FİRMA BİLGİLERİ

Adres : Abdurrahman Mah. Hacı Yahya Köprü Yolu Cad. 38/25 Edirne
Telefon : 02842123231 - 33
Üyelik Tarihi : 02 Ağustos 2013

toplusms

Ezmen Badem Ezmesi

EZMEN BADEMEZMESİ

Firmamız altın madalyalı Merhum Sadık Ezmen Mahdumu Şefik Ezmen ve ekibi tarafından Edirne’nin çok özel lezzetleri olan Badem Ezmesi, Deva-i Misk, Acı Badem ve Kavala Kurabiyesi üretmektedir.Ezmen markası ile üretim yapan firmamızın ustalarının geçmişi 1930′ lu yıllara dayanmaktadır. Hala geleneksel yöntemlerle aynı lezzette ürettiği ürünler Edirne ve çevresinde tanınan bir marka haline gelmesini sağlamıştır.Üretim tamamen sağlıklı koşullarda özenle ve el ile yapılmaktadır. Son derece şık ambalajlarda 1kg, 500gr. ve 250 gr. olarak satışa sunulmaktadır. Markamız tescilli olup kalite konusunda son derece duyarlıdır.

EZMEN BADEM EZMESİ

Badem ezmesi Edirne mutfağının çok özel ve geleneksel bir lezzetidir. Yörenin meşhur bademlerinin Osmanlı mutfağından devşirilmiş geleneksel tariflerle tatlı, kurabiye ve helvalarda kullanıldığı ve aynı zamanda Deva-i Misk olarak bilinen ve geçmişinin Edirne’nin Osmanlı’ya başkentlik ettiği yıllara dayandığı söylenir. Badem Ezmesi, Mısırlı şekerci ustasının yöre mutfağına kazandırdığı özel bir lezzet olarak kabul ediliyor ve tarihi namı günümüze kadar uzanıyor.
Edirne’de köklü gelenekten edinilmiş tecrübeler ile hazırlanan badem ezmeleri yörenin marka değeri yüksek turistik kazanımlaırnın başında yer alıyor.
Edirne’nin dillere destan lezzeti Badem Ezmesi, Edirne Ezmen Badem Ezmesi ile daha da tatlanıyor. Ezmen Badem Ezmesi ustalarının yıllara dayanan tecrübeleri, Ezmen Badem Ezmesini, Edirne ve çevresinde marka haline getirmiştir.Edirne Badem Ezmesi, Edirne Kavala Kurabiyesi, Edirne Kallavi Kurabiyesi, Edirne Sade ve Fıstıklı Lokum ve Edirne Acı Badem Kurabiyesi alanında rakip tanımayan bir marka haline geliyor.
Geleneksel yöntemlerle ürettiği ürünlerini müşterilerinin beğenisine sunan Edirne Ezmen Badem Ezmesi, ürünlerini sağlık ve hijyen çerçeveleri içerisinde kaliteden ödün vermeyerek üretiyor ve yıllardır sürdürdüğü kaliteli hizmet anlayışıyla her geçen gün büyümeye devam ediyor.

ezmen

EDİRNE BADEMEZMESİ

 

www.googlefirmalar.com

http://www.ezmenbademezmesi.com

FaceBook Twitter

Firmalar, Pastane & Unlu Mamüller kategorisinde bulunan Ezmen Badem Ezmesi 02 Ağustos 2013 tarihinde eklenmiş ve 1.865 kişi tarafından ziyaret edilmiş.

Firma Harita Bilgisi

Fotoğraf Galerisi

Resim 1
Resim 2
Resim 3
Resim 4
Resim 5
Resim 6
Resim 7
Resim
Resim 9
Resim 10

Sanal Gezinti Eklenmemiş.

Eklenen Seri İlanlar

BADEMEZMESİ EDİRNE BADEMEZMESİ EDİRNE

19 Ekim 2013, Cumartesi

Ezmen Badem Ezmesi Ezmen Badem Ezmesi

5 Ağustos 2013, Pazartesi

Firma Haberleri

Firma Videoları

Firma Yorumları

İsminiz

 

E-Posta Adresiniz

Yorumunuz

toplusms

Reklamı Gizle
Reklamı Gizle