FİRMA BİLGİLERİ

Adres : Alipaşa Ortakapı Caddesi Akgün İş Merkezi No:5 Edirne
Telefon : 0284 213 13 00 - 0542 361 93 28
E-Posta : -
Websitesi : -
Üyelik Tarihi : 20 Temmuz 2013

toplusms

Akgün Ciğercisi

AKGÜN CİĞERCİSİ

Edirne’nin meşhur tava ciğerini denediniz mi? Samet Usta’nın ellerinin lezzeti Akgün Ciğercisinde ortaya çıkıyor ve meşhur Edirne ciğerini en lezzetli haliyle müşterilerine sunuyor.

Lezzetiyle deneyenlerin damaklarına kazınan, Edirne ciğercileri arasında zirveye yerleşen Akgün Ciğercisi, Samet Usta’nın lezzetli ellerinde daha da tatlanıyor. Türkiye’nin vazgeçilmez tadı olan tava ciğerini Samet Usta’nın elinden yemediyeseniz, hemen Akgün Ciğercisine gelin… Neden mi Akgün Ciğercisi? Akgün Ciğercisi, Ezici Bio Elektrik ve Kolza Atık Yağ toplama şirketi tarafından ödüllendirildi ve Edirne Belediye Başkanlığınca onurlandırıldı. Edirne Belediye Başkanlığı, Edirne Ciğerini, Edirne ciğeri yapan usta ellere başarılarından dolayı plaket takdim etti. İşte bu yüzden Edirne ciğerci arayışlarınız Akgün Ciğercisi’nde sonuçlanmalı. Hele bir de köftesi var ki tam ağzınıza layık…

AFİYET OLSUN…

AKGÜN CİĞERCİSİ

Edirne’nin meşhur tava ciğerini yıllardır misafirlerine sunan Akgün Ciğercisi, Edirne tava ciğerini ustalıkla pişirerek müşterilerine sunuyor. Edirne’nin ün yapmış lezzetlerinden biri olan tava ciğeri usta aşçıların ellerindeki lezzetle harmanlayan ve yılların getirdiği tecrübeyle birlikte nefis lezzetlerini tabaklarda sunan Akgün Ciğercisi, Edirne tava ciğerini tüm Türkiye’de duyurmak için çalışmalar da yapıyor.

Edirne Akgün Ciğercisi, sakatatın ruhuna girerek enfes lezzetler yaratıyor. Yıllardır ödün vermediği kalitesi ile kendi müşteri kitlesini yaratan ve  Edirne‘ye gelen ziyaretçilerin damaklarında eşsiz tatlar bırakan Akgün Ciğercisi, hijyenik koşullarda ve kaliteli ürünlerle çalışıyor. Etlerini günlük ve taze olarak temin eden Akgün Ciğercisi, Edirne de ciğerin bir numaralı markası olma yolunda ilerliyor.

AKGÜN

 

Edirne Akgün ciğercisi, Edirne ciğerini yaşatmak ve Edirne ciğerinin eşsiz tadını herkese tattırmak için hizmetlerine devam ediyor.

Türkiye’nin En Kapsamlı Firma Rehberi Googlefirmalar.com internet sitesi. Firmalar sizde firmanızı ekleyin şimdi kazanmaya başlayın.

Tüm sektör firmalarını sitemiz üzerinden bulabilirsiniz. FirmalarFirma Rehberi 

FaceBook Twitter

Firmalar, Restorant & Lokanta kategorisinde bulunan Akgün Ciğercisi 20 Temmuz 2013 tarihinde eklenmiş ve 1.188 kişi tarafından ziyaret edilmiş.

Firma Harita Bilgisi

Fotoğraf Galerisi

Resim 1
Resim 2
Resim 3
Resim 4
Resim 5
Resim 6
Resim 7
Resim
Resim 9
Resim 10

Sanal Gezinti Eklenmemiş.

Eklenen Seri İlanlar

EDİRNE TAVA CİĞERİ EDİRNE TAVA CİĞERİ

9 Ekim 2013, Çarşamba

Eklenen Ürünler

Firma Haberleri

Firma Videoları

Firma Yorumları

İsminiz

 

E-Posta Adresiniz

Yorumunuz

toplusms

Reklamı Gizle
Reklamı Gizle