FİRMA BİLGİLERİ

Adres : Eski Sanayi Sitesi 4 Blok No : 14 Edirne
Telefon : 0284 214 8362
Websitesi : -
Üyelik Tarihi : 16 Temmuz 2013

toplusms

İşsevenler Yapı Market

İŞSEVENLER YAPI MARKET

edirne yapı

 

Müşterilerin ihtiyaçlarını doğru belirlemek ve müşterilere hizmet vermek en önemli ayrıntımızdır. İşsevenler Yapı Market çatısı altında her markayı bulabilirsiniz. Kale Kilit, Mekappa, Polisan, Teka ankastre, Çanakkale seramik, Tema ve daha birçok markalarla çalışıyoruz. 6 yılda iyi işler başardığımıza inanıyoruz ve daha iyisini yapacağız. Kaliteli Hizmet anlayışımıza sizleride bekleriz.

canakkale-seramikYılların vermiş olduğu tecrübe ile her geçen gün sektöründe devleşen İşsevenler Yapı Market, Edirne yapı sektörünün lideri olmaya devam ediyor. Edirne’de hizmet veren İşsevenler Yapı Market, gelişen ve yenilenen sektörün, değişmeyen ismi olarak uzman kadrosu ve uygun fiyatlarıyla birçok hizmet grubunda faaliyetlerini sürdürmeye devam ediyor. İşsevenler Yapı Market, müşterileri için sürekli yeni değer üreten, kaliteli ürünler sunan, güvenilir ve sürekli gelişen bir firma olmanın haklı gururunu yaşıyor. Edirne İşsevenler Yapı Market, sektördeki talep ve beklentilere tecrübe ve konuya uzman bakışıyla cevap veriyor. Yıllardır ödün vermediği kalitesi, dinamik, yenilikçi ve daima gelişimi ile sadık bir müşteri kitlesine sahip olmanın mutluluğuyla hizmetlerini hız kesmeden sürdürüyor. Edirne Teka Ankastre, Kale Kilit, Polisan gibi ürünleri bünyesinde bulunduran İşsevenler Yapı Market, büyük markalarla çalışmanın verdiği sorumluluğun altından kalkmayı biliyor. Kalite, güven, dürüstlük ilkeleriyle hareket eden Edirne İşsevenler Yapı Market, tüm hizmet ve faaliyetlerini hatasız yapan öncelikli bir Edirne firması değil, Türkiye markası olmayı hedefliyor.

Türkiye’nin En Kapsamlı Firma Rehberi Googlefirmalar.com internet sitesi. Firmalar sizde firmanızı ekleyin şimdi kazanmaya başlayın.

Tüm sektör firmalarını sitemiz üzerinden bulabilirsiniz. FirmalarFirma Rehberi 

 

 

FaceBook Twitter

Firmalar, Yapı Market kategorisinde bulunan İşsevenler Yapı Market 16 Temmuz 2013 tarihinde eklenmiş ve 2.175 kişi tarafından ziyaret edilmiş.

Firma Harita Bilgisi

Fotoğraf Galerisi

Resim 1

Sanal Gezinti Eklenmemiş.

Eklenen Seri İlanlar

EDİRNE YAPI SEKTÖRÜ EDİRNE YAPI SEKTÖRÜ

8 Ekim 2013, Salı

Eklenen Ürünler

Firma Haberleri

Firma Videoları

Firma Yorumları

İsminiz

 

E-Posta Adresiniz

Yorumunuz

toplusms

Reklamı Gizle
Reklamı Gizle