FİRMA BİLGİLERİ

Adres : Abdurrahman Mah. Tarlakapı Cad. Edirne
Telefon : 0284 225 05 70
E-Posta : -
Websitesi : -
Üyelik Tarihi : 05 Ağustos 2013

toplusms

Mekan Emlak

MEKAN EMLAK

Mekan Emlak Gayrimenkul ve Danışmanlık Hizmetleri DaireArsaDükkanTarlaAraziSatılık ve Kiralık Mülkler – Çiftlik Arazileri – Bağ/Bahçe – İş Yerleri – Ofis -Sanayi Arazileri – Plaza Tüm gayrimenkulleriniz değerinde alınır satılır. İş takipleri yapılır. Hizmette sınır yoktur. Yeni kılavuzunuz MEKAN EMLAK.

MEKAN EMLAK- MAKALE

Yıllardır Edirne’de hizmet veren Mekan Emlak, emlak sektörünün en önemli özelliği olan dürüst, güvenilir ve kaliteli hizmet anlayışı ile faaliyetlerini sürdürüyor. Emlak sahipleri ile emlak arayanlar arasında aracılık hizmetinin dışında , müşterilerine taşınma ve bina temizliği konusunda da işinde uzman bir ekiple profesyonel hizmet veren Edirne Mekan Emlak, gayrimenkulun alımında, satımında ve kiralanmasında reel değerler üzerinden pazarlama yapmayı ilke edinerek yoluna devam ediyor.
Edirne emlak sektörünün devlerinden Edirne Mekan Emlak, pazarlamasını yaptığı gayrimenkullerin satış öncesi ve sonrası hukuksal olayların çözümlenmesinde paranın yatırım olarak gayrimenkulde değerlenmesinde ve ihtiyaca uygun gayrimenkullerin bulunmasında yılların bilgi ve deneyimiyle yasal ve ulusal anlamda hizmetler de sunuyor. Edirne emlak hizmetleri, Edirne Gayrimenkul ve Danışmanlık Hizmetleriveren firma, yıllardır edindiği tecrübe ve bilgi birikimiyle tüm gayrimenkulleri değerinde alıp satıyor ve iş takibinizi yapıyor. Hizmet yelpazesini devamlı geliştiren ve iyileştiren Mekan Emlak, kaliteli ve düzeyli emlak sektöründe  beraber müşteri memnuniyetini esas alıyor. Edirne Mekan Emlak, satış sunum gibi konularda en uygun çözümlerin yanında alternatif çözümlerde sunarak, arz ve talebe yönelik en doğru çözümleri üretiyor.

EDİRNE  EMLAK

Edine ilinde kiralık , satılık , arsa ,ev,dükkan gibi gayrimenkul ihtiyaçlarınıza hızla ve güvenilir çözüm adresi Mekan Emlak hizmetinizde. Emlak sektörünün genel niteliğinin gelişimi için çalışan Mekan Emlak, Edirne’de hizmetlerini sürdürerek hayal ettiğiniz yerlerde yaşama fırsatını sunuyor.

emlak

 

 

FaceBook Twitter

Emlakçılar, Firmalar kategorisinde bulunan Mekan Emlak 05 Ağustos 2013 tarihinde eklenmiş ve 861 kişi tarafından ziyaret edilmiş.

Firma Harita Bilgisi

Fotoğraf Galerisi

Resim 1
Resim 2

Sanal Gezinti Eklenmemiş.

Eklenen Seri İlanlar

Eklenen Ürünler

Firma Haberleri

Firma Videoları

Firma Yorumları

İsminiz

 

E-Posta Adresiniz

Yorumunuz

toplusms

Reklamı Gizle
Reklamı Gizle