FİRMA BİLGİLERİ

Adres : Lozan cad. No: 16/A Edirne
Telefon : 0284 223 22 00
Websitesi : -
Üyelik Tarihi : 31 Temmuz 2013

toplusms

Cafe’S

CAFE’S

Karaağaçta 19 aydır hizmet veren Cafe’s cafede pasta çeşitleri, aperatif yiyecekler, sıcak soğuk ve alkollü içeçekler, anne mantısı ve oyun seçenekleri mevcuttur. Hijyenik ortamı ve güler yüzlü personeliyle parti ve doğum günü organizasyonlarınızda Cafe’s cafe sizin doğru tercih olacaktır.

CAFE’S CAFE- MAKALE

Son yıllarda Edirne‘nin gözde yerlerinden biri haline gelen Karaağaç Semti, gün geçtikçe büyümeye devam ediyor. Karağaç’ın sessiz, kendi halinde ve tarihle iç içe olması, yeşillik, doğa ve huzurla buluşunca Edirne’nin yeni cazibe merkezi haline dönmesini sağladı. Trakya Üniversitesi’nin bazı bölümleri Karaağaç’a taşınınca da işin seyri değişti. Hem öğrencilere hem Karaağaç Semti sakinlerine hem de Edirne’nin diğer yerlerinden gelenlere sosyal yaşam alanı yaratmak için kıyasıya bir rekabet başladı. Karaağaç köklü bir tarihe sahip, evet ama yıllar önce kaybettiği bazı özellikleri geri kazanmaya başladı. Bundan uzun yıllar önce başya Fransa olmak üzere Avrupa’nın her yerinden turist akımına uğrayan Karaağaç, Edirne’nin yaşadığı bazı bahtsızlıklar yüzünden yalnızlığına terk edilmişti. Gün geldi, devran döndü. Karaağaç yeniden hayat buluyor.

Dedik ya, Karaağaç gelişiyor diye. Bu gelişmede en büyük rolü Karaağaç’a açılan işletmeler en başta da kafeler etkili oluyor. Bu kafelerden biride Cafe’s. 2 yıla yakın süredir Karağaç’ta hizmet veren ve Edirne’de kafe işletmeciliği anlayışına yepyeni bir soluk getiren Edirne Cafe’S ihtiyaç duyduğunuz her zaman hizmet vermeye hazır bekliyor. Şöyle yakın arkadaşlarınıza sürpriz bir doğum günü partisin mi yapmak istiyorsunuz? Adres: Cafe’S. Değişik bir organizasyon mu yapmak istiyorsunuz? Adres yine Cafe’s. Cafe’s’in pastası nasıldır diye düşünmeyin, pastaları şahane. Sadece pastayla da sınırlı kalmıyor. Edirne Karaağaç da Aperatif yiyecekler yiyebileceğiniz, Karaağaç da sıcak soğuk ve alkollü içeçekleri de güven içinde midenize indirebileceğiniz bir yer Cafe’S Cafe. Bir de anne mantısı var tabii. Özellikle öğrencilerin ve mantı tutkunlarının müdavimi olacağı Cafe’s anne mantısı damaklarınızı şenlendirecek bizden söylemesi. Edirne’de cafe anlayışına yeni bir boyut kazandıran Cafe’S, sadece Karaağaçlılar’a değil, tüm Edirneliler’i ağırlıyor.
Karaağaç Cafe’s Cafe, güleryüzlü personel, her daim temiz ve sağlıklı ortamı, değişik ambiyansıyla Edirneli’lerin gözdesi olmaya aday. Cafe’s Cafe yiyecekleriyle ağzınızı tatlandırırken, keyif dolu ve huzurlu atmosferiyle de müşteri toplamaya devam edecek gibi gözüküyor. Bir kez daha hatırlatıyorum, Cafe’s anne mantısını mutlaka tatmalısnız.
İster ailenizle, ister arkadaşlarınızla ister sevgilinizle hoş vakit geçireceğiniz Karaağaç Cafe’S Cafe, mutlu anlarınızı sizlerle paylaşmak için bekliyor.

Edirne’de anne mantısı mı yemek istiyorsunuz? Anne mantısı Cafe’S Cafe’de. Sizde Cafe’S cafeye gidin ve muhteşem anne mantısının tadını çıkarın.

Türkiye’nin En Kapsamlı Firma Rehberi Googlefirmalar.com internet sitesi. Firmalar sizde firmanızı ekleyin şimdi kazanmaya başlayın.

Tüm sektör firmalarını sitemiz üzerinden bulabilirsiniz. FirmalarFirma Rehberi 

cafes

KARAAĞAÇ CAFELERİ

FaceBook Twitter

Firmalar, Kafeler kategorisinde bulunan Cafe’S 31 Temmuz 2013 tarihinde eklenmiş ve 1.497 kişi tarafından ziyaret edilmiş.

Firma Harita Bilgisi

Fotoğraf Galerisi

Resim 1

Sanal Gezinti Eklenmemiş.

Eklenen Seri İlanlar

KARAAĞAÇ KAFELERİ KARAAĞAÇ KAFELERİ

19 Ekim 2013, Cumartesi

Cafe’S Çalışma Arkadaşları Arıyor Cafe’S Çalışma Arkadaşları Arıyor

1 Ağustos 2013, Perşembe

Eklenen Ürünler

Firma Haberleri

Firma Videoları

Firma Yorumları

İsminiz

 

E-Posta Adresiniz

Yorumunuz

toplusms

Reklamı Gizle
Reklamı Gizle