FİRMA BİLGİLERİ

Adres : Kocasinan Mah. 25. Sok Arzum Apt No:9 Edirne Merkez
Telefon : 0284 235 60 67-0533 235 35 00
Websitesi : -
Üyelik Tarihi : 25 Kasım 2013

toplusms

Özel Yaren Anaokulu

edirne-ana-okulDoğru bir anaokulu seçiminin, ebeveynlerin bilgilenmeye başlaması ile gerçekleşebileceğinin altını çizen Yaren Anaokulu, tüm sorularınıza ve ihtiyaçlarınıza cevap verebilmek adına sizleri beklemektedir. Edirne kreş arayışlarınızda, içinize sinecek profesyonel kadrosu ve doğru ekipmanlarıyla Yaren Anaokulu, miniğinizin olduğu kadar sizin de gönlünüzde taht kuracaktır. Kapıdan girdiğiniz anda göreceğiniz güler yüz ve alaka, size Edirne anaokulu arayışlarınızda en doğru adreste olduğunuzu hissettirecektir. Edirne çocuk bakımı arayışlarınıza cevap verirken, çocuğunuzun gelişimi ve eğitimi ile ilgili ihtiyaçlarınıza da cevap verecek olan Yaren Anaokulu, Edirne firmalar alanında içinize en çok sinen kuruluş olacaktır. Sizin ihtiyaç ve isteklerinize göre programların belirlendiği Yaren anaokulu, Edirne kreş ve Edirne anaokulu arayışlarınızın doğru adresi olduğunu bir kez daha kanıtlamaktadır.  Edirne çocuk bakımı ihtiyaçlarınızı karşılamak adına da esnek program seçenekleri barındıran Yaren Anaokulu, sizi ve çocuğunuzu mutlu etmek adına faaliyet göstermekte.

bolme

edirne-anaokulAnaokulu yaşantısı çocuğunuzun kendini keşfetmeye başladığı ilk noktadır. Edirne anaokulu arayışlarınızı bu farkındalıkla yaptığınızda, Yaren Anaokulu’nun çocuğunuzun kişisel gelişimine ne kadar katkıda bulunacağını kendi gözlerinizle göreceksiniz. Anaokulu aynı zamanda çocuğunuzun zorunlu eğitim hayatına bir alıştırma dönemi olacaktır. Edirne kreş seçenekleri arasından Yaren anaokulu, çocuğunuzun bu süreci verimli geçirebilmesi adına hizmet vermektedir. Bütün bunların yanında çocuğunuzun beslenmesi konusunda da oldukça titiz davranan Yaren Anaokulu, Edirne çocuk bakımı arayışlarınız için gönül rahatlığıyla seçebileceğiniz hijyenik koşullara sahip bir kuruluştur. Çocuklarınızın yediği yemeğin hijyenikliğinden, besleyici olmasına kadar her konuda büyük bir titizlik gösteren Yaren Anaokulu, Edirne anaokulu seçenekleri arasında tek tercihiniz olacaktır.

edirne-kresÇocuğunuzun, okula alışma sürecini; sizinle beraber en sağlıklı şekilde atlatmasına büyük önem gösteren Yaren Anaokulu, Edirne kreş arayışlarınızda bu profesyonel tutumuyla takdirinizi bir kez daha kazanacaktır. Konusuna hakim personel kadrosu ile çocuğunuzun gelişimi için mükemmel bir ortam sağlamış olan Yaren Anaokulu, Edirne kreş arayışlarınız için doğru adres. Edirne çocuk bakımı arayışlarınız konusunda güvenebileceğiniz Yaren anaokulu, çocuğunuzun öğrenirken eğlenmesini ve gelişmesini sağlayacak bir eğitim anlayışına sahiptir. Edirne anaokulu seçenekleri arasında tek tercihiniz olacak olan Yaren Anaokulu, miniğinizin tatil günlerinde özleyeceği, vazgeçilmez bir mekanolacaktır. Sonuç olarak, anaokulu süreci çocuğunuzun tüm yaşamı adına; doğru karar verilmesi gereken önemli bir süreçtir. Çocuğunuzun bilişsel, duyusal ve sosyal gelişimi için önemli olan bu süreçte yanınızda olmaya hazır olan Yaren anaokulu, Edirne anaokulu seçenekleri arasında, en doğru tercihiniz olmak için sizleri bekliyor.

 bolme

edirne-cocuk-bakimiOkul öncesi dönemde çocukların algılama kapasitesi ve öğrenme gücü, bizleri şaşırtacak derecede fazladır. Bu nedenledir ki; çocuklarımızın eğitimine bu dönemde profesyonel olarak başlanması, çocuğun gelişimi açısından çok önemlidir. Edirne anaokulu arayışlarınızda gönül rahatlığıyla miniğinizi emanet edebileceğiniz bir adres var; Yaren Anaokulu. Donanımlı kadrosu ve çocuğunuzun zihinsel ve bedensel gelişimine destek olacak ekipmanları ile Yaren Anaokulu, Edirne anaokulu seçenekleri arasında tek tercihiniz olacaktır. Evinizde çocuğunuza sağladığınız hijyenik ortamı, okulda sağlamaya çok önem veren Yaren Anaokulu; Edirne anaokulu seçenekleri arasında, çocuğunuzun kendini evinde hissedeceği ve güvende olacağı bir kuruluştur. Edirne anaokulu arayışlarınıza kesinlikle cevap olacak Yaren anaokulu, çocuğunuzun tatil olduğunda özleyeceği kadar eğleneceği bir mekan haline gelecektir zaman içerisinde. Güler yüzlü ve deneyimli öğretmen kadrosu ile, miniğiniz öğrenirken eğlenecek ve sosyalleşecektir. Edirne anaokulu arayışlarınız için en iyi seçeneğiniz olmaya aday olan Yaren anaokulu, uzun yıllar bu arayışa cevap vermeyi sürdürecektir. Sürekli kendilerini geliştiren, yenilikleri takip eden kadrosu ile çocuğunuza en doğru eğitimi verecek olan Yaren Anaokulu, Edirne anaokullu alanındaki lider konumunu korumaya bu anlayış çerçevesinde devam edecektir.

FaceBook Twitter

Ana Okul, Eğitim, Öğretim, Firmalar kategorisinde bulunan Özel Yaren Anaokulu 25 Kasım 2013 tarihinde eklenmiş ve 4.402 kişi tarafından ziyaret edilmiş.

Firma Harita Bilgisi

Fotoğraf Galerisi

Resim 1
Resim 2
Resim 3
Resim 4

Sanal Gezinti Eklenmemiş.

Eklenen Seri İlanlar

Eklenen Ürünler

Firma Haberleri

Firma Videoları

Firma Yorumları

İsminiz

 

E-Posta Adresiniz

Yorumunuz

toplusms

Reklamı Gizle
Reklamı Gizle