FİRMA BİLGİLERİ

Adres : Yeni sanayi sit. 11/C blok No:4-5 edirne
Telefon : 0284 225 06 67 0507 469 81 61
Üyelik Tarihi : 26 Temmuz 2013

toplusms

Edirne Boya

EDİRNE BOYA

Otomotiv sektöründe lider firmaların bayilikleri olan bir boya firmasıyız.Aynı zamanda sektöründe lider araç bakım ürünleri de bulunmaktadır.

edirne-boyaOto Boyalarında sektöre oto boya sistemleri uygulaması ile başlayan ve hizmetlerini her geçen gün çoğaltıp üretim ve hizmet kalitesini arttıran Edirne Boya, sektöründe lider markalarla çalışarak müşterilerine güven aşılıyor. Edirne araç bakım sektöründe kendine özgü duruşuyla kalıcı bir yer edinen Edirne Boya, Edirne oto boyama sektöründe de hızla büyüyor.

bolme

boya-edirneİnsanların araçlarına olan düşkünlüğünü bilen ve daima titiz ve güvenli ürünlerle hizmet veren Edirne Oto Boya, tüm araç sahiplerinin beklenti  ve isteklerini göz önünde bulundurarak kendini şekillendiriyor. Edirne araç bakımının vazgeçilmez adresi olan Edirne Boya ve araç bakım, araçlarınızın gerekli tüm bakımlarını yaparak yepyeni bir görünüme kavuşturuyor.

Uygun fiyatlar ve kaliteli ürünlerle çalışan ve Edirne boya firmalarının bir numaralı ismi olan Edirne Boya, daha uzun yıllar hizmetinizde olacak gibi duruyor.

bolme

Edirne Boya

Oto boya ve bakım sektöründe lider üreticilerin bayiliğini yapan, her marka araca ve zevke uygun boya, pasta, cila, alt malzeme ve oto bakım ürünlerinin satışını gerçekleştiren Edirne Boya, Edirne’deki otomobil sahiplerinin yakından tanıdığı,çok güvendiği bir marka.

2011 yılında faaliyetine başlayan ve hızla büyüyen Edirne Boya, kısa sürede kentte, hatta bölgede, araç boyası, otomobil bakımı, pasta ve cilası konusunda başvurulan ilk adres konumuna yükseldi.

Otomobil sahipleri ve boya ustaları,Edirne Boya‘da, güvenilir markaların ürünlerine büyük fiyat avantajlarıyla ulaşıyor.

Edirne’nin merkezinde, Sanayi Sitesi’nde faaliyet gösteren Edirne Boya‘da aracınızın ihtiyaçları, beklentinizin ötesinde bir ürün çeşitliliği içinde karşılanıyor.Edirne Boya‘da talep doğrultusunda, istenen miktarda ve renkte mix boya üretimi de yapılıyor.

Firmanın otoboya sektöründe uzmanlaşmış satış kadrosu, otomotiv üreticilerinin onayladığı ürünleri; taleplerinize, aracınızın ihtiyaçlarına ve bütçenize uygun seçeneklerle sunuyor.

 

Edirne Boya aracınıza sizin kadar özen gösterir!

 

EDİRNE BOYA

Türkiye’nin En Kapsamlı Firma Rehberi Googlefirmalar.com internet sitesi. Firmalar sizde firmanızı ekleyin şimdi kazanmaya başlayın.

Tüm sektör firmalarını sitemiz üzerinden bulabilirsiniz. FirmalarFirma Rehberi 

www.edirneboya.com

FaceBook Twitter

Firmalar, Oto Boya kategorisinde bulunan Edirne Boya 26 Temmuz 2013 tarihinde eklenmiş ve 1.910 kişi tarafından ziyaret edilmiş.

Firma Harita Bilgisi

Fotoğraf Galerisi

Resim 1
Resim 2
Resim 3
Resim 4
Resim 5
Resim 6
Resim 7
Resim
Resim 9

Sanal Gezinti Eklenmemiş.

Eklenen Seri İlanlar

Firma Haberleri

Firma Videoları

Firma Yorumları

İsminiz

 

E-Posta Adresiniz

Yorumunuz

toplusms

Reklamı Gizle
Reklamı Gizle