FİRMA BİLGİLERİ

Adres : Saraçlar Caddesi Vakıf İşhanı No:21 Edirne
Telefon : 0284 225 26 26 - 225 62 36 - 225 35 32
Websitesi : -
Üyelik Tarihi : 13 Eylül 2013

toplusms

Edirne Mado

mado edirne

 MADO

EDİRNE MADO 10.05.2010 yılında Hüseyin Çetin,Sami Çetin kardeşler tarafından kurulmuştur. Edirne’nin en merkezi caddesi olan Saraçlar caddesinde hizmet vermektedir. Özellikle yabancı misafirlerin uğrak noktasıdır.Yöresel tatların kaliteli ve hijyenik  koşullarda servis edildiği Edirne Mado, 30’a yakın çalışanı ile Edirne hizmet sektöründe önemli bir yerdedir.”

 bl1

 

edirne-cafeTürkiye’nin köklü markası haline gelmiş  Mado Cafe Edirne ilinde Hüseyin ve Sami Çetin kardeşler tarafında hizmet vermektedir. Bugün yurt içinde 200 askın şubesi  bulunan Mado  Cafeler dondurmayı elde yeme alışkanlığını değiştirmiş keyifle oturarak ve yaz, kış tüketilen hale getirmiştir. 1992’de İstanbul Caddebostan’da hizmete giren işletme bu gün dünyanın çeşitli ülkelerine hizmet vermekte. İşletmenin kurulduğu iller ver ülkeler bu essiz lezzetlerle karşılaştıklarında vazgeçemiyorlar.  Edirne ilinde Mado Cafe çalışmalarına başladığını günden bu güne Edirnelilerin vazgeçilmezi. Bünyesinde bulundurduğu ürün yelpazesi ile her saatte özel yiyecek ve içecekler mevcut. Edirne saraçlar caddesinde hizmet veren firmada kimi zaman yer bulmak sorun olabiliyor. Firmanın bünyesinde bulunan kısaca ürünler ; dondurma,sütlü tatlılar, pasta çeşitleri, börek çeşitleri ,yöresel hamur işleri, kahvaltı çeşitleri, soğuk, sıcak içecek çeşitleri ile hizmet vermekte.

Bir çok ürün ve şube ile hizmet sektöründe her yıl büyümeye devam eden  Mado  Cafe,  Edirne’de olduğu gibi cafe dendiğinde  tek adres olmaya devam ediyor. Sürdürdüğü şeffaf  ürettim politikası ile kendi sitesinde ürettiği pastalarında tarifini yayınlıyor.

bl1

edirne-pastaMado Cafe hizmette sınır tanımayan benzersiz bir işletme.

Edirne dondurma veya sütlü tatlı,pasta,kahvaltı gibi bir çok çeşitle her zaman lider. Edirne cafe sektöründe  konusunda vazgeçilmez. Bunun gibi bir çok özgü yazabiliriz ama bizce gidin kendiniz deneyin sözcükler yetersiz kalacak sizlerde göreceksiniz.

Mado Cafe

 

 

 

FaceBook Twitter

Firmalar, Kafeler, Pastane & Unlu Mamüller, Restorant & Lokanta kategorisinde bulunan Edirne Mado 13 Eylül 2013 tarihinde eklenmiş ve 2.547 kişi tarafından ziyaret edilmiş.

Firma Harita Bilgisi

Fotoğraf Galerisi

Resim 1
Resim 2
Resim 3
Resim 4
Resim 5
Resim 6
Resim 7
Resim
Resim 9

Sanal Gezinti Eklenmemiş.

Eklenen Seri İlanlar

Eklenen Ürünler

Firma Haberleri

Firma Videoları

toplusms

Reklamı Gizle
Reklamı Gizle