FİRMA BİLGİLERİ

Adres : Kocasinan mahallesi Şevki Arman Caddesi Hatice Ekşi Apt. Kat.1 Daire:2 EDİRNE
Telefon : 02842362666 02842353131
Üyelik Tarihi : 25 Temmuz 2013

toplusms

Nur Güzellik Salonu ( N & G )

N & G GÜZELLİK SALONU

NUR GÜZELLİK SALONU

edirne-guzellik-salonuGüzellik, uyum ile ilişkilendirilebilir. Vücudun her bölgesi güzelleşmek için bir faktördür. Bu faktörleri doğru kullanmak ise ancak profesyonel kişilerce sağlanır. Edine güzellik salonları olarak hizmet veren, Nur güzellik salonu, şehrin en gözde güzellik merkezidir. Güzellik herkesi cezbeden bir kavram olduğu için her insan kendisini güzel hissetmek ister.

Hem kadınlar hem erkekler kendilerini güzel ve bakımlı hissetmekten hoşlanırlar. O yüzden şehirlerde güzellik merkezleri fazlaca bulunur. Edine güzellik salonları bu anlamda büyük bir hizmet sunmaktadır. Şehrin insanlarına güzellik dokunuşları yapan, Nur güzellik merkezi, Edine güzellik salonları arasında oldukça seçkin bir yerdedir. Güzellik ve bakım kavramlarının en başarılı şekilde gerçekleştirildiği, Edine güzellik salonları içerisinde benzersiz bir konsepttedir.

Edine güzellik salonları arasında güzellik için tüm bileşenlere sahip firma; hijyen, alanında uzman kişileri, teknolojik makineler ile kusursuz bir hizmet sunmaktadır. Siz de kalite ve yaratıcılığı aynı anda hissetmek istiyorsanız mutlaka Nur güzellik merkezine uğrayın. Bu Edine güzellik salonları arasında yapacağınız en doğru en güzel tercih olacaktır.

 

NUR GÜZELLİK SALONU

edirne-cilt-bakimCilt bakımı, eski zamanlardan günümüze ulaşmış bir güzellik reçetesidir. Cilt, sağlık demektir. Genç ve güzel görünmek isteyen, cilt deformasyonları yaşayan birçok kişi tarafından tercih edilmektedir. Nur güzellik merkezi, Edirne cilt bakımı olarak oldukça profesyonel bir hizmet sunmaktadır. Birçok nedenden kaynaklanan cilt problemini, size uygun tedavi ve bakım yöntemleri ile ortadan kaldıran Edirne cilt bakımı salonu, insanları mutlu etmenin yolunu çok iyi bilmektedir. Cilt florasını yıpratmadan kişiye özel uygulanan bakımlar ile mükemmel sonuçlar elde etmektedir.

 Edirne cilt bakımı olarak şehrin makyajını, bakımını yapmaktadır. Her insan için bakımın ve güzel görünmenin önemine dikkat çekmektedir. Bu özelliği ile Edirne cilt bakımı denildiği zaman en üst sıralarda öne çıkmaktadır. Doğal yöntemler ile insanları doğal yollar ile güzelleştirmektedir. Edirne cilt bakımı alanında benzersiz bir hizmet sunmaktadır.

NUR GÜZELLİK SALONU

edirne-guzellik-merkeziİyi görünmek her insan için son derece önemlidir. El ayak bakımından cilt bakımına, saç bakımından kaş bakımına her şeyin kusursuz olması mutluluk verici bir şeydir. Edirne güzellik merkezi başlığı altında hizmet veren Nur güzellik salonu sizi güzellik sihrinin içerisine davet ediyor. Merkez olarak son derece profesyonel ve etkin bir alt yapı ile hizmet veren ve Edirne güzellik merkezi olarak fark yaratan kurum, hem anlam hem de biçim olarak müşterilerine güzellik katmaktadır.

Edirne güzellik merkezi, şehir içi dinamiğini yakalayan firma, insanlara güzellik dışında; moral, motivasyon ve güven de aşılamaktadır. Çünkü güzellik bir bütündür. Nur güzellik salonunu, Edirne güzellik merkezi kategorisinde üst sıralara taşıyan bu bakış açısıdır. Kurum, kişileri, hem psikolojik olarak güzelleştirir hem de bedensel olarak…

Edirne güzellik merkezi, uzun uzun bakılacak güzellikler ortaya çıkartır. Kusursuz hizmet anlayışını, kusursuz güzelliklere de yansıtır. Firma, İnsanları mutlu edecek fikirler geliştirir. Siz de bu benzersiz deneyimi yaşamak, kendinizi ödüllendirmek istiyorsanız Edirne güzellik merkezi olarak Nur güzellik salonunu tercih etmelisiniz.

