FİRMA BİLGİLERİ

Adres : 1. Murat Mahallesi Gungor Mazlum Caddesi M. Erdem 2 Apt. edirne
Telefon : 02842140064
Websitesi : -
Üyelik Tarihi : 19 Temmuz 2013

toplusms

Edirne House Gayrimenkul Danışmanlığı

EDİRNE HOUSE GAYRİMENKUL

EDİRNE HOUSE GAYRİMENKUL- MAKALE

Hepimizin hayalidir bir ev sahibi olmak ve kira yükünden kurtulmak. Kira ödemek, sürekli taşımak zorunda olduğumuz bir kamburdur sırtımızda. Edirne House Gayrimenkul, sizi bu dertlerden kurtarmak için hizmet veriyor.

Alınacak evin konumundan, amaca yönelik olup olmamasına, yasal işlemlerden, satış vaadine bilinmesi ve dikkat edilmesi gereken tüm detayları müşterileriyle paylaşan Edirne House Gayrimenkul, uzman kadrosu, farklı görüş açısı ve eksperleriyle geniş bir yelpazede hizmet veriyor.

Edirne House Gayrimenkul, günümüz şartlarında hızla değişen ve gelişen gereksinimleri aynı hızla ve esneklikle karşılayabilecek bir birikime sahip olup, sektöründeki gelişmeleri yakından takip eden bir firma olarak müşterilerine her zaman en yeniyi ve en iyiyi sunmayı amaçlıyor. Kalite ve güvenden ödün vermeden çalışan Edirne House Gayrimenkul, gelişme anlayışını temel alarak, gayrimenkul arayışlarında takım arkadaşınız oluyor.

Unutmayın, gayrimenkul sahibi olmak hayatınızdaki en önemli kararlardan biridir ve bu kararları sağlam temellere dayandırmanız gerekir. Edirne House Gayrimenkul, kararlarınızın arkasında durarak bilgi, güven ve dürüstülük ilkeriyle sizin yanınızda yer almak istiyor. Gayrimenkul sektörüne objektif, çözümcü ve gerçekçi bakışıyla, konusunda uzman ve deneyimli kadrosuyla, sektöründe lider olan Edirne House Gayrimenkul, sizin için güçlü bir çözüm ortağı oluyor.

EDİRNE HOUSE

 

Edirne de satılık ev, Edirne de kiralık ev, Edirne de satılık iş yeri, Edirne de kiralık iş yeri, Edirne de satılık arsa hizmetleri ile Edirne gayrimenkul sektöründe, Edirne gayrimenkul hizmetleri vermeye devam ediyor.

FaceBook Twitter

Emlak ve İnşaat, Firmalar kategorisinde bulunan Edirne House Gayrimenkul Danışmanlığı 19 Temmuz 2013 tarihinde eklenmiş ve 1.140 kişi tarafından ziyaret edilmiş.

Firma Harita Bilgisi

Fotoğraf Galerisi

Resim 1
Resim 2

Sanal Gezinti Eklenmemiş.

Eklenen Seri İlanlar

EDİRNE EMLAK EDİRNE EMLAK

9 Ekim 2013, Çarşamba

Firma Haberleri

Firma Videoları

toplusms

Reklamı Gizle
Reklamı Gizle