar daha lezzetli oluyor, kuru pastalar ağızda dağılıyor ve dondurmaların tadı damaklardan silinmiyor.

EDİRNE PASTANECİLERİ, EDİRNE PASTANE DİYE Mİ ARIYORSUNUZ?

Edirne pastanecileri, Edirne pastaneleri, Edirne pastaneler diye arama yapmayın. Yıllarıdır Edirne de hizmet veren ve Edirne pastane devi olan Final Pastanesi undan ilham alarak, müşterilerinin memnuniyetini en değerli kazanç biliyor ve sektördeki gelişmeleri takip edip öncü kuruluş olmak için çalışıyor. Her daim taze ve günlük ürünleriyle lezzetlerine lezzet katan Final Pastanesi, kendine has şık tasarım ambalajlarıyle da dikkat çekiyor. Edirne pastanecilik alanında dev bir marka haline gelmiş Final Pastanesi, kaliteli ürünlerden hazırladığı ürünlerini sağlık etiği çerçevesinde müşterilerine sunuyor.
Edirne Pasta, Edirne patisserie, Edirne çikolata ve şekerleme çeşitlerimizde klasik ürünlerin dışında görsel ve lezzet olarak fark yaratmak için sürekli kendini yenileyen, Türk damak tadına uygun lezzetleri çağa uydurarak özel lezzetler sunan Final Pastanesi, hayatınıza değişik tatlar katıyor…

pasta

FaceBook Twitter

Firmalar, Pastane & Unlu Mamüller kategorisinde bulunan Final Pastanesi 19 Ağustos 2013 tarihinde eklenmiş ve 1.983 kişi tarafından ziyaret edilmiş.

Firma Harita Bilgisi

Fotoğraf Galerisi

Resim 1
Resim 2

Sanal Gezinti Eklenmemiş.

Eklenen Seri İlanlar

EDİRNE TOPLANTI YEMEKLERİ EDİRNE TOPLANTI YEMEKLERİ

19 Ekim 2013, Cumartesi

EDİRNE CATERİNG EDİRNE CATERİNG

19 Ekim 2013, Cumartesi

Firma Haberleri

Firma Videoları

Firma Yorumları

İsminiz

 

E-Posta Adresiniz

Yorumunuz

toplusms

Reklamı Gizle
Reklamı Gizle