FİRMA BİLGİLERİ

Adres : İspat Camii Mah.Cennet Caddesi no.3/1 Kent Ormanı Cennet Tepe Keşan/Edirne
Telefon : 02847151300
E-Posta : -
Üyelik Tarihi : 14 Ağustos 2013

toplusms

Cennet Tepe

CENNET TEPE- MAKALE

Keşanlı’ların yeni gözdesi haline gelen Cennet Tepe, eşsiz doğası, muhteşem manzarası ve birbirinden lezzetli ürünleriyle hizmet veriyor. Farklı konseptleri ile Keşanlı’ların ve Keşan’a gelenlerin vazgeçilmez adresi olan Cennet Tepe, keyifli anlar yaşayacağınız, tertemiz doğayı içinize çekebileceğiniz şahane bir atmosfere sahip.
Cennet Tepe, restoranı, cafe’si, Keşan’da kendin pişir kendin ye hizmetleriyle karnınızı doyurabileceğiniz çeşitli alternatifler sunmakla kalmıyor, midilli parkıyla da eğlenceli anlar geçirmenizi sağlıyor. Trakya Bölgesinde bu tarz bir işletmecilik anlayışı olmamakla beraber, sektörüne yepyeni bir hava getiren Cennet Tepe, misafirlerini en iyi şartlarda ağırlıyor.
Çeşitli kahvaltı seçenekleri ile Keşan’da kahvaltı etmenizi sağlayan Cennet Tepe, ara sıcakları, zeytinyağlıları, ara yemekleri, makarnaları, tatlıları, ızgara çeşitleri ve kendin pişir kendin ye servisleriyle keyifli anlar geçireceğinizin garantisini veriyor. Cennet Tepe nargile hizmetiyle de nargile tutkunlarının hoş bir atmosfer içinde keyifli dakikalar geçirmesini sağlıyor. Cenet Tepe’de yemek yemek , Cennet Tepe’de nargile içmek,Cennet Tepe’de çay keyfi misafirlerini günlük hayatın zorluklarından uzaklaştırarak rahata ve huzura kavuşturmaya yardımcı oluyor.
Keşan Cennet Tepe, keyifli anların, tadına doyulmaz lezzetlerin yeni noktası. Keyfili vakitler geçireceğinizin garantisini de biz veriyoruz.

KEŞAN’DA CAFE ARAYIŞINIZ SON BULACAK…

Keşan’daki cafe arayışlarınıza son veren Cennet Tepe, eşsiz doğası ve birbirinden lezzetli ürünleriyle hizmet vermeye devam ediyor.

 

FaceBook Twitter

Firmalar, Kafeler kategorisinde bulunan Cennet Tepe 14 Ağustos 2013 tarihinde eklenmiş ve 1.674 kişi tarafından ziyaret edilmiş.

Firma Harita Bilgisi

Fotoğraf Galerisi

Resim 1

Sanal Gezinti Eklenmemiş.

Eklenen Seri İlanlar

Eklenen Ürünler

Firma Haberleri

Firma Videoları

Firma Yorumları

İsminiz

 

E-Posta Adresiniz

Yorumunuz

toplusms

Reklamı Gizle
Reklamı Gizle