FİRMA BİLGİLERİ

Adres : Kocasinan Mah. 9. Sok. Süsveren Apt. No:16 Merkez Edirne
Telefon : 02842354505
Üyelik Tarihi : 05 Ağustos 2013

toplusms

Edirne Odak Akademi

EDİRNE ODAK AKADEMİ

Özel Edirne Odak Yabancı Dil Kursu 2004 yılında Edirne’de İngilizce ve Bilgisayar eğitimi ile hizmet vermeye başlamıştır. 2005-2006 öğretim yılında bünyesine KPSS Kurslarını da ilave ederek çalışmasına devam etmiştir.

Özel Edirne Odak Yabancı Dil kursu; bilgi ve tecrübeyi birleştirerek kursiyerlerine en profesyonel hizmeti vermeyi kendine amaç edinmiştir. Her biri kendi kadrosunda deneyimli ve alanında isim yapmış uzman kadrosu ile hizmetin en iyisini sunabilmenin çabası içindedir.

Özel Edirne Odak Yabancı Dil Kursu eğitim programlarını sürekli yenilemeyi ve zenginleştirmeyi, disiplinli, istikrarlı ve nitelikli çalışmayı kendisine prensip edinerek, son teknoloji ile hazırlanmış modern sınıflarında deneyimli kadrosuyla en iyi koşullarda kaliteli bir eğitim vermeyi hedeflemektedir.

Özel Edirne Odak Yabancı Dil ve KPSS Kursu;
Sektördeki değişimi izlemeyi ve öncü rolü oynamayı
Profesyonel, disipline sahip bir kadroya sahip olmayı
Her zaman alanında uzman eğitimcilerle çalışmayı
Tüm planlarını kursiyer memnuniyetine dayandırarak, insana yatırımı temel hedef almayı kendisine ilke edinmiştir.

Özel Edirne Odak Yabancı Dil Kursu; değişime ve gelişime açık, çağın gerektirdiği donanımlara sahip, bilgiye her an ulaşabilen, konusunda uzman kadrosuyla, kendine güvenen bireylere sahip bir toplumun oluşumuna katkıda bulunmayı amaçlamaktadır.

EDİRNE ODAK AKADEMİ- MAKALE

2004 yılında Edirne’de hizmete giren Edirne Odak Akademi, iş hayatına yabancı dil kursu ve bilgisayar eğitimiyle başladı. 2005-2006 öğretim yılında ise bünyesine KPSS Kurslarını da ekleyen Odak Akademi, hizmet kalitesini düşürmeden, başarılı bir eğitim performansı sergileyerek bugün Edirne’nin en iyi kurslarından biri haline geldi.
İnsanların bireysel farklılıklarını göz önüne alarak, kariyer hedeflerine ulaşmalarını sağlayan Edirne Odak Akademi, kurs adaylarının yeteneklerini, bireysel becerilerini ve farklılıklarını değerlendirerek eğitim programları hazırlıyor. Kursiyerlerin hedeflerine ulaşmaları, yapabileceklerinin en iyisini yapmaları için çabalayan Edirne Odak Akademi, aldığı sonuçlarla doğru yolda gittiğini gösteriyor. Yüzlerce kursiyeri hayallerine kavuşturan ve kariyer hedeflerine bir adım daha yaklaştıran Odak Akademi, Edirne KPSS, Edirne Yabancı Dil Kursu ve Edirne Bilgisayar Kursu’nda tartışmasız en başarılı isimlerden biri haline geldi.
Edirne’nin köklü firmalarından biri olan ve insanların hedeflerini kendi hedefi bilip nefes almaksızın çalışmalarını sürdüren Edirne Odak Akademi, dinamik, deneyimli ve güçlü eğitim kadrosu ile çağdaş eğitim teknolojilerinin tüm olanaklarını kullanıyor ve öğrencilerinin başarısını yükseltecek öğrenme ortamlarını sürekli yenileyip geliştirmeye devam ediyor. Özel Edirne Yabancı Dil ve KPSS Kursu, sektördeki değişimi izlemeyi ve öncü rolü oynamayı, profesyonel, disipline sahip bir kadroya sahip olmayı ve alanında uzman eğitimcilerle çalışarak planlarını kursiyer memnuniyetine dayandırmayı, insana yatırımı temel hedef almayı kendisine ilke edinen yapısıyla hizmet veriyor.

EDİRNE’DE ÖZEL KURS’UN TEK ADRESİ…

Edirne’de yabancı dil ve KPSS Kurslarına kayıt yaptırmak istediğinizde, düşünmeden gelebileceğiniz ve hayallerinizi, kariyer hedeflerinizi tereddüt etmeden eğitimcilerle paylaşabileceğiniz bir yer olan Edirne Odak Akademi, kaliteli hizmet anlayışı çerçevesinde kursiyerlerin gelişimlerine yardımcı olacak onlarca döküman, test, deneme sınavları ve çağdaş eğitimin getirdiği bütün gereklilikleri siz kursiyerlere sunuyor.
Edirne Odak Akademi’de kariyer hedeflerinize bir adım daha yaklaşacaksınız…

ODAK

 

 

 

 

FaceBook Twitter

Dersaneler, Firmalar, Kurs kategorisinde bulunan Edirne Odak Akademi 05 Ağustos 2013 tarihinde eklenmiş ve 1.305 kişi tarafından ziyaret edilmiş.

Firma Harita Bilgisi

Fotoğraf Galerisi

Resim 1
Resim 2
Resim 3
Resim 4
Resim 5
Resim 6
Resim 7
Resim
Resim 9
Resim 10

Sanal Gezinti Eklenmemiş.

Eklenen Seri İlanlar

Eklenen Ürünler

Firma Haberleri

Firma Videoları

Firma Yorumları

İsminiz

 

E-Posta Adresiniz

Yorumunuz

toplusms

Reklamı Gizle
Reklamı Gizle