FİRMA BİLGİLERİ

Adres : Edirne Kütüphane Taksi Durağı
Telefon : 0542 274 51 05
E-Posta : -
Websitesi : -
Üyelik Tarihi : 01 Aralık 2017

Edirne Kütüphane Taksi

.

Edirne Kütüphane Taksi

edirne-kutuphane-taksi-15

 

Edirne merkezde birçok taksi durağı bulunmaktadır. Taksicilik de uzun yıllar bulunan ve tecrübe kazanmış olan Edirne Kütüphane taksi 7/24 hizmet vermektedir. Müşteri güvenliği için eğitimli personeller ile beraber günün her saati hizmet veriyor. Gece ve gündüz tarifelerini içeren taksimetreler kullanılan Edirne Kütüphane taksi şehir içi ve yakın şehirlerarasında yol yaparak istediğiniz yere sizi götürebiliyor. Taksi sektöründe 10 yıldır deneyim sahibi olan Edirne Kütüphane taksi her geçen gün yeni ve konforlu araçlarla hizmetine devam ediyor. Edirne merkezde birçok taksi durağı bulunmaktadır. Taksicilik de uzun yıllar bulunan ve tecrübe kazanmış olan Edirne taksi 7/24 hizmet vermektedir.

                Müşteri güvenliği için eğitimli personeller ile beraber günün her saati hizmet veriyor. Gece ve gündüz tarifelerini içeren taksimetreler kullanılan Edirne taksi şehir içi ve yakın şehirlerarasında yol yaparak istediğiniz yere sizi götürebiliyor. Taksi sektöründe 10 yıldır deneyim sahibi olan Edirne taksi her geçen gün yeni ve konforlu araçlarla hizmetine devam ediyor. Edirne’de bulunan taksi duraklarını bünyesinde barındıran ve Edirne halkı için taksi hizmetini bir tık yakınınıza getiren www.googlefirmalar.com Edirnelilere müthiş bir hizmet sunuyor. Yüzlerce taksi durağını bir araya toplayan, yakınınızdaki taksi durağını anında bulmanıza imkan sağlayan, gideceğiniz yere en uygun taksiyi bulmanız için olanak sağlayan şahane bir hizmettir. Edirne taksi ile zamandan kazanacak ve boş taksi beklemeye son vereceksiniz.

                Beklersiniz gelmez, önünüzden geçer el kaldırırsınız ama doludur. Beklemeye son. Edirne için hizmet noktası www.googlefirmalar.com ile bekleme derdine artık son. Yakınınızdaki taksi duraklarını bir tık kadar uzağınızda olması inandırıcı gelmeye bilir. Ama www.googlefirmalar.com  ile anında hizmet alabilir, bölgenizde bulunan taksi duraklarının iletişim bilgileriyle ulaşabilir ve hizmeti en hızlı şekilde alabilirsiniz.

                Hizmet noktası bakımından taksi duraklarını bir yerde toplanmış halidir. 7/24 hizmet ağı ile aralıksız şekilde hizmet alabileceğiniz şahane bir çalışmadır. Taksi arama ve bekleme derdine artık son veren ve bu anlamda kullanıcı odaklı hizmetler sunar. Sizlerin daha iyi hizmet alabilmesi için çaba harcayan ve sizlere en iyi hizmeti sunmak için olanak sunan naçizane bir hizmet ağıdır.

                Edirne Kütüphane taksi 7/24 hizmet vermektedir. Taksi sektöründe 10 yıldır aralıksız hizmet veren ve tecrübeli olan Edirne Kütüphane taksi her geçen gün yeni ve konforlu araçlarla hizmetine devam ediyor. Edirne merkezde yüzlerce taksi durağı bulunmaktadır. Taksi ve hizmet ağı olarak uzun yıllar sektörde bulunan ve tecrübe kazanmış olan Edirne taksi 7/24 hizmet vermektedir.

Firma Rehberi

Firmalar

Firma

FaceBook Twitter

Taksi Durakları kategorisinde bulunan Edirne Kütüphane Taksi 01 Aralık 2017 tarihinde eklenmiş ve 1.570 kişi tarafından ziyaret edilmiş.

Fotoğraf Galerisi

Resim 1
Resim 2
Resim 3
Resim 4
Resim 5
Resim 6

Sanal Gezinti Eklenmemiş.

Eklenen Seri İlanlar

Eklenen Ürünler

Firma Haberleri

Firma Videoları

Firma Yorumları

İsminiz

 

E-Posta Adresiniz

Yorumunuz

Reklamı Gizle
Reklamı Gizle