ÜRÜN BİLGİLERİ

Tarih : 13 Ağustos 2014

toplusms

Edirne Dinlenme Tesisleri

Ekleyen Firma : Londra Campıng

edirne-dinlenme-tesisleriEdirne dinlenme tesisleri yurt dışına çıkan ve yurt dışından dönen yolcular için çok önemli bir hizmettir. Kişilerin yaptıkları yolculuk esnasında dinlenmek için verdikleri molada zihinsel ve fiziksel rahatlama ve dinlenme ihtiyacı duyarlar. Edirne dinlenme tesisleri verdikleri hizmetin farkında olarak misafirlerini en iyi şekilde karşılamak ve ihtiyaçlarını giderebilmek için çalışmaktadır. Dinlenme tesisi kimi zaman için kısa zamanlı kimi zaman ise uzun zamanlı süreçle ile kullanılır. Kısa zamanlı dinlenme gidilecek yolun az kalması veya çok yorgun olmamaktan kaynaklanır. Uzun zamanlı kullanımlarda kişiler rahat uyumak ve istekleri doğrultusunda yemek  ihtiyaçlarını en iyi şekilde gidermek isterler. Edirne dinlenme tesisleri arasında müşterilere verdiği uzun yıllardır tecrübesi ve hizmet kalitesi acısından kendi sınıfında tek Londra Camping firmasıdır. Tesisin bir çok avantajlı ve kullanışlı yönü bulunmaktadır. Odalarda konfor ve rahatlık,  dünya mutfağı lezzetleri gibi bir çok hizmet kolu ile Kapıkule yolundan en iyi hizmeti vermektedir. Edirne dinlenme tesisleri lideri Londra Camping 1970 yılından buyana Edirne dinlenme tesisi olarak hizmetinizde.

Türkiye’nin bir çok sektöründeki firmaları bünyesinde barındıran, Googlefirmalar.com. Firmaların iletişim bilgilerini ve görsel bilgilerini sitemiz üzerinde yayınlıyoruz ve sosyal medyada büyük kitlelerle buluşmasını sağlıyoruz. Siz firma sahipleri sizde firmanızı kaydedin şimdi kazanmaya başlayın. Türkiye’nin firmalar rehberi, Googlefirmalar.com 

 

Fotoğraf Galerisi

Resim 1

Ürünler kategorisinde bulunan Edirne Dinlenme Tesisleri 13 Ağustos 2014 tarihinde eklenmiş ve 1.100 kişi tarafından ziyaret edilmiş.

İsminiz

 

E-Posta Adresiniz

Yorumunuz

İlgili Terimler :

toplusms

Reklamı Gizle
Reklamı Gizle