 

Bakımı sanata dönüştüren bir vizyona sahiptir. Çalışma disiplini ile Edirne cilt bakımı firmaları arasında son derece farklı olan kuruluş, her insan için “ değer” yaratmaktadır. Güzelliğin cezp edici şifrelerini kulağınıza fısıldayan, Nur güzellik salonu sizi güzelleşmeye davet ediyor.

edirne-cilt-bakimNur Güzellik Salonu uzun yıllar Estetik ve Güzellik sektöründe edinilen tecrübe ile uzman kadrosuyla Edirne’de hizmet vermektedir.
Temel ilkesi, en kaliteli ürün ve en iyi hizmet olan Nur Güzellik Salonu, kalitesi ile tanınan, dünyaca ünlü firmaların ürünlerini kullanmakta ve sektörde çıkan her türlü yeniliği dünya ile aynı anda müşterilerin beğenisine sunmaktadır.
Nur Güzellik Salonu, kaliteden ödün vermeyen, konusunda uzman bir kadro ile her zaman en iyiyi sunmak için sizleri bekliyor.
Nur  Güzellik Salonu siz değerli müşterine sıcak ve sevgi dolu bir ortamda bütçenizi de üzmeden size yönelik çözümleri ile sizleri bekliyor.
Nur Güzellik Salonu’nun verdiği hizmet insana özgüdür, güler yüzlü anlayışlı sabırlı ve pratik çözümler üretebiliyor olmak çok önemlidir. Bu bilincin farkında olan Nur Güzellik Salonu, Sağlık,Güzellik ve Estetik sektöründeki son teknolojik donanımları, titizliğimiz ve kişiye özel hizmetlerimizle birleştirerek, kendini sürekli geliştiren, kalıcı çözümler üreten bir işletme olmak ve beklentilerin üzerinde yaratıcı hizmetler sunuyor. Edirne kaş aldırma, Edirne solaryum, Edirne kişisel bakımın tek adresi olan Nur Güzellik Salonu, Edirne güzellik salonu kategorisinde ilk sıraya yerleşiyor.

NG

EDİRNE GÜZELLİK SALONU

EDİRNE  GÜZELLİK SALONLARININ EN GÜZELİ…

Edirne de estetik ve güzelliğin tek adresi olan Nur Güzellik Salonu, Edirne de güzellik anlayışını estetikle buluşturarak, Edirne güzellik salonları arasından sıyrılıyor ve güzellik konusundaki tecrübelerini güleryüz ve tecrübe ile buluşturarak güzelliğinize güzellik katıyor. Edirne de güzellik sektörüne peeling etkisi yapan Nur Güzellik Salonu, müşterilerini aynalarla barıştırıyor.

Türkiye’nin En Kapsamlı Firma Rehberi Googlefirmalar.com internet sitesi. Firmalar sizde firmanızı ekleyin şimdi kazanmaya başlayın.

Tüm sektör firmalarını sitemiz üzerinden bulabilirsiniz. FirmalarFirma Rehberi 

FaceBook Twitter

Firmalar, Güzellik ve Kişisel Bakım, Kuaförler kategorisinde bulunan Nur Güzellik Salonu ( N & G ) 25 Temmuz 2013 tarihinde eklenmiş ve 3.482 kişi tarafından ziyaret edilmiş.

Firma Harita Bilgisi

Fotoğraf Galerisi

Resim 1
Resim 2
Resim 3
Resim 4
Resim 5
Resim 6
Resim 7
Resim
Resim 9
Resim 10

Sanal Gezinti Eklenmemiş.

Eklenen Seri İlanlar

EDİRNE KİŞİSEL BAKIM EDİRNE KİŞİSEL BAKIM

12 Ekim 2013, Cumartesi

NUR GÜZELLİK SALONU NUR GÜZELLİK SALONU

27 Temmuz 2013, Cumartesi

Eklenen Ürünler

Firma Haberleri

Firma Videoları

Firma Yorumları

İsminiz

 

E-Posta Adresiniz

Yorumunuz

toplusms

Reklamı Gizle
Reklamı Gizle