ÜRÜN BİLGİLERİ

Tarih : 16 Ağustos 2014

toplusms

Edirne Kapıkule Oteller

Ekleyen Firma : Londra Campıng

Edirne Kapıkule Oteller

kapikule-konaklama-tesisLondra Camping 1970 yılından sektörde hizmet vermeye başlamıştır.  Engin deyim ve tecrübeye sahip firma değerli misafirlerini en iyi şekilde ağırlıyor. Edirne kapıkule yolunda olan işletme konfor ve kalite arayanların vazgeçilmez adresi haline 1970 yılından beri sürdürmektedir. Edirne kapıkule oteller dediğinizde ilk akla gelen isim her zaman Londra Campingtir.

Seyyahların gözdesi Edirne; tarihi eşsiz kanıtlar sunan mirasıyla adeta büyülü bir masal gibi… Yiğitliğin değerini arttıran kahramanlık hikayeleri ile ‘’dillenen bir efsane ‘’ bağrında su yollarını buluşturan eşsiz doğal zenginlikleri ile ‘’kulaktan kulağa dolaşan bir hazine’’ ,bir açık hava müzesi…

Edirne Kapıkule Oteller

Edirne, ihtişamlı tarihinde saltanatın izlerine, camilerinin göğe uzanan minarelerinde sanatın yüceliğini, nehirlerine kurdele gibi yakışan köprülerinde buluşmanın coşkusunu, nakış nakış işlemiş imaretlerinde paylaşmanın sadeliğini yüzyıllara meydan okuyan ihtişamlı kervansaraylarında misafir perverliğini,samimiyetini günümüzde size yaşatacak olan Londra Camping Tesislerinde, hizmet sunmaktan gurur duyarız.

1970’ten beri kendini yenileyerek günümüze kadar varlığını koruyan Londra Camping Tesisleri, yepyeni yüzüyle siz değerli konuklarımızı ağırlamak için hizmetinizdedir.

Londra Camping Tesis Özellikleri

Tv ve uydu yayını
Odalarımızda mini bar
55 Lüx oda
4 Delüxe oda.
150 yatak, 190 müşteri kapasiteli doğa manzaralı 2 ve 3 yataklı odalar
24 saat açık resepsiyon
Kablosuz internet
Klima sistemi
24 saat sıcak su
Jeneratör
Açık büfe kahvaltı keyfi
Kebap ve pide çeşitleri ile hizmet sunan restaurant
Cafe
Market
Benzin istasyonu
Güvenlik kamerası mevcut olan ücretsiz otopark
200 kişilik toplantı salonu

Edirne Kapıkule Oteller Londra Camping

Googlefirmalar.com Türkiye’nin En kapsamlı Firma Rehberi

 

 

Fotoğraf Galerisi

Resim 1
Resim 2
Resim 3
Resim 4
Resim 5
Resim 6
Resim 7
Resim
Resim 9
Resim 10

Ürünler kategorisinde bulunan Edirne Kapıkule Oteller 16 Ağustos 2014 tarihinde eklenmiş ve 994 kişi tarafından ziyaret edilmiş.

İsminiz

 

E-Posta Adresiniz

Yorumunuz

İlgili Terimler :

toplusms

Reklamı Gizle
Reklamı Gizle