FİRMA BİLGİLERİ

Adres : Saraçlar Caddesi Bedir İşhanı No:2 Kat :2 D:1 Edirne
Telefon : 0284 213 17 18
Websitesi : -
Üyelik Tarihi : 05 Ağustos 2013

toplusms

Aydın Moda Evi

AYDIN MODA EVİ

Aydın Moda Evi ilk olarak 2006 yılında Havsa ilçesinde hizmete başlamıştır. Kısa bir süre içinde daha iyi hizmet anlayışıyla Edirne  Merkez’e taşıdığımız mekanımız şuanda da Edirne’nin en güzel  caddesinde hizmet vermektedir. Kurulduğumuz ilk günden beri temel prensibimiz hayallerinizi gerçeğe dönüştürmek.. Buraya girdiğiniz ilk andan itibaren herşey size özel olacaktır. En özel anlarınız için hayal ettiğiniz gelinliği yada özel bir kıyafeti sizin için tasarlıycak ve daha sonra sizin ölçülerinizle size özel bir tasarım hazırlanacaktır.Belirli standart ölçülere sığmaya çalışmak, bedenini tanımadan moda kurbanı olmak gibi günümüzün tuzaklarına düşmemeniz için yanınızdayız.Aydın  Moda Evi’nde size en yakışan ve içinde mutlu hissedebilceğiniz bir  kıyafet hazırlanırken kumaşından elbisenizde kullanılacak aksesuarlara kadar bütün malzemeleri önceden görüp onaylama hakkına sahipsiniz. Ayrıca %100 memnuniyet prensibiyle çalışmaktayız.Tüm bunlar ve daha fazlasıyla ilgili fikirlerimizi paylaşmak ve hayallerinizi dinleyip gerçeğe dönüştürmek için sizi de Aydın Moda Evi’ne bekliyoruz..

AYDIN MODA EVİ- MAKALE

Edirne Saraçlar Caddesi’nde ki merkezi konumuyla 7 yıldır hizmet veren Aydın Moda Evi, hayallerinizi gerçeğe dönüştürüyor. kurulduğu yıldan beri gelinlik, nişanlık ve abiye üretiminde uzman kadrosu ve özgün tasarımlarıyla sektörün önde gelen firmalarından biri olan Edirne Aydın Moda Evi, çağın teknolojik gelişmelerini takip ederek kendini yeniliyor ve büyük bir titizlikle çalışmalarını sürdürüyor.
En özel anlarınızı unutamayacağınız şekilde yaşamanıza, özel günlerde giyeceğiniz herşeye hayallerinizi nakşeden Aydın Moda Evi, tasarımları sizlerin kişisel görüşleri doğrultusunda şekillendiriyor ve mutlu ve özel hissetmeniz için herşeyini ortaya koyuyor. Tasarımdaki başarısı ve yüksek kaliteli ürünler kullanarak fark yaratan Aydın Moda Evi, hayallerinizi süsleyen elbiseleri gerçeğe dönüştürüyor.
Edirne Aydın Moda Evi, Edirne’de gelinlik, Edirne’de abiye, Edirne’de nişanlık, Edirne’de kına elbisesi, mezuniyet elbisesi üzerine model seçimi – tasarımından başlayarak, kesim, dikim nakış işlemlerine varıncaya kadar A’dan Z ‘ye kendi tasarlıyor.
Uzman kadrosuyla size özel dikimler gerçekleştirdi gibi her yıl yenilenen koleksiyonlarıyla da modayı en iyi şekilde takip etmenize olanak sağlıyor.

 EDİRNE’NİN MODA EVİ…

Yıllardır Edirne’de moda sektörüne katkıda bulunan ve Edirneliler’i modayla buluşturan Aydın Moda Evi, son moda ve en şık kıyafetleri sizler için tasarlamaya devam ediyor. Edirne moda- giyim firmaları arasında köklü bir geçmişe sahip olan Aydın Moda Evi, şık tasarımlarıyla yüzleri güldürüyor.

aydın

EDİRNE MODA EVİ

EDİRNE MODA EVİ KATEGORİSİNDE İLK AKLA GELEN İSİM OLAN AYDIN MODA EVİ, EDİRNE’DE MODA ANLAYIŞINI DEĞİŞTİRİYOR.

 

FaceBook Twitter

Firmalar, Gelinlik & Abiye, Tekstil & Giyim kategorisinde bulunan Aydın Moda Evi 05 Ağustos 2013 tarihinde eklenmiş ve 1.612 kişi tarafından ziyaret edilmiş.

Firma Harita Bilgisi

Fotoğraf Galerisi

Resim 1
Resim 2
Resim 3
Resim 4
Resim 5
Resim 6
Resim 7
Resim
Resim 9
Resim 10

Sanal Gezinti Eklenmemiş.

Eklenen Seri İlanlar

Eklenen Ürünler

Firma Haberleri

Firma Videoları

Firma Yorumları

İsminiz

 

E-Posta Adresiniz

Yorumunuz

toplusms

Reklamı Gizle
Reklamı Gizle