FİRMA BİLGİLERİ

Adres : Abdurrahman Mah. Hacı Yahya Köprü Yolu Cad. No. 38 Merkez / Edirne
Telefon : 02842124001/02842144002
Websitesi : -
Üyelik Tarihi : 01 Ağustos 2013

toplusms

Adalılar Makine

ADALILAR MAKİNE

Kurucusunun azmi ve yetenekleri, çalışanlarının kabiliyetiyle Edirne Adalılar Makine, kısa zamanda ilkeli ve başarılı çalışmasıyla dinamizmini koruyarak hızla büyüyor. Dünya devi Bosch, Orac, Weibeng gibi markaların ürünleriyle kaliteden ödün vermeden hizmet veren Adalılar Makine, kalite anlayışı ve amaçlarını temel prensiplerini; çalışanlarına, müşterilerine ve tedarikçilerine anlatarak kalite politikalarıyla şekilleniyor. Çevreyle dost ürünler kullanan ve ürün ve hizmetlerin kalitesini etkileyen tüm süreçleri çalışanlarının katılımıyla iyileştiren Edirne Adalılar Makine, Edirne makine sektöründe aranan tedarikçilerden biri olmuş durumda.

Adalılar Makine, müşteri ve çalışan memnuniyeti odaklı, işletmenin yetenek ve kabiliyetlerini sürekli geliştirerek, çevreye zarar vermeden müşterilerinin beklentilerini karşılayan ve en seri çözümleri üretebilen, ülke ve bölge ekonomisine katkı sağlayan bir işletme olmayı hedefliyor.
Doğaya ve çevreye zarar vermeyerek yenileri takip edip, hemen uygulayacak, sunacakları ürünlerle çözüm üreterek sadece Edirne’nin değil, tüm Türkiye’de bilinen bir marka olmayı arzuluyor ve bu yoldaki adımlarını sağlam atıyor. Edirne makineli araçların bir numaralı adresi olan Adalılar Makine, Edirne Bosh, Edirne Dremel, Edirne Skil markalarının yetkili servisliğini de yapan Adalılar Makine, güvenle büyümeye devam ediyor.

adalılar

 

 

FaceBook Twitter

Firmalar, Tarım Ziraat ve Hayvancılık, Teknik Servis, Zirai Aletler kategorisinde bulunan Adalılar Makine 01 Ağustos 2013 tarihinde eklenmiş ve 1.100 kişi tarafından ziyaret edilmiş.

Firma Harita Bilgisi

Fotoğraf Galerisi

Resim 1
Resim 2
Resim 3
Resim 4
Resim 5
Resim 6
Resim 7
Resim
Resim 9
Resim 10

Sanal Gezinti Eklenmemiş.

Eklenen Seri İlanlar

EDİRNE BOSCH SERVİS EDİRNE BOSCH SERVİS

14 Ekim 2013, Pazartesi

Adalı Makina Adalı Makina

2 Ağustos 2013, Cuma

Eklenen Ürünler

Firma Haberleri

Firma Videoları

Firma Yorumları

İsminiz

 

E-Posta Adresiniz

Yorumunuz

toplusms

Reklamı Gizle
Reklamı Gizle