FİRMA BİLGİLERİ

Adres : Kıyık Caddesi No:119 EDİRNE
Telefon : 0284 225 28 98
Üyelik Tarihi : 13 Ağustos 2013

toplusms

Balkan Hotel

BALKAN OTEL

Balkanlar’ın incisi Edirne‘de hizmete giren ve adını Balkanlar’ın güzelliğinden alan Edirne Balkan Otel, konaklama sektörüne hızlı bir giriş yaparak hızla büyümeye devam ediyor.
Benimsediği hizmet anlayışıyla misafirlerinden tam not alana Balkan Otel, Edirne’nin Kıyık Semti‘nin en merkezi yerinde hizmet veriyor.
Edirne Balkan Otel, sabah kahvaltısında açık büfe kahvaltı yapma imkanını sunuyor. Her odasında klima, duş-tuvalet, sıcak su, TV, ve sınırsız internet olan Edirne Balkan Otel, uyandırma servisiyle de misafirlerinin zamanlarını iyi kullanmasına olanak sağlıyor.
Gelenlerin memnun kalarak ayrılacağı bir hizmet anlayışla hareket eden Balkan Otel, misafirlerinden duyduğu güzel sözler ve tebessümlerle büyümeye, Edirne otelcilik sektörüne yepyeni bir hava katıyor.

EDİRNE’DE OTEL ARAYIŞLARINIZ SON BULACAK…

Edirne’de otel arayışlarınıza son veren ve uygun fiyatlarıyla müşterilerini cezbeden Balkan Otel, konfor ve huzuru ayaklarınıza getirerek Edirne otelleri arasında kendine farklı bir yer ediniyor.

 

 

FaceBook Twitter

Firmalar, Otel kategorisinde bulunan Balkan Hotel 13 Ağustos 2013 tarihinde eklenmiş ve 695 kişi tarafından ziyaret edilmiş.

Firma Harita Bilgisi

Fotoğraf Galerisi

Resim 1

Sanal Gezinti Eklenmemiş.

Eklenen Seri İlanlar

Eklenen Ürünler

Firma Haberleri

Firma Videoları

Firma Yorumları

İsminiz

 

E-Posta Adresiniz

Yorumunuz

toplusms

Reklamı Gizle
Reklamı Gizle