FİRMA BİLGİLERİ

Adres : Orduevi Karşısı Muhittin Günel İş Merkezi Carmen Sineması Bitişiği No: 8 Edirne
Telefon : 0 284 213 63 65
E-Posta : -
Websitesi : -
Üyelik Tarihi : 02 Ağustos 2013

toplusms

Nazar Oto

NAZAR OTO 

Kaliteli hizmet, müşteri memnuniyeti ve dürüst çalışma ilkelerini benimseyen Nazar Oto, VIP araç ve şöförleriyle kısa sürede müşteri portföyünü geliştirerek Edirne Oto Kiralama, Edirne Filo Kiralama ve Edirne Ticari Araç Kiralama üzerine çalışmalarını yoğunlaştırmış ve bu konuda pazarda hak ettiği yeri kazanmıştır. Edirne’nin sayılı oto kiralama firmalarından biri olan Nazar Oto, çeşitli ve her bütçeye uygun araçlarıyla Edirne içi, Edirne dışı, şehirler arası veya yurtdışı araç kiralama hizmetleriyle kaliteli bir hizmet sunuyor.

Son model bakımlı araçları ile Edirne Oto Kiralama sektörüne farklı bir boyut kazandıran Nazar Oto Edirne, keyifli yolculukların garantisini veriyor. Kalitenin, varılması gereken bir hedeften çok, gelişme ve süreklilik göstermesi gereken bir süreç olduğuna inanan Edirne Nazar Oto, müşteri memnuniyetini ana hedef olarak benimseyerek her daim kaliteli bir hizmet sunuyor.

EDİRNE RENT A CAR…

Edirne Rent a Car sektörüne girdiği günden bu yana müşterilerinin ihtiyaçları doğrultusunda hizmet veren Nazar Oto, rent a car hizmetini konforlu, çeşitli ve güvenilir araçlarıyla vermeye devam ediyor. Edirne rent a car konusunda uzmanlaşan ve hizmetlerini her geçen gün şekillendiren Nazar Rent a Car, Edirne araba kiralama sektöründe zirveye oynuyor…

Edirne Nazar Oto, müşterilerine rezervasyon alanında bir çok kanal sunarak onların koşullarına en uygun sistemden faydalanabilmelerini hedefliyor. Böylece her müşterinin kişisel tercih ve istekleri doğrultusunda kendisine en uygun olduğunu düşündüğü kanal üzerinden rezervasyon yapabilmesine olanak tanıyor. Müşterilerinin her türlü ihtiyaçlarına uygun çözümleri üreten ve her koşulda hizmet sağlamayı hedef belirleyen Edirne Nazar Oto Kiralama, müşteri memnuniyeti ilkesi ve çeşitli araçlarıyla hizmet yelpazesini her geçen gün genişletiyor.

NAZAR

 

 

FaceBook Twitter

Firmalar, Oto Kiralama kategorisinde bulunan Nazar Oto 02 Ağustos 2013 tarihinde eklenmiş ve 890 kişi tarafından ziyaret edilmiş.

Firma Harita Bilgisi

Fotoğraf Galerisi

Resim 1
Resim 2
Resim 3
Resim 4
Resim 5
Resim 6
Resim 7
Resim
Resim 9
Resim 10

Sanal Gezinti Eklenmemiş.

Eklenen Seri İlanlar

EDİRNE ARAÇ KİRALAMA EDİRNE ARAÇ KİRALAMA

19 Ekim 2013, Cumartesi

Eklenen Ürünler

Firma Haberleri

Firma Videoları

Firma Yorumları

İsminiz

 

E-Posta Adresiniz

Yorumunuz

toplusms

Reklamı Gizle
Reklamı Gizle