FİRMA BİLGİLERİ

Adres : 1.Murat Mah. Haşim İşcan Cad. Kardelen Apt. No.24 B/6 Edirne
Telefon : 02842120900
E-Posta : -
Websitesi : -
Üyelik Tarihi : 02 Ağustos 2013

toplusms

Chıtır Chıcken

CHITIR CHICKEN

Edirne’de hizmet vermeye başlayan Chıtır Chicken, birbirinden lezzetli ürünleri ve zengin mönü çeşidiyle Edirneli’lerin ağızlarını tatlandırıyor. Fast Food restoranı olarak sektöre hızlı bir giriş yapan Chıtır Chicken, adı gibi çıtır çıtır tavuklarıyla midelerinizde festival havası estiriyor.

Edirne Chıtır Chicken‘da damak tadınıza uygun dilediğiniz sosları mönünüze ekleyebilir, lezzeti ikiye katlayabilirsiniz. Yüksek kaliteli malzemelerden özenle seçilip oluşturulan ürünler, hijyen ve sağlık çerçevesinde şekilleniyor. Edirne’de tavuk menüleri, Edirne’de kızarmış tavuk, Edirne’de çıtır çıtır but yemek istiyorsanız geleceğiniz adres belli; Chıtıtr Chicken.

Chıtır Chicken’ın sıcacık atmosferi ve güleryüzlü personeli size yabancılık hissettirmeyecek ve bazı yerlerde hissettiğiniz yabancılık hissini Chıtır Chicken’da hissetmeyeceksiniz.  Ağzınızı elinizle silip masaya sürün demiyorlar ama evinizde gibi rahat rahat yemek yiyeceğiniz bir ortam sunuyorlar. Yani Chıtır Chicken’a geldiğinizde hem karnınızı doyuracak hemde keyifli vakit geçireceksiniz.

chıtır

CHITIR CHİCKEN EDİRNE’DE FAST FOOD TAVUK ÜRÜNLERİNİN TEK ADRESİ OLMAYA DEVAM EDİYOR.

 

FaceBook Twitter

Fast Food, Firmalar kategorisinde bulunan Chıtır Chıcken 02 Ağustos 2013 tarihinde eklenmiş ve 2.857 kişi tarafından ziyaret edilmiş.

Firma Harita Bilgisi

Fotoğraf Galerisi

Resim 1
Resim 2
Resim 3
Resim 4
Resim 5
Resim 6
Resim 7
Resim
Resim 9

Sanal Gezinti Eklenmemiş.

Eklenen Seri İlanlar

FAST FOOD EDİRNE FAST FOOD EDİRNE

19 Ekim 2013, Cumartesi

Firma Haberleri

Firma Videoları

Firma Yorumları

İsminiz

 

E-Posta Adresiniz

Yorumunuz

toplusms

Reklamı Gizle
Reklamı Gizle