FİRMA BİLGİLERİ

Adres : İstasyon Mah. Talatpaşa Cad. Kipa AVM No:21 Kat:2 EDİRNE
Telefon : -
E-Posta : -
Websitesi : -
Üyelik Tarihi : 30 Ağustos 2013

toplusms

Parafiks Kitabevi

PARAFİKS KİTABEVİ

Edirne Parafiks Kitabevi, kitap okuma alışkanlığının tükenmeye yakın olduğu zamanlarda kitap kurtlarının imdadına yetişiyor. Edirne Kipa AVM içinde yer alan Parafiks Kitabevi, son çıkan kitapları, best seller romanları, Dünya klasiklerinden tutunda bilimkurgu, fantastik ve hepimizin beğenerek okuduğu aşk romanlarına kadar tüm kitaplarını kitap tutkunlarının beğenisine sunuyor. Edirne kitap sektörünün bir numaralı markası olan Edirne Parafiks Kitabevi, Edirne’de kitapçı arayışlarınıza son veriyor.

Parafiks Kitabevi, bazı kitabevleri gibi kocaman dükkanlar açıp, içine emek hırsızlarının korsan kitaplarını yerleştirmiyor. Parafiks kitabevi, kitabı kitap yapan tüm unsurları yasal gereklilikler çerçevesinde müşterilere sunuyor.

BİR KİTAP DÜŞÜNÜN…

Bir kitap düşünün, hayatınızın akışını değiştirecek… sizi mutlu edecek, düşündürecek ya da eğlendirecek. Edirne Parafiks Kitabevi, belki de hayatımın kitabı diyeceğiniz kitabı sizler için raflarına yerleştiriyor. Yazılardan ilham alacağınız, kendinizi esas karakterin yerine koyacağınız, hikayeleri kendi hayatınıza entegre edebileceğiniz çeşitli kitaplarıyla kitapseverlere hizmet veriyor. Diyelim Edirne’de kitapçı arıyorsunuz. Herkes gibi yapacağınız ilk şey bilgisayarın başına oturup ‘Edirne kitapçıları, Edirne kitapçılar, Edirne kitabevleri, Edirne’deki kitapçılar”diye arama yapmak olacak. Edirne Parafiks Kitabevi, arama yapmanıza gerek kalmadan aradığınız her kitabı Kipa Avm 2. Katta beğeninize sunuyor. Kitapçılara girdiğinizde ‘ne alsam, ne okusam, acaba nasıl bir kitap’ diye düşündüğünüz zamanların önüne geçen Parafiks Kitabevi, size uygun kitap bulma konusunda içtenlikle yardımcı oluyor ve rafların arasında dört dönmenize gerek kalmadan size ve okuma zevkinize en uygun ve en güzel kitapları önünüze koyuyor.
Edirne Parafiks Kitabevi, kitapların kokusunu, ruhunu ve özünü sizle buluşturarak, Edirne’de kitapçı arayışlarınıza son veriyor. Yerli ve yabancı tüm yazarların eserlerini sizlerle buluşturmaktan mutluluk duyan Parafiks Kitabevi, kitap okumanın değerini bilenlere, kitapları sevenlere ve tüm kitapseverlere hizmet vermeye devam ediyor.

KİTAP

EDİRNE KİTAP

Edirne Parafiks Kitabevi, sizleri fantastik dünyada elflerle buluşturuyor, aşkı hiç yaşamadığınız biçimlerde yaşatıyor, sevgiyi, dostluğu ve arkadaşlığı hiç tanımadığınız şekliyle sizlerle buluşturuyor… Tüm bunları raflarında yer alan yüzlerce kitap sayesinde yapıyor. Okurlarına farklı dünyaların kapılarını açan Edirne Kitabevi sektörünün bir numaralı ismi Parafiks Kitabevi, hayalle gerçeği bir arada yaşamanıza vesile oluyor…

KİTAP2

 

FaceBook Twitter

Firmalar, Kitabevi kategorisinde bulunan Parafiks Kitabevi 30 Ağustos 2013 tarihinde eklenmiş ve 7.342 kişi tarafından ziyaret edilmiş.

Firma Harita Bilgisi

Fotoğraf Galerisi

Resim 1

Sanal Gezinti Eklenmemiş.

Eklenen Seri İlanlar

Eklenen Ürünler

Firma Haberleri

Firma Videoları

Firma Yorumları

İsminiz

 

E-Posta Adresiniz

Yorumunuz

toplusms

Reklamı Gizle
Reklamı Gizle