FİRMA BİLGİLERİ

Adres : Fatih Mahallesi İbrahim Ay Caddesi No:15 Edirne
Telefon : 02842364626
Websitesi : -
Üyelik Tarihi : 13 Temmuz 2013

toplusms

Boğaziçi Apart Kız Öğrenci Evi

BOĞAZİÇİ APART KIZ ÖĞRENCİ EVİ

bogaziciEdirne ilinde Trakya Üniversitesine çok yakın kız öğrenci yurdu arayanlar için lüks olanakları çok uygun fiyatlarla sunan Boğaziçi Kız Öğrenci Evi sizleri ağırlamaktan mutluluk duyar…

Boğaziçi Apart Kız Öğrenci Evi Edirne Merkezde ve başta Trakya Üniversitesin tüm fakültelerine çok yakın mesafede yer alan ve hem konaklama hemde sosyal imkan olarak üst seviye imkanlara sahip kız öğrenci evidir.

 

 

bogazici-3Boğaziçi Apart, Edirne‘de hizmet veren yenilikçi bir şirket olarak, geleceği şekillendirecek, insanlığa faydalı olacak gençlerin kararlılıkla arkasında durmaya devam ediyor. Boğaziçi Apart, öğrencilerin beklenti ve isteklerini en iyi şekilde karşılamaya çalışarak insan odaklı bir hizmet anlayışı benimsiyor. Ticari bakış açısını bir kenara bırakıp tamamen insan odaklı hizmet anlayışını benimseyen Boğaziçi Apart, Edirne’de ki öğrencilere ikinci bir yuva olmaya çalışıyor.

Boğaziçi Apart, öğrencilerine sağlıklı, güvenli, konforlu ve temiz bir ortamda konaklama avantajı sunuyor. Edirne Boğaziçi Apart, öğrencilerin ihtiyaçlarını en iyi şekilde karşılıyor, kalitesi, konforu ve benimsediği hizmet anlayışıyla örnek gösterilen, öncü bir apart olma yolunda sağlam adımlarla ilerlemeye devam ediyor.
bogazici-4Edirne’de okuyan öğrencilerin vazgeçilmez adresi olan Boğaziçi Apart, konusunda uzman personeli ve girişimci rolüyle yalnızca Edirne’de değil, tüm Türkiye’de marka olmayı hedefliyor.

 

Edirne öğrenci apartları ve Edirne Kız Öğrenci Yurtları’nda Edirne’de tek adres olan Edirne Boğaziçi Apart ve Boğaziçi Kız Öğrenci Apart,  değerli öğrencileri en iyi koşullarda ağırlamaya devam ediyor. Edirne Apart ve Edirne Kız Öğrenci Yurdu kategorilerinde 1.liği kaptırmayan Boğaziçi Apart ve Kız Öğrenci Evi, Edirne’de öğrencilik hayatına devam edenler için hizmet vermeye devam ediyor.

Türkiye’nin En Kapsamlı Firma Rehberi Googlefirmalar.com internet sitesi. Firmalar sizde firmanızı ekleyin şimdi kazanmaya başlayın.

Tüm sektör firmalarını sitemiz üzerinden bulabilirsiniz. FirmalarFirma Rehberi 

FaceBook Twitter

Firmalar, Yurtlar kategorisinde bulunan Boğaziçi Apart Kız Öğrenci Evi 13 Temmuz 2013 tarihinde eklenmiş ve 1.203 kişi tarafından ziyaret edilmiş.

Firma Harita Bilgisi

Fotoğraf Galerisi

Resim 1
Resim 2
Resim 3
Resim 4
Resim 5
Resim 6
Resim 7
Resim
Resim 9
Resim 10

Sanal Gezinti Eklenmemiş.

Eklenen Seri İlanlar

EDİRNE APARTLARI EDİRNE APARTLARI

7 Ekim 2013, Pazartesi

Boğaziçi Kız Öğrenci Yurdu Boğaziçi Kız Öğrenci Yurdu

25 Temmuz 2013, Perşembe

Firma Haberleri

Firma Videoları

toplusms

Reklamı Gizle
Reklamı Gizle