FİRMA BİLGİLERİ

Adres : Kapıkule Yolu Üzeri Kartaltepe Mevkii / Edirne
Telefon : 0532 508 35 66
Üyelik Tarihi : 23 Ağustos 2013

toplusms

ARSLANLI TURİZM GIDA TİCARET LTD.

ARSLANLI TURİZM GIDA TİCARET LTD- MAKALE

Edirne Kapıkule’de hizmet veren Arslanlı Konaklama ve Dinlenme Tesisleri, Edirne’den geçen yol yorgunları ve Edirne’ye gelen misafirleri için muhteşem bir konaklama fırsatı sunuyor.
Edirne otelleri arasında kendine yer edindiği günden beri hizmet kalitesinden ödün vermeden çalışan Arslanlı Otel, ince mimari zevki, şık, lüks ve modern döşenmiş odaları, deneyimli kadrosuyla Edirne’ye yolu düşen ve Edirne’de otel arayan misafirlerinin bir numaralı adresi oluyor. Edirne’de restoran hizmeti de veren Arslanlı Otel, birbirinden zengin ve lezzetli çeşitleriyle damaklarınızı tatlandırıyor.
Edirne’de ziyaretçilerine farklı bir atmosferde konaklama imkanı sunan Arslanlı Otel ve Dinlenme Tesisleri, 120 kişilik kapsitesi ve her biri ince zevkler sonucu döşenmiş 49 odasıyla hizmet veriyor. Edirne Arslanlı otel odaları 40 adet standart, 4 trip ve 4 adte suit odayla misafirlerini ağırlıyor. Edirne Arslanlı Otel odalarında, balkon, çalışma ve makyaj masası, split klima, uydu yayınlı tv, minibar, kesintisiz wireless, telefon bulunuyor.

EDİRNE KONAKLAMA, EDİRNE OTEL, EDİRNE DİNLENME TESİSİ OLARAK HİZMET VERİYOR…

Edirne konaklama, Edirne otel, Edirne dinlenme tesisleri olarak hizmet veren Arslanlı Turizm, Edirne turizm sektöründede var olmaya devam ediyorEdirne’de canlı müzik keyfi yaşatan Edirne Arslanlı Dinlenme ve Konaklama Tesisleri bunun yanında digitürk, lig tv, projesiyon ve play station hizmeti veriyor. Edirne’de keyfi sonuna kadar yaşayacağınız Arslanlı Otel‘de hoş vakit geçirmek için tavla ve satranç oynayabilir, rahat ve huzurlu bir şekilde konaklamanın keyfini çıkarabilirsiniz.
Edirne’de turizm, Edirne’de Gıda ve Edirne’de Konaklama ve Otelcilik sektörlerinde lider bir firma olan Arslanlı, misafirlerini büyük bir içtenlikle ağırlamaya devam ediyor.

FaceBook Twitter

Dinlenme Tesisi, Firmalar, Konaklama, Otel kategorisinde bulunan ARSLANLI TURİZM GIDA TİCARET LTD. 23 Ağustos 2013 tarihinde eklenmiş ve 1.421 kişi tarafından ziyaret edilmiş.

Firma Harita Bilgisi

Fotoğraf Galerisi

Resim 1

Sanal Gezinti Eklenmemiş.

Eklenen Seri İlanlar

Eklenen Ürünler

Firma Haberleri

Firma Videoları

toplusms

Reklamı Gizle
Reklamı Gizle