FİRMA BİLGİLERİ

Adres : Dilaver Bey Mah. Balıkpazarı Cad. 43/A Edirne
Telefon : 05457957848
Üyelik Tarihi : 03 Ağustos 2013

toplusms

Eyüp Sultan Tulumbacısı

EYÜP SULTAN TULUMBACISI

Meşhur Eyüp Sultan Tulumbacısı Edirne`de faaliyetlerine başlamıştır.

EYÜP SULTAN TULUMBACISI- MAKALE

Meşhur Eyüp Sultan Tulumbacısı, Edirne’de de hizmete girdi. Birbirinden lezzetli tatlarıyla Edirneli’lerin ağzılarını tatlandıran Eyüp Sultan Tulumbacısı, ürün ve hizmet kalitesini, müşteri memnuniyeti ile bütünleştirerek yaptığı marka yatırımları ile gelecek dönemlerde daha çok tüketici ile buluşmayı planlıyor.
Meşhur tatlarıyla Edirneli tatlı severlerin dikkatini çekmeyi başaran Eyüp Sultan Tulumbacısı, Edirne’de karamelli tulumba, Edirne’de çikolatalı tulumba, Edirne’de franbuazlı tulumba, şam fıstıklı, sade ve portakallı tulumba ile tatlı canavarlarının beğenisini kazandı bile.

Edirne’de hizmete girdiği günden bugüne müşterilerinden olumlu tepkiler alan ve muhteşem tulumbalarının namı her geçen gün yaygınlaşan Eyüp Sultan Tulumbacısı, kararında, kaliteli malzemelerle tecrübeyi harmanlıyor ve midelere bayram havası yaşatıyor.

Edirne Eyüp Sultan Tulumbacısı, müşterilerine müşteri gözüyle değil de bir dost gibi yaklaşıyor. Kısa sürede Edirne’de tulumbanın tek adresi olan Eyüp Sultan Tulumbacısı, birbirinden lezzetli ürünlerini müşterilerine sunmaktan gurur duyuyor.

tulumba

EDİRNE TULUMBA

EDİRNE TULUMBACI ARAYIŞINIZ EYÜP SULTAN TULUMBACISINDA SON BULACAK.

 

www.eyupsultantulumbacisi.com

FaceBook Twitter

Firmalar, Pastane & Unlu Mamüller kategorisinde bulunan Eyüp Sultan Tulumbacısı 03 Ağustos 2013 tarihinde eklenmiş ve 1.418 kişi tarafından ziyaret edilmiş.

Firma Harita Bilgisi

Fotoğraf Galerisi

Resim 1

Sanal Gezinti Eklenmemiş.

Eklenen Seri İlanlar

Eklenen Ürünler

Firma Haberleri

Firma Videoları

Firma Yorumları

İsminiz

 

E-Posta Adresiniz

Yorumunuz

toplusms

Reklamı Gizle
Reklamı Gizle