FİRMA BİLGİLERİ

Adres : Yancıkçı Şahin Mah. Elekçiler Sok No:3 Balta Otel Yanı Ayşekadın edirne
Telefon : 0284 213 22 65
Websitesi : -
Üyelik Tarihi : 16 Temmuz 2013

toplusms

Bulut Elektrik

BULUT ELEKTRİK

İşletmemiz 2 yıldan beri faaliyette olup, genç ve dinamik kadrosuyla hizmet vermeye devam ediyor. işletmemizde, hidrafor kompresör , dalgıç pompa, ağ ve ağ arızaları, bina tesisatı, sirkülasyon, proje ve taahhüt,elektrik panoları, ışık havuzları, merkezi uydu sistemleri, çlingir hizmetleri, verilmektedir…

BULUT ELEKTRİK- MAKALE

2011 yılından beri Edirne‘de hizmet veren Bulut Elektrik, çevreye saygılı, sağlık ve emniyeti hep ön planda tutan, kalite ve sağlamlığı temin eden ve müşteri memnuniyetini arttırarak mükemmelliği yakalamayı amaçlayan ve güvenirliği koruyarak dinamik, gelişme içinde olan bir kuruluş olmaya çalışıyor.
Bulut Elektrik, kısa sürede yakaladığı başarısını, ekip çalışması, iş güvenliği ve işçi sağlığı, kalite ve zaman eğrisini en güzel biçimde kullanmasına ve bunların neticesinde elde ettiği deneyimi açıklık politikası haline getirerek, çalıştığı kuruluşlarla paylaşmasına borçludur. Edirne elektrik hizmetleri, Edirne elektrik sektörü, Edirne çilingir hizmetleri alanlarında bir numaralı isim olan Bulut Elektrik‘in, başarısının temelinde yatan en önemli etken ise, verilen hizmetin ve yapılan işlerin sürekli arkasında durmasıdır. Bulut Elektrik, Edirne de SiemensEdirne de Philips, Edirne de Viko gibi büyük markaların satışını yaparak kalite anlayışını en üst düzeye çıkarıyor.

Mevcut insan gücüyle, iş güvenliği esaslarını ön planda tutarak modern makine ve teçhizatlarla zamanı verimli kullanarak alınan işleri belirtilen sürede ve istenilen kalitede tamamlamayı ilke edinen Edirne Bulut Elektrik, kaliteli hizmet sunarak üst düzeyde müşteri memnuniyeti sağlamak için çalışmalarında devam ediyor.

BULUT ELEKTRİK

 

 BULUT ELEKTRİK HİZMET YELPAZESİ

Edirne çilingir, Edirne anahtar ve Edirne hidrafor kompresör,  Edirne  dalgıç pompa, Edirne ağ ve ağ arızaları, Edirne bina tesisatı, Edirne proje ve taahhüt, Edirne elektrik panoları, Edirne ışık havuzları, Edirne merkezi uydu sistemleri, Edirne çilingir hizmetleri veren Bulut Elektrik, geniş yelpazesiyle Edirnelilere hizmet vermeye devam ediyor.

Türkiye’nin En Kapsamlı Firma Rehberi Googlefirmalar.com internet sitesi. Firmalar sizde firmanızı ekleyin şimdi kazanmaya başlayın.

Tüm sektör firmalarını sitemiz üzerinden bulabilirsiniz. FirmalarFirma Rehberi 

 

FaceBook Twitter

Elektronik, Firmalar kategorisinde bulunan Bulut Elektrik 16 Temmuz 2013 tarihinde eklenmiş ve 2.317 kişi tarafından ziyaret edilmiş.

Firma Harita Bilgisi

Fotoğraf Galerisi

Resim 1
Resim 2
Resim 3
Resim 4
Resim 5
Resim 6
Resim 7
Resim
Resim 9
Resim 10

Sanal Gezinti Eklenmemiş.

Eklenen Seri İlanlar

EDİRNE ELEKTRİKÇİLERİ EDİRNE ELEKTRİKÇİLERİ

8 Ekim 2013, Salı

Eklenen Ürünler

Firma Haberleri

Firma Videoları

Firma Yorumları

İsminiz

 

E-Posta Adresiniz

Yorumunuz

toplusms

Reklamı Gizle
Reklamı Gizle