FİRMA BİLGİLERİ

Adres : Mega Park Karşısı Pelin Sitesi A Blok EDİRNE
Telefon : 02842354334
Websitesi : -
Üyelik Tarihi : 05 Ağustos 2013

toplusms

Athletic Spor Merkezi

ATHLETIC SPOR MERKEZİ

edirne-vucut-gelistirmeKademe vücut geliştirme antrenörü Filiz Hekimoğlu ve 2.kademe vücut geliştirme antrenörü Volkan Hekimoğlu ile hayal ettiğiniz görünüme kavuşacak ve kıskanılacak bir vücuda sahip olacaksınız. Profesyonel fitness antrenörleri ile, sporu bir yaşam biçimi haline getirecek ve dış görünüşünüzle fark yaratacaksınız…

Şehir merkezinde bulunan Edirne Athletic Spor Merkezi, bünyesinde bulundurduğu deneyimli ve alanında uzman antrenörler eşliğinde sporseverlerin ve sağlıklı yaşamak isteyen bireylerin hizmetindedir. Edirne Athletic spor salonu, tecrübeli eğitmenler eşliğinde modern tekniklerden, araç ve gereçlerden faydalanarak rahatça spor yapabileceğiniz bir merkezdir. Tecrübeli eğitmenlerinden olan 1.kademe vücut geliştirme antrenörü Volkan Hekimoğlu ve 2.kademe vücut geliştirme antrenörü Filiz Hekimoğlu rehberliğinde sporseverlere hizmet veren Edirne Athletic, spor merkezleri arasında nezih ortamıyla kalitesini ve farkını ortaya koymaktadır. Edirne body salonu konusunda gelişmiş donanımlar ve çeşitli spor aletleriyle her türlü isteğinizi müşteri memnuniyeti odaklı karşılamak, Edirne Athletic Spor Merkezi temel amaçlarındandır. Vücut şekillendirme ve zayıflama, yetersiz tekniklerle ve tecrübesi yeterli olmayan antrenörlerin önderliğinde edirne-fitnessyapıldığında istenilen sonucun alınması imkansızdır. Bu yüzden Edirne body building alanında bilgili ve tecrübeli olan Edirne Athletic spor salonu, içiniz rahat bir şekilde tercih edeceğiniz önde gelen spor salonlarındandır. Edirne body building konusunda vücut yapınıza ve fiziksel özelliklerinize uygun olarak hazırlanan programlarla en etkili yollar izlenerek, en kısa zamanda istediğiniz sonucu alacaksınız. Edirne Athletic spor merkezi, Edirne vücut geliştirme konusunda da uzman ve tecrübeli kadrosuyla müşterilerine en üst profesyonellikte hizmet sunmaktadır. Vücut geliştirme programlarıyla en etkin Edirne body building merkezi olan Athletic, zayıflama konusunda da müşterilerinin başarılı sonuçlar almasına olanak vermektedir. Edirne zayıflama denildiğinde kilo kontrolü, bölgesel zayıflama gibi zorlu bir süreç gerektiren amaçlarınızı, Edirne Athletic spor merkezi’nin alanında uzman antrenörleri ile daha keyifli hale dönüştürebilirsiniz. Pek çok sayıdaki Edirne spor merkezi içerisinde, müşteri memnuniyeti anlayışı ve uygun fiyatlarıyla kendini ön plana çıkaran Athletic, spor yapmayı ve vücut geliştirmeyi sizler için zevkli bir aktiviteye dönüştürerek, spordan zevk almanızı amaçlamaktadır. Modern araçlarla ve spor aletleriyle güçlü bir donanıma sahip olan Edirne Athletic, tüm sporseverlere kapılarını güler yüzle açmaktadır. Edirne Athletic Spor Merkezi sağlıklı yaşam ve fit vücut sahibi olma hedefindeki siz Edirnelilere hizmet vermekten büyük keyif duymaktadır. Bir spor merkezinden beklenen her şey ve daha fazlası, aynı zamanda Edirne fitness salonu alanında da parlayan bir yıldız olan Athletic, tecrübeli antrenörleri ve profesyonel spor ortamıyla daha sağlıklı ve fit görünümler için sizleri beklemekte!

