FİRMA BİLGİLERİ

Adres : 1.Murat Mahallesi Zübeyde Hanım Caddesi 1. Sokak No:10 edirne
Telefon : 02842252743
E-Posta : -
Üyelik Tarihi : 13 Temmuz 2013

toplusms

Akyıldız Kız ve Erkek Ögrenci Yurtları

AKYILDIZ KIZ VE ERKEK ÖĞRENCİ YURTLARI 

akyildiz-apartAkyıldız Kız öğrenci apartımız toplam 22 daireden oluşmaktadır, Trakya Üniversitesi’ne sadece 150 metre mesafede, modern mimarinin konforla buluştuğu öğrencilerin hizmetine sunulan yepyeni bir konut alternatifidir. 2 oda, mutfak ve banyodan oluşan dairelerde isteğe bağlı çift kişi ya da tek kişi kalınabilmektedir. Öğrencilerin yaşam standartları ve rahatlığı düşünülerek tasarlanan Akyıldız Apart’ta tüm daireler kaloriferli olup, eşyalı olarak sadece kız öğrencilere hizmet vermektedir. Ayrıca 24 saat güvenlik,sıcak su,çamaşır makinesi ve internet hizmeti verilmektedir.

 

akyildiz-apartakyildiz-7GSM: 05054890458

GSM: 05056824499

 

 

 

akyildiz-82003 yılından beri Edirne‘de hizmet veren Akyıldız Öğrenci Yurtları, modern mimarinin konforla buluştuğu, öğrencilerin hizmetine sunulan yepyeni bir konut alternatifi olmaya devam ediyor.

Yıllardır ödün vermediği kaliteli ve mükemmeliyetçi hizmet anlayışını sürdürmeye devam eden Akyıldız Öğrenci Yurtları, öğrencilerin yaşam standartları ve rahatlığı düşünülerek tasarlanmıştır. Akyıldız Öğrenci Yurtları, şehir merkezindeki konumuyla öğrencilere kolaylık sağlıyor ve değerli misafirlerinden edindiği tecrübe ile hizmetlerine devam ediyor.
Akyıldız Öğrenci Evleri,öğrencilerinin güvenini kazanmış, bu ruhu kaybetmeden sektörde lider marka haline gelmiştir. Öğrencilere daha mutlu, daha güvenli ve huzurlu bir öğrencilik hayatı yaşama imkanı sağlayan Akyıldız Öğrenci Yurtları, öğrencilerin ihtiyaçlarını gözardı etmeden sosyal hayatlarına renk katacak hizmetler de sunmaktadır. Eğitim öğretim hayatını Edirne’de sürdürecek olan öğrencilerin, Edirne kız öğrenci apartları, akyildiz-9Edirne erkek öğrenci apartları, Edirne kız öğrenci yurtları, Edirne kız öğrenci evleri, Edirne erkek öğrenci evleri ve Edirne erkek öğrenci yurtları kategorisinde zirveye yerleşen Edirne Akyıldız öğrenci evleri, öğrencilere konforlu ve rahat yaşam alanları sunuyor.
Edirne Akyıldız Kız ve Erkek Öğrenci Yurtları, öğrencilere daha güvenli bir sabaha uyanmayı, daha mutlu ve konforlu bir öğrencilik hayatı geçirmeyi garanti ediyor.

 

Edirne Akyıldız Kız Öğrenci Evleri, kız öğrenci ailelerinin aradığı güven ortamını yaratırken, Edirne Akyıldız Erkek Öğrenci Evleri, erkek öğrencilerin aradığı rahatlığı hizmetinize sunuyor.

 

 

FaceBook Twitter

Firmalar, Yurtlar kategorisinde bulunan Akyıldız Kız ve Erkek Ögrenci Yurtları 13 Temmuz 2013 tarihinde eklenmiş ve 1.394 kişi tarafından ziyaret edilmiş.

Firma Harita Bilgisi

Fotoğraf Galerisi

Resim 1
Resim 2
Resim 3
Resim 4
Resim 5
Resim 6
Resim 7
Resim
Resim 9
Resim 10

Sanal Gezinti Eklenmemiş.

Eklenen Seri İlanlar

Firma Haberleri

Firma Videoları

Firma Yorumları

İsminiz

 

E-Posta Adresiniz

Yorumunuz

toplusms

Reklamı Gizle
Reklamı Gizle