FİRMA BİLGİLERİ

Adres : İstasyon Mah. İnci Sok. No:17 Edirne
Telefon : 0284 235 39 46 - 0284 235 89 19
Üyelik Tarihi : 29 Temmuz 2013

toplusms

Beykent Okulları

BEYKENT OKULLARI

İstanbul’un en sağlıklı uydu kentlerinden biri olan Beykent’te 1990 – 1991 eğitim ve öğretim yılında iş adamı sayın Adem Çelik tarafından Özel Beykent Eğitim Kurumları bünyesinde kurulan Özel Beykent Lisesi 1990-1991, Özel Beykent Sosyal Bilimler Lisesi 2005-2006, Özel Beykent Fen Lisesi 2007-2008, Özel Beykent Anadolu Lisesi 2012-2013, Özel Beykent İlkokulu 1990-1991, Özel Beykent Anaokulu 2007-2008, Özel Beykent Ortaokulu 2012-2013 eğitim-öğretim yılında eğitime başlamıştır. E-5 ve Tem otoyollarından rahatlıkla ulaşılabilen bir konumdadır.

Kurumumuzdaki spor ünitelerinin içinde açık ve kapalı spor sahaları ile yarı olimpik ölçülere sahip yüzme havuzu bulunmaktadır.

Görsel eğitime önem veren kurumumuzda dersler bilgisayar destekli eğitimle fen laboratuvar, kütüphane, görsel sanatlar ve teknoloji-tasarım atölyeleri, video odası, bilgisayar laboratuvarı kullanılarak yapılmaktadır. Ayrıca kurumumuzda Bilgi İşlem Merkezi, Rehberlik Servisi, doktor ve hemşire hizmet vermektedir.

Beykent Eğitim Kurumları bünyesine 1997 yılında kurulan Beykent Üniversitesi ile 1997-1998 döneminde Edirne’de kurulan Özel Edirne Beykent Anaokulu, İlköğretim, Lise ve Fen Lisesi okullarını da katarak okul öncesi eğitimden başlayan yüksek öğrenime uzanan köklü bir eğitim yuvası haline gelmiştir.

Amacımız, çocuklarımızı yaşadığımız ortamı tanıyan çağdaş bilimsel düşünceye açık araştırmacı Cumhuriyet ve Atatürk ilkelerine bağlı bireyler olarak yetiştirmektir.

Beykent Eğitim Kurumları okul öncesi eğitimden yüksek öğrenime ulaşan köklü bir kurumdur.

BEYKENT OKULLARI

1990 eğitime dahil olan Beykent Okulları, ‘’Cehalet tüm kötülüklerin anasıdır.’’ sözünü ilke edinerek kusursuz bir eğitim zinciri kurmuştur. İstanbul’dan sonra Edirne’de hizmete soktuğu Edirne Beykent anaokuluEdirne Beykent ilköğretim ve Edirne Beykent lisesi binalarını yaparak Beykent Eğitim Kurumlarının Edirne’de ki temellerini atmıştır. Genç kuşağa en iyi eğitim ve çalışma ortamı hazırlayan Edirne Beykent Eğitim Kurumları, sadece akademik anlamda değil sporla, sanatla ve sosyal organizasyonlarla hayata hazırlanan bireyler yetiştirmeyi hedef edindi.

Çocukların özgürce ve yaşayarak öğrendiği bir eğitim sistemini kurmak, onları hayata donanımlı hazırlamak, mutlu olmalarını ve iyi insanlar olarak yetişmelerini hedefleyen Edirne Beykent Eğitim Kurumları, eğitim felsefesini teknoloji ve modern altyapı ile destekleyerek sosyal ve sportif alanda etkinlikler düzenleyerek öğrencilerin sosyal yanlarının gelişmesine de katkıda bulunuyor. Edirne’nin eğitim kurumu olan Beykent Eğitim Kurumları, klasik, ezberci öğrenim kalıplarını yıkarak çağdaş eğitim anlayışını benimsiyor.