bolme

Edirne Spor Merkezi

edirne-spor-salonuÇağımızda lüks bir harcama olmaktan ziyade, artık günümüz insanının hem şehir stresini atmak hem de sağlıklı olmak için en gerekli ihtiyacı haline gelen spor, gelişen spor merkezi anlayışıyla daha da aranır hale gelmiştir. Bu doğrultuda Edirne spor merkezi anlayışında da gelişmeler yaşanırken Athletic Spor Merkezi, tecrübeli kadrosu ve kaliteli salonuyla spor merkezi alanına katılmıştır. Athletic,  Edirne spor merkezi alanında özenli ve profesyonel çalışmalarıyla müşteri memnuniyeti odaklı hizmet sunmaktadır. Nezih ortamı ve gelişmiş donanımlarıyla Edirne spor merkezi konusunda ezber bozan Athletic, kişiye özel programlarıyla ayrıcalıklı olduğunuzu kapıdan adım attığınız andan itibaren hissettirmektedir. Athletic, Edirne spor merkezi denildiğinde akla gelen ilk yerlerden biri olarak piyasadaki yerini sağlamlaştırmaktadır.  Edirne spor merkezi ihtiyacının gün geçtikçe artmasıyla beklenen kalite arayışı da artmıştır. Bu kalite arayışına bir çözüm olarak beliren Athletic Spor Merkezi, tüm Edirnelileri merkezlerine davet etmektedir. Edirne spor merkezi arıyorsanız fazla düşünmenize gerek kalmadan gideceğiniz adres Athletic Spor Merkezi olacaktır.

bolme

ATHLETIC SPOR MERKEZİ

Edirne’de açılan ve spora yeni bir boyut kazandıran Athletic Spor Merkezi, 1. kademe vücut geliştirme antrenörü Filiz Hekimoğlu ve 2.kademe vücut geliştirme antrenörü Volkan Hekimoğlu’nun profesyonelliğiyle hizmet veriyor. Sporu yaşam biçimi haline getiren insanların tek adresi olan Edirne Athletic Spor Merkezi, sizi profesyonel spor eğitmenleri, grup çalışma egzersizleri ve programları ile sağlıklı yaşama kavuşturuyor. forma girmek, kondisyonu arttırmak, eğlenmek, kasları güçlendirmek, sağlıklı yaşamak, zinde olmak, fitness, amacınız ne olursa olsun spor yapmak isteyen herkese çeşitli alternatifler sunan Athletic Spor Merkezi, Edirne de vücut geliştirmek, Edirne’de zayıflamak ve forma girmek isteyenleri profesyonel spor hocaları eşliğinde yaratıcı bir biçimde hizmet veriyor.

EDİRNE’NİN SPOR MERKEZİ…

athletic

EDİRNE SPOR SALONU

Edirne’de sporun tek adresi olan Athletic Spor Merkezi, Edirne’nin merkezinde kolay ulaşım avantajıyla, alışılmış spor salonlarının aksine gün ışığında spor yapacağınız ferah bir ortam sunuyor. Edirne Athletic Spor Merkezi’nde spora başlamadan önce total vücut analiziniz yapılıyor ve uzman eğitmenler tarafından kişisel bir çalışma programı hazırlanıyor. Her ay Yapılan ölçümlerle vücudunuzdaki değişiklikleri sayısal olarak görme imkanına sahip olursunuz. Müşteri memnuniyeti ilkesi ciddiyetle uygulanıp , beklentiler aktif iletişim sistemiyle hareket eden ve Edirne de sporun tek adresi olan Athletic Spor Merkezi, hayal ettiğiniz, imrendiğiniz vücutlara kavuşmanızı sağladığı gibi, sporu sevdirerek yaşam biçiminiz haline getiriyor.  Athletic Spor Merkezi, Edirne spor salonu ve Edirne spor merkezi arayışlarınıza son verecek.

FaceBook Twitter

Edirne Spor Salonları, Firmalar, Spor Salonları kategorisinde bulunan Athletic Spor Merkezi 05 Ağustos 2013 tarihinde eklenmiş ve 2.860 kişi tarafından ziyaret edilmiş.

Firma Harita Bilgisi

Fotoğraf Galerisi

Resim 1
Resim 2
Resim 3
Resim 4
Resim 5
Resim 6
Resim 7
Resim
Resim 9

Sanal Gezinti Eklenmemiş.

Eklenen Seri İlanlar

Eklenen Ürünler

Firma Haberleri

Firma Videoları

Firma Yorumları

İsminiz

 

E-Posta Adresiniz

Yorumunuz

toplusms

Reklamı Gizle
Reklamı Gizle