FİRMA BİLGİLERİ

Adres : Kocasinan Mahallesi 12.Sokak Emre Apartmanı Giriş Kat No:1 22030 Edirne
Telefon : 05445478088
Websitesi : -
Üyelik Tarihi : 15 Temmuz 2013

toplusms

Bartum İnternet Ve İletişim

BARTUM İNTERNET VE İLETİŞİM

BARTUMBiz bilgisayar sektöründe çalışan kurum ve işletmelerin ihtiyacı olan bilgisayar kurulum ve programsal yazılımların satış, montaj ve teknik desteğini sunan profesyonel bir işletmeyiz.

Amacımız, müşterilerimize yüksek kaliteli ve fiyatta rekabet gücüne sahip ürünler sağlamak ve gerekli teknik desteği verecek olan işletmemizi büyütmek. Çalıştığımız tüm kurum ve işletmelerdeki müşterilerimize en üst kalitede bilgisayar, bunlarla ilgili malzeme temini teknik destek hizmetleri sunmak, ayrıca çalıştığımız kurum işimiz ile ilgili bölümlerindeki iş gücü zaman ve maddi kaybı engellemek için birikimimiz olan profesyonel desteği sunmaktadır.Kurum ve işletmelerdeki ticari anlamda değerini yitirmemiş atıl durumdaki makinelerin bakımını ve onarımlarını yaparak kullanılabilir hale getirerek geri kazanmak gerektiğinde yerinde ve hızlı servis vererek iş ve zaman kaybını önlemektir.

Güvenlik Kamera Sistemleri , İnternet Kafe , Bilgisayar ( Masa Üstü , Notebook , Netbook , iPad ) Teknik Servis , Modem Kurulum , Format , Bilgisayar Programları , Pc-Ps(1,2,3)-Psp Oyun , Fotokopi , Kartuş Dolumu , Tez  Hizmetinizdeyiz….

bartum-bilisim                                          bartum-fotokopi

Dünya üzerindeki bütün bilgisayar ağlarının birbirine bağlanması sonucu ortaya çıkan İnternet teknolojisi,  herhangi bir sınırı olmayan internasyonel bir bilgi iletişim ağıdır. 1980’li yıllarda Ulusal Bilim Vakfı’nın ABD omurgasını güçlendirmek için başlattığı fon çalışması,  dünya üzerinde birçok ağın birleşemesiyle, internetin modern insan hayatı sahnesinde başrol olmasını sağlamıştır.

Her ülkede olduğu Türkiye’de de internet kullanımı geçtikçe artmaktadır. İnternetin hayatımızdan götürdüğü zaman, faydaları ve sağladığı kolaylıkların yanından devede pire kalıyor demek yanlış olmaz.

Edirne’de hizmet veren Bartum İnternet ve İletişim, bilgisayar sektöründe çalışan kurum ve işletmelerin ihtiyacı olan bilgisayar kurulum ve programsal yazılımları hazırlıyor. Edirne’nin genç firması Bartum İnternet ve İletişim,  satış, montaj ve teknik desteğini sunan profesyonel bir işletmecilik yapıyor. Edirne‘li müşterilerine yüksek kaliteli ürünler temin ederek gerekli tüm profesyonel desteği sağlıyor.

Bartum İnternet ve İletişim, makinelerin bakım ve onarımlarını yaparak zaman tasarrufu sağlıyor. Deneyimli ekibi ve uzman kadrosuyla Edirne’de hizmet veren Bartum İnternet ve İletişim, işgücü ve zaman kaybını minimuma indiren mükemmeliyetçi bir işletmecilik anlayışıyla hareket ediyor. Edirne bilgisayar sektöründe hızla büyüyen Bartum İnternet ve İletişim, Edirne’de psp, kartuş dolumu, tez ve Edirne modem kurulum hizmeti de veriyor.

İnternet ve İletişim sektöründe farklı bir çağa girdiğimiz bu zamanda, Bartum İnternet ve İletişim, sevdiklerinizle aranızda köprü kuruyor ve internetin tüm nimetlerini ayağınıza getiriyor.

Gelecekte  tüm haberleşme biçimlerinin Internet Protokolüne dayalı tek bir sistem etrafında birleşeceği görüşüne inanıyorsanız, Bartum İnternet ve İletişim‘in kapısını çalacağınıza dair bahse girebiliriz.

Türkiye’nin En Kapsamlı Firma Rehberi Googlefirmalar.com internet sitesi. Firmalar sizde firmanızı ekleyin şimdi kazanmaya başlayın.

Tüm sektör firmalarını sitemiz üzerinden bulabilirsiniz. FirmalarFirma Rehberi 

 

 

FaceBook Twitter

Bilgisayar/Yazılım, Firmalar kategorisinde bulunan Bartum İnternet Ve İletişim 15 Temmuz 2013 tarihinde eklenmiş ve 995 kişi tarafından ziyaret edilmiş.

Firma Harita Bilgisi

Fotoğraf Galerisi

Resim 1
Resim 2
Resim 3
Resim 4
Resim 5
Resim 6
Resim 7
Resim
Resim 9
Resim 10

Sanal Gezinti Eklenmemiş.

Eklenen Seri İlanlar

Bartum İnternet Cafe Bartum İnternet Cafe

25 Temmuz 2013, Perşembe

Firma Haberleri

Firma Videoları

Firma Yorumları

İsminiz

 

E-Posta Adresiniz

Yorumunuz

toplusms

Reklamı Gizle
Reklamı Gizle