Çocuklara yaşadığı ortamı tanıtan, çağdaş, bilimsel düşünceye açık araştırmacı Cumhuriyet ve Atatürk ilkelerine bağlı bireyler olarak yetiştiren Edirne Beykent Okulları, okul öncesi eğitimden başlayan ve lise eğitimine kadar uzanan köklü bir eğitim yuvası haline gelmiştir.
Beykent Eğitim Kurumları’nda dersler, dersler bilgisayar destekli eğitimle fen laboratuvarkütüphane, görsel sanatlar ve teknoloji-tasarım atölyeleri, video odası, bilgisayar laboratuvarı kullanılarak yapılmaktadır. Kurum ayrıca, Bilgi İşlem Merkezi, Rehberlik Servisi, doktor ve hemşire hizmeti de vermektedir. 21. yüzyıl insanı olarak, sürekli ve hızla değişen dünyaya ayak uydurabilmeleri için onlara, ihtiyaç duyacakları temel bilgi, deneyim ve yetenekleri kazandırmayı hedefleyen Edirne Beykent Eğitim Kurumları, öğrencilerinin; sahip oldukları bilgi ve yetenek ile sergiledikleri davranışlarını, sadece içinde yaşadıkları ulusal kültür çevrelerinde değil, aynı zamanda kendi sınırları dışında yaşayan kültürlerle etkileşimlerinde de kullanarak evrensel toplumun etkin ve iletişim kurabilen bireyleri olarak yetişmelerine katkı sağlamayı amaçlamaktadır. Uluslararası Bakolarya Organizsayonu tarafından IB Dünya Okulu olan Beykent Eğitim Kurumları, Edirne’de çağdaş eğitim veren bir kurum olarak öğrencilerinin başarısından mutluluk duyuyor ve yıllardır kaptırmadığı birinciliklerle Edirneli velilerin güvenini kazanıyor.

EDİRNE’DE EĞİTİMİN TEK ADRESİ…

Çağa ayak uydurmak ve gelişmiş ülkelerin eğitim seviyesine ulaşmak ancak çağdaş, kaliteli ve etkin bir eğitim ile mümkündür. Edirne Beykent Eğitim Kurumları, çağdaş, donanımlı, mutlu ve başarılı bireyler yetiştirmekten gurur duyuyor. Edirne’de eğitim sektörünü şekillendiren ve Edirne’de eğitim öğretim konularında tartışmasız bir numaralı isim olan Edirne Beykent Okulları, Edirne’de eğitim ve öğretim‘in tek adresi olmanın haklı gururunu yaşıyor.

BEYKENT

EDİRNE ÖZEL ANAOKULU, EDİRNE ÖZEL ORTAOKUL, EDİRNE ÖZEL LİSE ARAYIŞLARINIZ, TÜRKİYE’NİN EN BÜYÜK EĞİTİM KURUMU OLAN BEYKENT’TE SON BULACAK…

Türkiye’nin En Kapsamlı Firma Rehberi Googlefirmalar.com internet sitesi. Firmalar sizde firmanızı ekleyin şimdi kazanmaya başlayın.

Tüm sektör firmalarını sitemiz üzerinden bulabilirsiniz. FirmalarFirma Rehberi 

FaceBook Twitter

Eğitim, Öğretim, Firmalar kategorisinde bulunan Beykent Okulları 29 Temmuz 2013 tarihinde eklenmiş ve 1.776 kişi tarafından ziyaret edilmiş.

Firma Harita Bilgisi

Fotoğraf Galerisi

Resim 1
Resim 2
Resim 3
Resim 4
Resim 5
Resim 6
Resim 7
Resim
Resim 9
Resim 10

Sanal Gezinti Eklenmemiş.

Eklenen Seri İlanlar

EDİRNE KOLEJ EDİRNE KOLEJ

14 Ekim 2013, Pazartesi

Beykent Okulları Beykent Okulları

2 Ağustos 2013, Cuma

Eklenen Ürünler

Firma Haberleri

Firma Videoları

Firma Yorumları

İsminiz

 

E-Posta Adresiniz

Yorumunuz

toplusms

Reklamı Gizle
Reklamı Gizle