FİRMA BİLGİLERİ

Adres : 1. Murat mah. 21.sok Çakır 1 Apt. No:12 (margi avm karsisi) EDIRNE
Telefon : 0284 236 77 05
Websitesi : -
Üyelik Tarihi : 30 Temmuz 2013

toplusms

Kereci Dekorasyon ve İnşaat

KERECİ DEKORASYON

Mantolama, Alçı, Boya, Kartonpiyer, Asma Tavan, Fayans, Şap…

Aradığınız her türlü malzemeye buradan ulaşabilirsiniz.

KERECİ DEKORASYON- İNŞAAT

Bulunduğu sektörde kaliteli iş, minimum hata , uzmanlaşmış ekip, güven ve saygınlık ilkeleri ile bugüne kadar süregelen iş hayatında, aynı ilkelerine bağlı kalarak önce müşteri memnuniyeti ilkesiyle çalışan, dinamik ve lider bir şirket olmaya çalışan Kereci Dekorasyon, sektörde her zaman bir adım önde olmak için çalışıyor.
Kereci Dekorasyon, Edirne de asma tavan, Edirne fayans, Edirne alçı malzemeleri, alçı işleri, şap, kartonpiyer ve Edirne’de mantoloma, Edirne kartonpiyer,  Edirne boya hizmetleri veriyor. Yaşanılan tüm mekanlarda kişiye ve mekana özgü özgün çizimleri projelendirip, yüksek malzeme ve işçilik kalitesi ile konfor, görünüm zerafetinin yanında, fonksiyonellik ve işlevsellik katarak üretim, satış ve montaj yapan Kereci Dekorasyon, dekorasyon uygulamalarını büyük bir titizlik ile gerçekleştiriyor.
Kaliteden ödün vermeden sergilediği duruş, uzun yıllar sonucunda elde edilen bilgi birikimi ve tecrübeleri ile dekorasyon sektörüne adını yazdıran Edirne Kereci Dekorasyon, mekana özel tasarımlar üretip, tüm iç dekorasyon uygulamalarını büyük bir titizlik ile gerçekleştiriyor. Edirne’nin dekorasyon pazarındaki yerini yükseltmeyi hedefleyen Kereci Dekorasyon, Edirne inşaat projelerindeki başarıları, Edirne de dekorasyon konusundaki uzmanlığı ve deneyimli kadronun el işçiliği ile birleştirerek kalitesini her geçen gün artırıyor.

kereci

Türkiye’nin En Kapsamlı Firma Rehberi Googlefirmalar.com internet sitesi. Firmalar sizde firmanızı ekleyin şimdi kazanmaya başlayın.

Tüm sektör firmalarını sitemiz üzerinden bulabilirsiniz. FirmalarFirma Rehberi 

FaceBook Twitter

Dekorasyon, Firmalar kategorisinde bulunan Kereci Dekorasyon ve İnşaat 30 Temmuz 2013 tarihinde eklenmiş ve 1.669 kişi tarafından ziyaret edilmiş.

Firma Harita Bilgisi

Fotoğraf Galerisi

Resim 1
Resim 2
Resim 3
Resim 4
Resim 5
Resim 6
Resim 7
Resim
Resim 9
Resim 10

Sanal Gezinti Eklenmemiş.

Eklenen Seri İlanlar

DEKORASYON FİRMALARI EDİRNE DEKORASYON FİRMALARI EDİRNE

19 Ekim 2013, Cumartesi

Eklenen Ürünler

Firma Haberleri

Firma Videoları

Firma Yorumları

İsminiz

 

E-Posta Adresiniz

Yorumunuz

toplusms

Reklamı Gizle
Reklamı Gizle