FİRMA BİLGİLERİ

Adres : Rıza Efendi Mah. Ulusoy Pasajı. Kat:1 Uzunkörü edirne
Telefon : 0507 931 31 06
Websitesi : -
Üyelik Tarihi : 22 Temmuz 2013

toplusms

Göksel Oto Kiralama

UZUNKÖPRÜ OTO KİRALAMA – UZUNKÖPRÜ GÖKSEL OTO KİRALAMA

GÖKSEL OTO KİRALAMA

Türkiye‘de son zamanlarda hızla gelişen ve önemli bir yere gelen araba kiralama sektörü büyük bir ivme ile büyümeye devam ediyor. Edirne de Filo kiralama, Edirne de uzun dönem ve günlük  oto kiralama hizmetleri ve sürücülü araç kiralama, transfer hizmetleriyle birlikte yurt ve il dışından gelen özel misafirlere de hizmet veren Edirne araba kiralama sektörüne hızlı bir giriş yapan Göksel Oto Kirlama, oto sektörüne yeni bir soluk getiriyor.
Edirne Göksel Oto Kiralama, teknolojideki ve sektöründeki gelişmeleri sizlere sunmakta gecikmiyor ve filosunun yeniliği ve çesitliliği, kalitesi ve güvenilirliğiyle sürekli kendini yenileyen bir firma olarak müşterilerine hizmet veriyor.
Lüx ve güvenli araç filosuyla konfor anlayışınıza yeni bir boyut kazandıran Göksel Oto Kiralama, güler yüzlü çalışanları ile müşterilerine güvenli, rahat ve ekonomik Araç kiralama hizmet vermeyi ilke olarak benimsiyor.
Ürün kalitesi, satış öncesi ve satış sonrası hizmetlerimiz ile müşterilerimizin memnuniyetini sağlayan, tedarikçi ve taşeronlarımızla, karşılıklı güven ve iş birliği içerisinde çalışıp verimliliğini arttıran, eğitim ve motivasyonu bilinciyle çalışmalarını sürdüren Göksel Oto Kiralama, makul fiyat ve yeni araç filosuyla sorunsuz otomobil kiralamanın avantajlarını sunuyor.
Sizde araç kiralamak istiyorsanız geleceğiniz adres Göksel Oto Kiralama olmalı…

göksel

 

EDİRNE RENT A CAR

Edirne rent a car, Edirne rent a car firmaları, Uzunköprü’de hizmet veren Göksel Oto Kiralama ile birlikte yeniden şekilleniyor. Edirne de araba kiralamak, Edirne de ticari araç kiralamak için tel bir adres veriyoruz; Göksel Oto Kiralama

Türkiye’nin En Kapsamlı Firma Rehberi Googlefirmalar.com internet sitesi. Firmalar sizde firmanızı ekleyin şimdi kazanmaya başlayın.

Tüm sektör firmalarını sitemiz üzerinden bulabilirsiniz. FirmalarFirma Rehberi 

FaceBook Twitter

Firmalar, Oto Kiralama kategorisinde bulunan Göksel Oto Kiralama 22 Temmuz 2013 tarihinde eklenmiş ve 3.159 kişi tarafından ziyaret edilmiş.

Firma Harita Bilgisi

Fotoğraf Galerisi

Resim 1
Resim 2
Resim 3
Resim 4
Resim 5
Resim 6
Resim 7
Resim
Resim 9
Resim 10

Sanal Gezinti Eklenmemiş.

Eklenen Seri İlanlar

UZUNKÖPRÜ OTO KİRALAMA UZUNKÖPRÜ OTO KİRALAMA

11 Ekim 2013, Cuma

Eklenen Ürünler

Firma Haberleri

Firma Videoları

Firma Yorumları

İsminiz

 

E-Posta Adresiniz

Yorumunuz

toplusms

Reklamı Gizle
Reklamı Gizle