FİRMA BİLGİLERİ

Adres : İstanbul Yolu Üzeri 4. Km. Keşan Edirne
Telefon : 0284 763 11 07
Websitesi : -
Üyelik Tarihi : 23 Temmuz 2013

toplusms

Kayahan Mobilya

KEŞAN MOBİLYA – KAYAHAN MOBİLYA

Rahatlığın ve şıklığın doğru adresi, İpek Mobilya..

 

KAYAHAN MOBİLYA

Edirne Kayahan Mobilya sağlam, çağdaş, modern, en kaliteli ve en kullanışlı ürünleri en uygun koşullarda siz değerli müşterilerine sunmayı hedefleyerek yılların vermiş olduğu mesleki tecrübenin birikimleriyle hizmet veriyor.
Yaşam alanlarınızda modern, fonksiyonel, ekonomik ve evinize dair tüm ihtiyaçlarınızı karşılayabilecek ürünleri, sizin istediğiniz hayal ettiğiniz şekilde üretmeye gayret eden Kayahan Mobilya, hayallerinizdeki ürünleri gerçeğe dönüştürmeyi hedefleyerek mutlu yaşam alanları inşa etmek için çalışıyor.
Edirne Kayahan Mobilya, müşteri istek ve beklentilerini yıllardır biriktirdiği tecrübesiyle harmanlayarak mutlu ailelere mutlu yaşam alanları yaratıyor veİpek Mobilya’nın kalitesini arkasına alarak her geçen büyüyen bir firma olmanın haklı gururunu yaşıyor.

KEŞAN DA MOBİLYANIN TEK ADRESİ…

Keşan da mobilya sektörüne getirdiği yeniliklerle ve üstün hizmet anlayışıyla müşterilerinin güvenini kazanan ve Keşan Kayahan Mobilya, Keşan da salon takımları, Keşan da yatak odası takımları, Keşan da salon takımları ve diğer mobilya ürünleriyle hizmet vermeye devam ediyor. Müşterilerine sunduğu ekonomik çözümlerle cep yakmayan Kayahan Mobilya, Keşan Mobilyacılık sektörüne adını altın harflerle yazdırıyor.

kayahan

Türkiye’nin En Kapsamlı Firma Rehberi Googlefirmalar.com internet sitesi. Firmalar sizde firmanızı ekleyin şimdi kazanmaya başlayın.

 

Tüm sektör firmalarını sitemiz üzerinden bulabilirsiniz. FirmalarFirma Rehberi 

 

FaceBook Twitter

Edirne Mobilya, Firmalar, Mobilya kategorisinde bulunan Kayahan Mobilya 23 Temmuz 2013 tarihinde eklenmiş ve 1.705 kişi tarafından ziyaret edilmiş.

Firma Harita Bilgisi

Fotoğraf Galerisi

Resim 1
Resim 2
Resim 3
Resim 4
Resim 5
Resim 6
Resim 7
Resim
Resim 9
Resim 10

Sanal Gezinti Eklenmemiş.

Eklenen Seri İlanlar

Eklenen Ürünler

Firma Haberleri

Firma Videoları

Firma Yorumları

İsminiz

 

E-Posta Adresiniz

Yorumunuz

toplusms

Reklamı Gizle
Reklamı Gizle