FİRMA BİLGİLERİ

Adres : Londra Asf. İlyas Gürsu İş Merkez Kat:3 No:22 Edirne
Telefon : 02832358505
E-Posta : 02832358505
Websitesi : www.celikbulut.com
Üyelik Tarihi : 16 Temmuz 2013

toplusms

Çelik Bulut Yapı İnşaat

ÇELİK BULUT YAPI İNŞAAT- HAKKIMIZDA

Yaşamın konforunu tamamlayan tüm ayrıntılar Atlantis City’de. Yıldızı her geçen gün parlayan bir yaşam merkezinde yerinizi ayırtın.

Uzun yıllardır İnşaat sektöründe bulunan Rahmi Çelik ve Seyit Ahmet Bulut  tarafından yılların tecrübeleri birleştirilerek kurulan Çelik & Bulut Yapı, estetik ve güvenilir yapılar üretmek için 2008 yılında faaliyete geçmiştir.

Çelik & Bulut Yapı “Sizin Hayalleriniz Bizim İşimiz” sloganı ile yola çıkarak geçmişten gelen bilgi ve birikimlerini günümüz teknolojisi ile birleştirip hayata değer katan estetik değeri yüksek kalıcı eserler üreterek, sizlerin daha rahat ve konforlu bir yaşam sürmenizi sağlayacak hayallerinize yakışır mekanlar ortaya çıkarmak için çalışmaktadır.

Projelerimizle şehrin tarihsel, çevresel ve kültürel dokusuna uyum sağlayarak, insanın tarihten beri süre gelen en temel gereksimi olan yuva ihtiyacını en kaliteli ürünlerle,  uygun fiyata buluşturarak yaşama değer katmak. Her koşulda güvenilir olma ilkesinden ödün vermeden, verdiğimiz sözleri zamanında gerçekleştirmek temel amaç ve prensibimizdir.

Sizlerde gelin Çelik & Bulut Yapı farkıyla tanışın, ömrünüzün kalanını daha rahat ve huzurlu bir şekilde geçirin.

 

 

ÇELİK & BULUT YAPI İNŞAAT- MAKALE

2008 yılında faaliyete başlayan Çelik Bulut Yapı İnşaat, Rahmi Çelik ve Seyit Ahmet Bulut tarafından yılların tecrübeleri birleştirilerek kurulmuş bir şirkettir. Yüksek bilgi birikimini genç kadrosunun dinamizmiyle birleştiren Çelik Bulut Yapı İnşaat, yakın ve orta vadeli projeleriyle sektöre yeni bir soluk getiriyor. Edirne inşaat firmaları arasında kendine has tarzı ile zirveye yerleşen Edirne Çelik Bulut Yapı İnşaat, insanlara mutlu yaşayacakları evler inşaa ediyor.

Edirne Çelik Bulut Yapı İnşaat, müşteri memnuniyetini ön planda tutarak kaliteli yaşam merkezleri üretmeye devam ediyor. Teknolojiyi yakından takip ederek yenilikçi çözümlerle kaliteyi ve konforu her zaman bir üst basamağa çıkaran Çelik Bulut Yapı İnşaat, dürüst, güvenilir, verdiği sözden bir fazlasını yerine getirmenin gururunu yaşıyor.
Sizin Hayalleriniz Bizim İşimiz” sloganı ile yola çıkan Çelik Bulut Yapı İnşaat, estetik değeri yüksek kalıcı eserler üreterek, sizlerin daha rahat ve konforlu bir yaşam sürmenizi sağlıyor.Çelik Bulut Yapı İnşaat, kaliteli bir hayatı bir rüya olmaktan çıkarıyor ve her gün yepyeni rüyalar inşa ediyor. Edirne inşaat sektörüne adını kazıyan Çelik Bulut Yapı İnşaat, güven içinde yaşayacağınız alanlar inşa etmeye devam ediyor.

ÇELİK BUKUT YAPI İNŞAAT

EDİRNE YAPI VE İNŞAAT

 

 EDİRNE İNŞAAT FİRMALARI ALANINDA ZİRVEDEKİ İSİM

Edirne inşaat sektörüne modern yapıları ve çağdaş yaşam alanlarıyla yeni bir soluk getiren Edirne Çelik Bulut Yapı İnşaat, Edirne Yapı sektörüne adını kazıyarak huzur içinde yaşayacağınız yerler inşaa ediyor.

 

Türkiye’nin En Kapsamlı Firma Rehberi Googlefirmalar.com internet sitesi. Firmalar sizde firmanızı ekleyin şimdi kazanmaya başlayın.

Tüm sektör firmalarını sitemiz üzerinden bulabilirsiniz. FirmalarFirma Rehberi 

FaceBook Twitter

Firmalar, İnşaat & Yapı Malzemeleri kategorisinde bulunan Çelik Bulut Yapı İnşaat 16 Temmuz 2013 tarihinde eklenmiş ve 3.107 kişi tarafından ziyaret edilmiş.

Firma Harita Bilgisi

Fotoğraf Galerisi

Resim 1
Resim 2
Resim 3
Resim 4
Resim 5
Resim 6
Resim 7
Resim
Resim 9
Resim 10

Sanal Gezinti Eklenmemiş.

Eklenen Seri İlanlar

Firma Haberleri

Firma Videoları

Firma Yorumları

İsminiz

 

E-Posta Adresiniz

Yorumunuz

toplusms

Reklamı Gizle
Reklamı Gizle