FİRMA BİLGİLERİ

Adres : Sabuni mah. Muhittin Günel İş Merkezi Ordu Evi karşısı Edirne Merkez
Telefon : 0284 213 49 14
Websitesi : -
Üyelik Tarihi : 18 Temmuz 2013

toplusms

Ayçiçeği Piliç Evi

AYÇİÇEĞİ PİLİÇ EVİ

Kömürde kiloyla mangal keyfi, aldığınız tüm ürünleri mangalımızda pişirebilirsiniz. En taze, günlük ürünlerimiz tam ağzınıza layık..

AYÇİÇEĞİ PİLİÇ EVİ-MAKALE

Yıllardır Edirne‘de hizmet veren Ayçiçeği Piliç Evi, tavuğa zengin aromalar katarak damaklarda eşsiz bir tat bırakıyor. Edirne’nin merkezinde lezzetin adresi Ayçiçeği Piliç Evi, yılların tecrübesiyle yoğrulmuş bir ekiple hizmet veriyor.

Ayçiçeği Piliç evi, kilo ile et satışı yapmakla beraber eşsiz bir mangal keyfi yapma fırsatı da sunuyor. Edirne Ayçiçeği Piliç Evi, nefis et çeşitleri ile her türlü ayrıntının düşünüldüğü modern dekorasyonu, birbirinden lezzetli tatların yer aldığı kendinizi özel hissetettiren servis kalitesi ile gerçek lezzeti tadabileceğiniz bir mekan olup, modern çağın gerektirdiği hijyenik ve teknolojik yenilikleri en üst düzeyde kullanıyor.

Ayçiçeği Piliç Evi piliç şiş köfte ve tüm ızgara çeşitleriyle etlerinizi dilediğiniz gibi pişirme fırsatı sunarak müşterileri için her zaman en temiz, en leziz tatlarla hizmet veriyor. Edirneli’lerin takdirini kazanmış Ayçiçeği Piliç Evi, misafirlerini en iyi şekilde ağırlamayı işletme felsefe edinerek başarısı ve lezzetine sevgi katıyor, müşterilerine uzun yıllar kaliteli hizmet vermeyi hedefliyor.

AYÇİÇEĞİ

 

EDİRNE DE PİLİCİN TEK ADRESİ

Edirne de piliç şiş, Edirne de piliç ızgara, Edirne de köfte, Edirne de ızgara çeşitleri ile hizmet veren Ayçiçeği Piliç Evi, nefis tatlarıyla Edirne de pilicin tek adresi…

 

FaceBook Twitter

Et & Et Ürünleri, Firmalar, Restorant & Lokanta kategorisinde bulunan Ayçiçeği Piliç Evi 18 Temmuz 2013 tarihinde eklenmiş ve 6.158 kişi tarafından ziyaret edilmiş.

Firma Harita Bilgisi

Fotoğraf Galerisi

Resim 1
Resim 2
Resim 3
Resim 4
Resim 5
Resim 6
Resim 7
Resim
Resim 9
Resim 10

Sanal Gezinti Eklenmemiş.

Eklenen Seri İlanlar

EDİRNE PİLİÇ IZGARA EDİRNE PİLİÇ IZGARA

11 Ekim 2013, Cuma

Firma Haberleri

Firma Videoları

Firma Yorumları

İsminiz

 

E-Posta Adresiniz

Yorumunuz

toplusms

Reklamı Gizle
Reklamı Gizle