FİRMA BİLGİLERİ

Adres : Kulekapı Cd.No:21 Kaleiçi-EDİRNE
Telefon : 284 2126085-541 2126085
Üyelik Tarihi : 19 Temmuz 2013

toplusms

EDİRNE MERKEZ SÜRÜCÜ KURSU

EDİRNE MERKEZ SÜRÜCÜ KURSU

edirne-surucu-kurslariEdirne Merkez Sürücü Kursu, köklü sağlam temellerinden güç alarak, Türkiye’nin her yönden uzmanlaşmış lidersürücü kursu olmayı hedefliyor. Bilgi birikimini ve deneyimlerini bireyin ve toplumun eğitimine ve gelişmesine yönelik kullanan Merkez Sürücü Kursu, kurallara uyan saygı odaklı sürücüler yetiştirerek, çevreye ve insanlığa yararlı olmak için çaba gösteriyor.

Merkez Sürücü Kursu, sürücü adaylarının ihtiyaç ve beklentilerini, beklediklerinden daha kaliteli hizmet ile karşılamayı temel hedef olarak belirliyor, gerek teorik gerekse pratik anlamda eksiksiz ve iyi bir eğitim vererek bilinçli sürücüler yetiştiriyor.
Sizlerden kazandığı güveni sonuna kadar taşıyıp her durumda bu güvene layık olmayı hedefleyen Edirne Merkez Sürücü Kursu, tecrübelerinden aldığı güvenle sorumluluklarını yerine getirmek için var gücüyle çalışmaya devam ediyor. Edirne sürücü kursları arasında kendine farklı bir yer edinen ve ‘Edirne de Sürücü Kursu‘  diye aramanıza gerek kalmadan, güvenle kayıt yaptıracağınız Merkez Sürücü Kursu, sürücü adaylarına en iyi eğitimi vererek iyi şoförler yetiştiriyor.

EDİRNE SÜRÜCÜ KURSLARI ARASINDA BİR NUMARA

Edirne Merkez Sürücü Kursu, Edirne sürücü kursları arasında zirveye oynuyor. Edirne sürücü kursları kategorisinde en çok tercih edilen kurs olmanın gururunu yaşıyor. Edirne direksiyon eğitimi konusunda uzman eğitmenleri bünyesinde bulunduran Merkez Sürücü Kursu, Edirne sürücü kursları alanındaki hizmetlerine devam ediyor.

Unutmayın, trafik hayattır. Hayatsa yaşamaya değerdir…

merkez

 

Türkiye’nin En Kapsamlı Firma Rehberi Googlefirmalar.com internet sitesi. Firmalar sizde firmanızı ekleyin şimdi kazanmaya başlayın.

Tüm sektör firmalarını sitemiz üzerinden bulabilirsiniz. FirmalarFirma Rehberi 

FaceBook Twitter

Eğitim, Öğretim, Firmalar kategorisinde bulunan EDİRNE MERKEZ SÜRÜCÜ KURSU 19 Temmuz 2013 tarihinde eklenmiş ve 2.392 kişi tarafından ziyaret edilmiş.

Firma Harita Bilgisi

Fotoğraf Galerisi

Resim 1
Resim 2
Resim 3
Resim 4
Resim 5
Resim 6
Resim 7
Resim
Resim 9
Resim 10

Sanal Gezinti Eklenmemiş.

Eklenen Seri İlanlar

EDİRNE SÜRÜCÜ KURSU EDİRNE SÜRÜCÜ KURSU

11 Ekim 2013, Cuma

Firma Haberleri

Firma Videoları

Firma Yorumları

İsminiz

 

E-Posta Adresiniz

Yorumunuz

toplusms

Reklamı Gizle
Reklamı Gizle