FİRMA BİLGİLERİ

Adres : Büyük Cami Mah. Ticaret ve Sanayi Odasi Sok. No:6 Edirne/Keşan
Telefon : 0544 844 24 11
Üyelik Tarihi : 06 Ağustos 2013

toplusms

Eren Pansiyon

EREN PANSİYON

Edirne’nin ilçesi Keşan’da hizmet veren Eren Pansiyon, çerisinde mevcut pansiyon işletmeciliği anlayışını değiştirmek amacıyla yola çıkmış, bu amaç doğrultusunda işleyişini sürdürüyor.
Klasik pansiyonculuk anlayışı çerçevesini genişleten ve misafirlerine aileden biri gibi davranan Edirne Keşan Eren Pansiyonu, Keşan öğrenci yurtları sektörüne katkıda bulunarak büyümeye devam ediyor. Temel ilkesi öğrenci memnuniyeti ve etkili iletişim olan Eren Pansiyon, öğrencilerinin rahatı, konforu ve güvenliği için gerekli olan tüm düzenlemeler titizlikle yerine getiriliyor, hizmet kalitesi, öğrenci ve velilerden gelen öneri ve istekler doğrultusunda geliştiriliyor. Uzun süredir sektörde olan ve sektörün eksiklerinden yola çıkarak hizmet anlayışını genişleten Keşan Eren Pansiyon, öğrencilerinin evinde hissettiği huzur ve mutluluğu yaşatmaya çalışarak onların başarılarına katkıda bulunuyor.
Erkek öğrencilerin öğrencilik hayatlarında yaşadığı sıkıntıları bilen ve öğrencilerin tüm eksiklerini, ihtiyaçlarını karşılamayı ilke edinen Özel Keşan Eren Pansiyon, tecrübeli ve çok yönlü çalışanlarıyla profesyonel iş sorumluluğu ve yaratıcılığını kendine ilke edinerek büyümeye devam ediyor.

KEŞAN’DA PANSİYON ARAYIŞLARINIZ SON BULACAK…

Keşan’da pansiyon arayışlarınız, Keşan’ın en gözde pansiyonlarından biri olan Eren Pansiyon ile son bulacak. Keşan Eren Pansiyon, Keşan’da pansiyonculuk anlayışına yepyeni bir soluk getirerek büyümeye devam ediyor.

eren

FaceBook Twitter

Firmalar, Yurtlar kategorisinde bulunan Eren Pansiyon 06 Ağustos 2013 tarihinde eklenmiş ve 1.199 kişi tarafından ziyaret edilmiş.

Firma Harita Bilgisi

Fotoğraf Galerisi

Resim 1
Resim 2
Resim 3
Resim 4
Resim 5
Resim 6
Resim 7
Resim
Resim 9
Resim 10

Sanal Gezinti Eklenmemiş.

Eklenen Seri İlanlar

Eklenen Ürünler

Firma Haberleri

Firma Videoları

Firma Yorumları

İsminiz

 

E-Posta Adresiniz

Yorumunuz

toplusms

Reklamı Gizle
Reklamı Gizle