FİRMA BİLGİLERİ

Adres : Sabuni Mah. Şair Fuzuli Sok. No: 4 Edirne / Merkez
Telefon : 0284 213 43 44
Websitesi : -
Üyelik Tarihi : 13 Ağustos 2013

toplusms

Edirne Odak Optik

ODAK OPTİK – MAKALE

Optik sektörünü diğer hizmet sektörlerinden ayıran en önemli fark aynı zamanda sağlık sektörü ile iç içe olması ve yapılan gözlüklerin insan hayatını hem iyi yönde hemde kötü yönde etkileyen bir protez olmasıdır. İşlevini tam yerine getirmesi için hatasız ve reçeteye uygun şekilde yapılması büyük önem taşır. Gözlük yapımında bilgi ve tecrübe çok önemlidir.

Edirne Odak Optik, birbirinden çeşitli ürünleri beğeninize ve isteklerinize göre hizmetinize sunuyor. Edirne Odak Optik, adı gibi odaklandığı optik ve güneş gözlüğü sektöründe girişimciliği, saygınlığı, hizmeti, profesyonel satış ekibi, gücü ile öne çıkıyor ve müşterilerinin hayatında fark yaratmaya çalışan bir firma olarak hareket ediyor. Temel değerleri yenilikçilik, tutarlılık, esneklik, şeffaflık, kaliteye ve en önemlisi müşteri memnuniyeti olan Odak Optik, Edirne optik firmaları arasından sıyrılarak hak ettiği saygınlığı kazanıyor. Edirne’de Ray Ban ve Top Ten gibi Dünya markalarını, Edirne’de optik çerçeve, Edirne’de güneş gözlüğü, Edirne’de optik cam ve güneş camı ,kontakt lenslerde kaliteli ürünlerle sunan Odak Optik, modaya ve sağlıklarına uygun gözlükleri ile Edirneli’lere hizmet vermeye devam ediyor.

Edirne’de optik firması arayışınıza son veren Edirne Odak Optik, kaliteli hizmet anlayışıyla sergilediği ürünlerini müşterilerine sunmaktan gurur duyuyor.

odak

EDİRNE OPTİK

 

FaceBook Twitter

Eczaneler, Firmalar, Optik, Sağlık ve Medikal kategorisinde bulunan Edirne Odak Optik 13 Ağustos 2013 tarihinde eklenmiş ve 1.818 kişi tarafından ziyaret edilmiş.

Firma Harita Bilgisi

Fotoğraf Galerisi

Resim 1
Resim 2
Resim 3

Sanal Gezinti Eklenmemiş.

Eklenen Seri İlanlar

Eklenen Ürünler

Firma Haberleri

Firma Videoları

Firma Yorumları

İsminiz

 

E-Posta Adresiniz

Yorumunuz

toplusms

Reklamı Gizle
Reklamı Gizle